Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na 2018-10-13 - ramówka, emisje

2018-10-13 Pokaż dziś

06:00

Poznajcie pingwiny, odc. 4

Zespół stara się ocalić bezbronne pisklę, a tęgi pingwin idzie na dietę. Przychodzą też ważne wyniki testów młodego pingwina nieznanej dotąd płci.

Godziny emisji Poznajcie pingwiny

06:25

Weterynarz z Gór Skalistych: Do dżungli!

Dr Jeff z ekipą udają się do Meksyku aby za darmo udzielać pomocy weterynaryjnej pupilom ubogich rodzin. Spędzą tam tydzień lecząc setki potrzebujących zwierząt.

Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

07:10

Z życia weterynarzy: Bez kozy nie ma kołaczy

Blue i Ross leczą małą kózkę, podczas gdy Lavigne zajmuje się szczeniakiem z poważnym zaparciem. Przy grillu odbywa się konkurs — kto okaże się najlepszym kucharzem?

Godziny emisji Z życia weterynarzy

08:00

Kot z piekła rodem: Podwójna natura kota

Jackson odwiedza ślepego kota, który nie radzi sobie w trudnym środowisku. Później ma do czynienia z Jude — kotem, który w dzień jest słodki, ale w nocy zmienia się w potwora...

Godziny emisji Kot z piekła rodem

09:00

Kot z piekła rodem: Kot — prześladowca

Jackson pomaga parze, która chciałaby mieć dziecko, ale boi się swojego agresywnego kota o imieniu Martini. W innym domu Jackson próbuje pogodzić dwa nieustannie walczące koty.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

Reklama
10:00

Projekt AKWARIUM: Akwaria dla hotelu Bellagio

Wayde King i Brett Raymer — partnerzy biznesowi, najlepsi kumple i zażarci rywale — prowadzą największą w USA firmę zajmującą się urządzaniem akwariów.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

11:00

Weterynarz z Gór Skalistych: Dzielny pit bull

Dr Jeff dokonuje zaskakującego odkrycia podczas badania wyżła weimarskiego, który stracił apetyt. Ponadto, w klinice zjawia się właścicielka pit bulla, który doznał urazu łapy.

Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

12:00

Czworonogi na diecie: Schudnąć przed ślubem

Travis pomaga Stelli zgubić zbędne kilogramy przed ślubem jej właścicieli. Rodzina Hernandezów musi przestać karmić swojego boksera resztkami ze stołu.

Godziny emisji Czworonogi na diecie

13:00

Cztery kąty, cztery łapy: Najlepsze konstrukcje

Architekt Antonio Ballatore przedstawia niesamowite konstrukcje przeznaczone dla zwierząt, które stanowiły inspirację dla jego projektów.

Godziny emisji Cztery kąty, cztery łapy

14:00

Kot z piekła rodem: Koci rozrabiaka

Koci behawiorysta odwiedza parę, która planuje wkrótce się pobrać, ale na przeszkodzie do ich szczęścia stanął... kot. Czy Galaxy będzie w stanie szybko okiełznać pupila?

Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Kot z piekła rodem: Kocia ucieczka

Galaxy pomaga parze, której agresywny kot uniemożliwia zaproszenie do domu nawet rodziny. Następnie próbuje pomóc właścicielce kota, który nie toleruje obecności jej chłopaka.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

16:00

Pieskie życie: Trudna wolność

W tym odcinku zobaczymy, jak wygląda kilka pierwszych tygodni niebezpiecznego życia bezdomnych psów w Tajlandii. Tymczasem w Katmandu, w czasie święta Tihar, czci się psy.

Godziny emisji Pieskie życie

17:00

Strażnicy przyrody: Bez wyjścia

Mancini i Bronson badają sprawę myśliwego z poza stanu, który najprawdopodobniej kłamie na temat postrzelenia jelenia. Udaje się odnaleźć ciało zaginionego na Górze Waszyngtona.

