Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na 2018-10-12 - ramówka, emisje

2018-10-12 Pokaż dziś

06:00

Miasto małp: Na bezdrożach

Grupa ze Świątyni wędruje po opustoszałych Bezdrożach w poszukiwaniu pożywienia. Tymczasem zwycięskie Czarne Pazury pod przewodnictwem królowej Pandory plądrują Dolinę Figową.

Godziny emisji Miasto małp

06:30

Projekt AKWARIUM: 100 odcinków z mocą!

Wayde King i Brett Raymer — partnerzy biznesowi, najlepsi kumple i zażarci rywale — prowadzą największą w USA firmę zajmującą się urządzaniem akwariów.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

07:20

Mieszkanie na pniu: Superdomki na drzewach, część V

Pete Nelson wraz z ekipą projektuje i buduje urocze prywatne domki dla osób chcących nawiązać kontakt z naturą i odkryć w sobie wewnętrzne dziecko.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

08:10

Weterynarz z Gór Skalistych: Dziewięć żyć

Do kliniki trafia pies z połamaną nogą i siedem bardzo nerwowych kurczaków. Zaś na placu budowy robotnicy znajdują małe, nieprzytomne kociątko.

Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

09:00

Najdziksza Arktyka: W krainie białych nocy

Oto seria opowiadająca o życiu zwierząt na skutym wiecznym lodem kole podbiegunowym. Nigdzie indziej na świecie nie jest ono aż tak uzależnione od pór roku.

Godziny emisji Najdziksza Arktyka

Reklama
10:00

Strażnicy Teksasu: Cisza przed burzą

Na terenie całego Teksasu wodne patrole przeżywają trudne chwile z powodu rekordowych burz i powodzi, a zespoły ratownicze ocalają ludzi z niebezpiecznych wód.

Godziny emisji Strażnicy Teksasu

11:00

Obcy wewnątrz nas: Coś żyje w moim kolanie!

Wybuch tajemniczej infekcji sprawia, że czteroletni chłopiec krztusi się własnym śluzem. Rana w kolanie siedmiolatka okazuje się mieć ponurą przyczynę.

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

12:00

Wielki połów: Na ratunek

W Bristol Bay sezon połowów łososia zbliża się do końca. Załogi kutrów już są wyraźnie zmęczone pracą. Kapitan Luke i jego rybacy spieszą na ratunek innemu kapitanowi.

Godziny emisji Wielki połów

13:00

Premiera Resocjalizacja z Pit Bullem: Niegdyś dobry, dziś zły

Tia wysyła Mariah do Kaliforni na ratunek adoptowanemu psu. Ponadto, zachowanie szczenięcia zagraża jego szansom na odnalezienie domu.

Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

14:00

Kot z piekła rodem: Koszmar z Ulicy Kociej

Koci ekspert, Jackson Galaxy, pomaga ludziom radzić sobie z niegrzecznymi pupilami - od kotów, które niszczą związki aż po koty tak agresywne, że ich właściciele lądują w szpitalu.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Policja dla zwierząt w Miami: Zdrada

Śledczy zajmują się sprawą psa, którego zwrócono do schroniska z powodu choroby. Dziewczynka ratuje konia, pozostawionego przez właścicieli bez wody i jedzenia.

Godziny emisji Policja dla zwierząt w Miami

16:00

Projekt AKWARIUM: Spektakularna pralka

Pralnia w Las Vegas zamawia akwarium wbudowane w prawdziwą pralkę! Okulista prosi o akwarium, na widok którego pacjenci nie będą mogli uwierzyć własnym oczom.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

17:00

Baseny z rozmachem: Tam gdzie płynie leniwa rzeka

Lucas wraz z ekipą po raz pierwszy mają szansę zbudować leniwą rzekę! Będzie ona otaczać prawdziwą wyspę oraz przepływać wzdłuż ogromnego wodospadu i wielkiej jaskini.

