Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na 2018-10-15 - ramówka, emisje

2018-10-15 Pokaż dziś

06:00

Miasto małp: Gniew małpiego boga

Na Bezdrożach nadchodzi pora sucha. Grupa ze Świątyni wyrusza w poszukiwaniu wody. Tymczasem Czarnym Pazurom, zajmującym Dolinę Figową, grozi poważne niebezpieczeństwo.

Godziny emisji Miasto małp

06:30

Projekt AKWARIUM: Wielkie akwarium dla wielkiego sportowca

Wayde King i Brett Raymer — przyjaciele, wspólnicy i zażarci rywale — prowadzą największą w USA firmę zajmującą się urządzaniem akwariów, Acrylic Tank Manufacturing (ATM).

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

07:20

Mieszkanie na pniu: Niespodziewane metamorfozy

Pete Nelson i jego ekipa projektują i budują domki na drzewach dla ludzi, którzy marzą o powrocie do natury oraz odnalezieniu w sobie „wewnętrznego dziecka".

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

08:10

Weterynarz z Gór Skalistych: Uwaga, zły kot

Doktor Nichols leczy kota poturbowanego przez psa z sąsiedztwa. Grupa czwartoklasistów liczy, że doktor Jeff uratuje ich ulubionego jeża.

Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

09:00

Najdziksza Arktyka: W lasach tajgi

Rok z życia zwierząt zamieszkałych na kole podbiegunowym. Widzowie przyjrzą się m.in. bytowaniu niedźwiedzi brunatnych w tajdze, stanowiącej jedną trzecią leśnej powierzchni Ziemi.

Godziny emisji Najdziksza Arktyka

Reklama
10:00

Strażnicy Teksasu: Zwiad w Zatoce Meksykańskiej

Specjalny oddział strażników spędza tydzień w pływającym domu podczas operacji przeciwko przemytnikom narkotyków.

Godziny emisji Strażnicy Teksasu

11:00

Obcy wewnątrz nas: Pomocy! Mój syn jest trędowaty!

Tajemnicza infekcja zwala z nóg silnego sportowca. Nastolatek zaraża się straszną chorobą. Mózg kobiety dosłownie "staje w ogniu".

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

12:00

Wielki połów: Koniec sezonu

W Bristol Bay załogi kutrów rybackich szykują się do zakończenia sezonu. Kapitanowie walczą o ostatnie ryby w tym roku. Czy uda się zrealizować wyznaczone cele?

Godziny emisji Wielki połów

13:00

Premiera Resocjalizacja z Pit Bullem: Gojące się serce

Tia rusza na ratunek psu przywiązanemu w trakcie ogromnych upałów. Matt powraca by pomóc psu, któremu grozi uśpienie.

Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

14:00

Kot z piekła rodem: Dziki kot sklepowy

Jackson pomaga parze, która przeprowadziła się do większego domu by móc odseparować od siebie wiecznie walczące koty. Ponadto, zachowanie sklepowego kota naraża interes na szwank.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Policja dla zwierząt w Miami: Największa akcja ratunkowa

Oficerowie ruszają z pomocą poranionemu aligatorowi. Ratują też z opresji 400 zwierząt gospodarskich. Jest to największa tego typu operacja, przeprowadzona w rejonie Miami.

Godziny emisji Policja dla zwierząt w Miami

16:00

Projekt AKWARIUM: Ekstremalne oczka wodne

Wayde i Brett idą łeb w łeb! Oboje budują ekstremalne, jedyne w swoim rodzaju, ogrodowe oczka wodne . Zwycięzca może być tylko jeden!

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

17:00

Baseny z rozmachem: Pływając z rybami

W Siesta Key ekipa Lucasa zamienia oczko wodne w ogrodową oazę, w której schronienie znajdą zwierzęta i cała rodzina. Potem stary basen przemienia się w piękną lagunę.

Godziny emisji Baseny z rozmachem

18:00

Safari w Parku Krugera, odc. 10

Program ukazuje codzienne życie ludzi pracujących w Parku Narodowym Krugera w Republice Południowej Afryki.