Godziny emisji Strażnicy przyrody

18:00

Mieszkanie na pniu: Średniowieczna forteca na drzewie

Pete buduje cytadelę na drzewie dla pewnej pary zafascynowanej czasami średniowiecza. Wysoka wieża pomieści okrągły stół i salę tronową. Będzie też loft ze szklaną podłogą.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

19:00

Projekt AKWARIUM: Drzemka z rybkami

Dyrektor firmy Zappos uważa, że jego pracownikom przyda się pokój do drzemek! Wayde i Brett podejmują wyzwanie. Tworzą ponad 7-metrowe akwarium z wbudowanymi łóżkami do drzemek.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

Reklama
20:00

Baseny z rozmachem: Raj w ogrodzie

Lucas dostaje zlecenie stworzenia wodnego raju w przydomowym ogródku. Ekipa musi najpierw całkowicie zniszczyć ogród i stworzyć zupełnie nową przestrzeń.

Godziny emisji Baseny z rozmachem

21:00

Co się zdarzyło w Walker County?

Pewnego mężczyznę z Walker County w stanie Alabama zaatakowało i pogryzło coś bardzo dziwnego. Ofiara ataku jest zdeterminowana, aby wyjaśnić, co się właściwie stało.

Godziny emisji Co się zdarzyło w Walker County

23:00

Klan z Alaski: Rozkwit Browntown

Spotkania z rodziną Brownów i ich siódemką dzieci, którzy żyją w dziczy na Alasce bez prądu i udogodnień współczesnej cywilizacji. Aby przetrwać, muszą działać wspólnie.

Godziny emisji Klan z Alaski

00:00

Górskie potwory: Mroczne stworzenie z hrabstwa Baxton

Zespół udaje się do Wirginii Zachodniej, aby wytropić tajemniczą bestię zwaną „mrocznym stworzeniem". Ekipa buduje pułapkę, żeby sprawdzić, czy potwór faktycznie istnieje.

Godziny emisji Górskie potwory

01:00

Obcy wewnątrz nas: Ja i mój nikczemny bliźniak

Czteroletni chłopiec zmaga się z paraliżującym bólem. Student omal nie traci życia z powodu małego skaleczenia. Kobieta prawie traci zmysły z powodu potwora w swoim ciele.

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

02:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Pożegnanie z Jake'em

Sezon na kraby zbliża się do końca. Kutry rybackie wyciągają z morza ostatnie więcierze. Młody kapitan Jake Anderson zmaga się z decyzją opuszczenia łodzi Nortwestern.

Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

02:48

Strażnicy Teksasu: Nawet nie próbuj uciekać

W Teksasie rozpoczyna się sezon polowań na gołębie. W Beaumont, strażnicy przygotowują zasadzkę na myśliwych, którzy polują na jelenie przed oficjalnym rozpoczęciem sezonu.

Godziny emisji Strażnicy Teksasu

03:36

Policja dla zwierząt w Detroit: Grupa zadaniowa w akcji

Śledczy znajdują arenę nielegalnych walk psów. Niewinnie zapowiadające się śledztwo okazuje się być początkiem długiego dochodzenia.

Godziny emisji Policja dla zwierząt w Detroit

04:24

Weterynarz z Gór Skalistych: Ryzykowna sprawa

W klinice weterynaryjnej Planned Pethood Plus nie ma czegoś takiego, jak „zwykły dzień". Nieszablonowy lekarz, doktor Jeff Young, jest jedyną nadzieją dla wielu chorych zwierząt.

Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

05:12

Szkoła przetrwania: Archipelag Malajski

Tym razem Bear Grylls walczy o przeżycie na wyspach u wybrzeży Borneo. Przemierza gęste dżungle i pokonuje wysokie skarpy. Jednocześnie musi znaleźć coś do jedzenia.

Godziny emisji Szkoła przetrwania

Reklama

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-10-13. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-10-13 dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info