Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na 2018-07-17 - ramówka, emisje

2018-07-17 Pokaż dziś

06:00

Poznajcie orangutany, odc. 6

Dla młodziutkich mieszkańców Sepilok nadszedł czas karmienia. Choć orangutany mają dobrą opieką, same muszą nauczyć się szukania jedzenia. A to wcale nie jest takie łatwe.

Godziny emisji Poznajcie orangutany

06:30

Projekt AKWARIUM: Jak ryba bez wody

Wayde i Brett udają się do Dubaju by zobaczyć dwa rekordowe akwaria. Będą również mieli okazję zanurkować wśród największej na świecie liczby rekinów tygrysich.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

07:20

Mieszkanie na pniu: Wydanie międzynarodowe: Skandynawia

Pete udaje się na tournée po Skandynawii. Zaczyna od magicznego TreeTop Hotel w Norwegii. Następnie przyjrzy się bliżej domkom na drzewach w szweckich lasach.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

08:10

Schroniskowa rewolucja: Zły do szpiku kości

Dave Salmoni pokazuje remonty i przebudowy schronisk dla zwierząt w ramach projektu Pawsitive. W tym odcinku zobaczymy prowadzone przez wolontariuszy schronisko w stanie Wirginia.

Godziny emisji Schroniskowa rewolucja

09:00

Magiczne Indie: Ghaty Zachodnie - monsunowe góry

Z majestatycznych szczytów Himalajów, wzdłuż potężnego Gangesu, aż po tajemniczy północny wschód: poznajemy niezwykłą przyrodę, wspaniałe krajobrazy i ukryte skarby Indii.

Godziny emisji Magiczne Indie

Reklama
10:00

Strażnicy przyrody: Pomagać i chronić

Strażnik Carter poszukuje ranionego niedźwiedzia. Poszukiwany jest też turysta, który zaginął w lesie. Strażnicy MacCabe i Stevens śledzą myśliwego, który przekroczył limit.

Godziny emisji Strażnicy przyrody

11:00

Obcy wewnątrz nas: Mój gwiazdkowy prezent

Mężczyzna, który uderzył się w głowę, zmaga się z niezwykle rzadkim schorzeniem. W ranie na kolanie chłopca mieszka nieproszony gość. Mężczyzna nieświadomie żywi własnego zabójcę.

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

12:00

Małżeństwo w dżungli: Zaginieni na morzu

Mykel i Ruth, uwięzieni na wodach Trójkąta Bermudzkiego, muszą wykorzystać wszystko, co mają na pokładzie łodzi. Czy uda im się przetrwać mimo głodu i odwodnienia?

Godziny emisji Małżeństwo w dżungli

13:00

Wszystko o psach - wydanie specjalne: Psy dla aktywnych

Idealne czworonogi dla osób o aktywnym stylu życia to m.in.: rodezyjski ridgeback, australijski pies pasterski, alaskan malamute oraz wyżeł niemiecki krótkowłosy.

Godziny emisji Wszystko o psach - wydanie specjalne

14:00

Kot z piekła rodem: Koty u medium

Mike i Patricia uwielbiają swoje koty, ale niestety te pałają do siebie nieukrywaną nienawiścią. Łowca duchów Patricia sądzi, że jest to sprawka sił nieczystych.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Mieszkanie na pniu: Magia i nowoczesność

W Georgii Pete buduje domek, którego konstrukcja łamie wszelkie reguły. Odwiedza także legendę wyścigów samochodowych, Dale'a Earnhardta Jr., który ma własny domek na drzewie.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

16:00

Projekt AKWARIUM: Zbiorniki dla mistrzów NASCAR i baseballu

Mistrz NASCAR Ryan Newman zleca zespołowi budowę akwarium na biurko, a gwiazda Red Soxów Shane Victorino marzy o zbiorniku w stylu hawajskim.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

17:00

Baseny jak z bajki: Basen sportowy

Rodzina przerywa remont domu, aby zbudować wymarzony basen. Niesprzyjająca pogoda i ograniczona przestrzeń sprawiają, że Anthony staje przed trudnym zadaniem.