Godziny emisji Baseny z rozmachem

18:00

Safari w Parku Krugera, odc. 9

Program ukazuje codzienne życie ludzi pracujących w Parku Narodowym Krugera w Republice Południowej Afryki.

Godziny emisji Safari w Parku Krugera

19:00

Najdziksza Europa: W krainie lodu i śniegu

Tym razem poznamy faunę północnych krańców Europy — od orłów przednich ze szkockich gór Cairngorm po niedźwiedzie polarne z norweskiego archipelagu Svalbard.

Godziny emisji Najdziksza Europa

Reklama
20:00

Tukan - bohater Kostaryki

Do schroniska dla zwierząt w Kostaryce trafia okaleczony tukan. Ptak dostaje protezę dzioba wykonaną za pomocą drukarki 3D.

Godziny emisji Tukan - bohater Kostaryki

21:00

Premiera Weterynarz z Gór Skalistych: Dzielny pit bull

Dr Jeff dokonuje zaskakującego odkrycia podczas badania wyżła weimarskiego, który stracił apetyt. Ponadto, w klinice zjawia się właścicielka pit bulla, który doznał urazu łapy.

Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

22:00

Wybawcy zwierząt: Wyjątkowe show

Organizacja Animal Defenders International wywalczyła w 40 krajach zakaz występowania zwierząt w cyrkach. Peru może się jednak okazać największym dotychczasowym wyzwaniem.

Godziny emisji Wybawcy zwierząt

23:00

Łowca potworów: Wielka Stopa z Argentyny

Ucumar, bestia o niezwykłej sile, przypominająca legendarną Wielką Stopę, podobno mieszka u podnóża Andów. Jednak opowieści są niespójne. Czy jest to niedźwiedź czy też yeti?

Godziny emisji Łowca potworów

00:00

Projekt AKWARIUM: Trzy akwaria

Biznesmen Brad Jennings chce by jego biuro zdobiły trzy akwaria. Chłopaki pracują nad odpowiednim projektem, w którego skład wchodzi między innymi działający kominek.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

01:00

Dziki Frank w Afryce, odc. 1

Frank udaje się do Afryki, podążając śladami doktora Livingstone'a i poszukując tzw. Wielkiej Piątki. Na początek czeka go spotkanie z lwem, który sprawdzi jego odwagę.

Godziny emisji Dziki Frank w Afryce

02:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Pięścią w twarz

Mroczny sekret Jake'a staje się przyczyną bójki, która może pozbawić Edgara stanowiska kapitana. Atmosfera robi się gorąca, kiedy Elliot dowiaduje się o chytrych planach Juniora.

Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

02:48

Strażnicy Teksasu: Orzeł wylądował

Strażnicy przyrody prowadzą tajną misję by złapać nielegalnych handlarzy skór aligatorów. Dostają również cynk o wędkarzu łowiącym ryby bez względu na wymiar ochronny.

Godziny emisji Strażnicy Teksasu

03:36

Policja dla zwierząt w Detroit: Przypadkowe kule

We wschodniej części miasta śledczy Shawn Hairston i agent polowy Mike Dowe zostają wezwani do ciężko rannego, postrzelonego psa.

Godziny emisji Policja dla zwierząt w Detroit

04:24

Weterynarz z Gór Skalistych: Najlepsza opieka

Dr Jeff ratuje pogonę, która dostała ataku. Dr Amy ma do czynienia z trudną sytuacją, kiedy w czasie rutynowej sterylizacji kota dochodzi do komplikacji.

Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

Reklama
05:12

Szkoła przetrwania: Dżungla na Borneo

Spuszczony na linie w gąszcz dżungli na Borneo Bear Grylls musi poradzić sobie z niebezpiecznymi wężami i pijawkami. W ulewnym deszczu próbuje pokonać strome skały.

Godziny emisji Szkoła przetrwania

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-10-12. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-10-12 dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info