Godziny emisji Safari w Parku Krugera

19:00

Najdziksza Europa: Rzeki, jeziora i oceany

W tym odcinku poznamy zwierzęta żyjące w europejskich wodach i nad nimi — między innymi jedynego podwodnego pająka, wydrę europejską i szakala złocistego z delty Dunaju.

Godziny emisji Najdziksza Europa

Reklama
20:00

Premiera Tsunami: instynkt zwierzęcy

Fale tsunami w Azji zabiły setki tysięcy ludzi. Paradoksalnie ofiar wśród dzikich zwierząt było zadziwiająco niewiele. Czy zwierzęta przeczuły nadchodzący kataklizm?

Godziny emisji Tsunami

21:00

Premiera Na tropie wymarłych gatunków: Tygrys z wyspy Jawa

Forrest ląduje na indonezyjskiej wyspie Jawa by znaleźć miejscowy gatunek tygrysa. W 2003 został on uznany za wymarły, jednak ponoć tygrysy były znów zaobserwowane na wyspie.

Godziny emisji Na tropie wymarłych gatunków

22:00

Premiera Człowiek w roli ofiary: Sześciometrowy terror

Nurkując, Micki Glenn zostaje zaatakowana przez rekina. Ratuje ją mąż wraz z przyjaciółmi. Na safari, żyrafa atakuję parę świętującą rocznicę ślubu.

Godziny emisji Człowiek w roli ofiary

23:00

Łowca potworów: Człowiek-małpa z Indii

Według świadków, w 2001 po Nowym Delhi grasowało dziwne stworzenie - pół-człowiek, pół-zwierze. Skacząc po dachach atakowało ono mieszkańców. Mungo bada przypadek człowieka-małpy.

Godziny emisji Łowca potworów

00:00

Weterynarz z Gór Skalistych: Dzielny pit bull

Dr Jeff dokonuje zaskakującego odkrycia podczas badania wyżła weimarskiego, który stracił apetyt. Ponadto, w klinice zjawia się właścicielka pit bulla, który doznał urazu łapy.

Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

01:00

Wybawcy zwierząt: Wyjątkowe show

Organizacja Animal Defenders International wywalczyła w 40 krajach zakaz występowania zwierząt w cyrkach. Peru może się jednak okazać największym dotychczasowym wyzwaniem.

Godziny emisji Wybawcy zwierząt

02:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Sztorm sezonu

Już w pierwszych tygodniach sezonu na kraby rybacy muszą walczyć z silnym sztormem. Kapitanowie cieszą się z połowów, ale czy wszystkim kutrom uda się pozostać na otwartym morzu?

Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

03:00

Strażnicy Teksasu: Ruchomy cel

Strażnicy zwiększają częstotliwość patroli podczas sezonu polowań na widłorogi. Pomoc zostanie udzielona rannemu orłowi oraz zagubionemu na terenie przemysłowym jeleniowi.

Godziny emisji Strażnicy Teksasu

03:50

Policja dla zwierząt w Detroit: Umęczony

Śledczy zostają wezwani do budynku, w którym znaleziono poważnie rannego kota. Musi teraz przejść skomplikowaną operację. Czy weterynarze zdołają go uratować?

Godziny emisji Policja dla zwierząt w Detroit

04:40

Poznajcie pingwiny, odc. 6

Rana dzikiego pingwina zostaje opatrzona, dwa pingwiny wdają się w ostrą bójkę, a pewien stary mieszkaniec ośrodka świętuje wyjątkową okazję.

Godziny emisji Poznajcie pingwiny

Reklama
05:10

Szkoła przetrwania: Wyspa Południowa, Nowa Zelandia

Na spadochronie Bear Grylls ląduje w odludnych rejonach Nowej Zelandii. Ma do pokonania jedno z najwyższych pasm górskich. Czy wyprawa, jak zwykle, zakończy się sukcesem?

Godziny emisji Szkoła przetrwania

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-10-15. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-10-15 dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info