Godziny emisji Baseny jak z bajki

18:00

Strażnicy przyrody: Leśne poszukiwania

Strażnicy z Maine poszukują nielegalnych upraw marihuany ukrytych w głębi lasu. Okazuje się też, że poszukiwania ofiary wypadku podczas polowania prowadzią do szokującego odkrycia.

Godziny emisji Strażnicy przyrody

19:00

Z życia weterynarzy: Leć!

Dr Ross bada potrąconego przez samochód puszczyka kreskowanego. Weterynarze odwiedzają schronisko dla zwierząt oraz przeżywają bliskie spotkanie z teksańską fauną.

Godziny emisji Z życia weterynarzy

Reklama
20:00

Mieszkanie na pniu

Twórca domków na drzewie Django Kroner podejmuje się wraz z ekipą zlecenia w Kentucky. Klient prosi o konstrukcję domku na wysokości 20 metrów. Django szuka inspiracji w cyrku.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

21:00

Premiera Strażnicy przyrody: Wymówki, wymówki

Chcąc zbadać nielegalną działalność na terenie rezerwatu, strażnik Herring korzysta z pomocy śmigłowca. Strażnik Blanchard łapie sprawcę na gorącym uczynku.

Godziny emisji Strażnicy przyrody

22:00

Schroniskowa rewolucja: Wielki remont w Detroit

Tym razem ekipa projektu Pawsitive wyrusza do schroniska w stanie Michigan. Schronisko ma być zmienione tak, aby przebywające w nim zwierzęta miały lepsze warunki życia.

Godziny emisji Schroniskowa rewolucja

23:00

Potwory z Alaski: Alaskańska Wielka Stopa

Zespół bada tajemniczy trójkąt alaskański w celu znalezienia dowodów na istnienie legendarnego stworzenia, które rzekomo zamieszkuje ten teren.

Godziny emisji Potwory z Alaski

00:00

Mieszkanie na pniu: Na uboczu

Pete tworzy domek na uboczu, idealny do ucieczki przed zgiełkiem. Właściciel dodaje do niego ogromny hamak pomiędzy gałęziami drzew.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

01:00

Wybawcy zwierząt: Wyjątkowe show

Organizacja Animal Defenders International wywalczyła w 40 krajach zakaz występowania zwierząt w cyrkach. Peru może się jednak okazać największym dotychczasowym wyzwaniem.

Godziny emisji Wybawcy zwierząt

02:00

Wojny o wieloryby - wybrzeża wikingów: Walka na noże

Kapitan Paul Watson i jego ekipa rozpoczynają ostrą kampanię przeciwko rzezi grindwali na Wyspach Owczych. Jednak dla tubylców polowanie na walenie to wielowiekowa tradycja.

Godziny emisji Wojny o wieloryby - wybrzeża wikingów

03:00

Strażnicy przyrody: Leśne poszukiwania

Strażnicy z Maine poszukują nielegalnych upraw marihuany ukrytych w głębi lasu. Okazuje się też, że poszukiwania ofiary wypadku podczas polowania prowadzią do szokującego odkrycia.

Godziny emisji Strażnicy przyrody

03:50

Policja dla zwierząt w Houston, odc. 8

Śledczy ds. okrucieństwa wobec zwierząt interweniują w sprawie ogromnej liczby kotów trzymanych przez starsze osoby w domu, którego dach może się lada chwila zawalić.

Godziny emisji Policja dla zwierząt w Houston

04:40

Poznajcie orangutany, odc. 6

Dla młodziutkich mieszkańców Sepilok nadszedł czas karmienia. Choć orangutany mają dobrą opieką, same muszą nauczyć się szukania jedzenia. A to wcale nie jest takie łatwe.

Godziny emisji Poznajcie orangutany

Reklama
05:10

Szkoła przetrwania: Fan w dziczy

Bear Grylls zabiera dwójkę kompletnie niedoświadczonych widzów w sam środek kanadyjskiej dziczy. Udowodni im, że człowiek jest w stanie przetrwać w każdych warunkach.

Godziny emisji Szkoła przetrwania

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-07-17. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-07-17 dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info