Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na 2018-10-16 - ramówka, emisje

2018-10-16 Pokaż dziś

06:00

Miasto małp: Obcy

Królowa Pandora nie żyje. Koronę przejmuje jej córka Scarlett. Tymczasem na Bezdrożach Grupę ze Świątyni śledzi tajemniczy przybysz.

Godziny emisji Miasto małp

06:30

Projekt AKWARIUM: Johnny Damon spodziewa się niemożliwego

ATM buduje także dwa akwaria dla legendy baseballa Johnny'ego Damona. Aby zaimponować słynnemu sportowcowi, Wayde i Brett muszą podwoić wysiłki.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

07:20

Mieszkanie na pniu: Bożonarodzeniowy domek

Mike, cieśla z Blue Ridge Mountains, prosi ekipę programu o domek na drzewie aby zgodnie z Appalachijską tradycją świętować Boże Narodzenie przez 12 dni.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

08:10

Weterynarz z Gór Skalistych: Robi się gorąco

Do kliniki trafia pies z cieknącą pianą z pyska — doktor Jeff musi działać naprawdę szybko. Doktor musi zoperować świnię Penelopę, jednak nigdy wcześniej tego nie robił.

Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

09:00

Najdziksza Arktyka: Tundra - lodowa pustynia

Tundra arktyczna zajmuje jedną piątą powierzchni globu. To jeden z najzimniejszych i najsuchszych regionów Ziemi. Jednak mimo surowych warunków, tętni on życiem.

Godziny emisji Najdziksza Arktyka

Reklama
10:00

Strażnicy Teksasu, odc. 5

Strażnicy badają wypadek skutera wodnego, po którym mężczyzna trafił do szpitala. Później, nad jeziorem Lewisville, muszą radzić sobie z imprezowiczem, który trochę za dużo wypił.

Godziny emisji Strażnicy Teksasu

11:00

Obcy wewnątrz nas: Operacja mózgu pod choinkę

Urodzone w okresie Bożego Narodzenia dziecko cierpi na infekcję macicy. Groźne zakażenie niszczy obchody Chanuki. Święto Dziękczynienia kończy się tragicznie dla nauczyciela.

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

12:00

Klan z Alaski: Wychowani w dziczy

Spotkanie z rodziną Brownów, która żyje w alaskańskiej dziczy z dala od cywilizacji. Aby przetrwać w surowych warunkach, wszyscy muszą się nawzajem wspierać.

Godziny emisji Klan z Alaski

13:00

Premiera Resocjalizacja z Pit Bullem: Rozbity dom

Tię i Matta czeka wyjątkowo trudny dzień, gdy udają się uratować kilka psów z domu ich niedawno zmarłego właściciela.

Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

14:00

Kot z piekła rodem: Kociakom na ratunek

Koci ekspert wyrusza w drogę! By uratować życie 50 kociąt ze schroniska w Los Angeles, Jackson przetransportuje je do swojego rodzinnego Boulder w stanie Kolorado.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Policja dla zwierząt w Miami: Na pomoc manatowi

Dramatyczna akcja pomocy manatowi, który ma poranioną płetwę. Śledczy Casadevall próbuje schwytać kłusowników, których ataki doprowadziły do śmierci kilku sztuk bydła.

Godziny emisji Policja dla zwierząt w Miami

16:00

Projekt AKWARIUM: Baseballowe akwarium

Drużyna baseballowa San Francisco Giants chce nadać swojemu stadionowi styl znad zatoki! Ale czy ekipa ATM zbuduje odpowiednio duże akwarium by zachwycić fanów baseball'a?

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

17:00

Baseny z rozmachem: Górska oaza na Florydzie

Ekipa Lucas Lagoons staje przed trudnym zadaniem. Dla rodziny mieszkającej na mokradłach na Florydzie ma zbudować lagunę rodem z Gór Skalistych.

Godziny emisji Baseny z rozmachem

18:00

Safari w Parku Krugera, odc. 11

Program ukazuje codzienne życie ludzi pracujących w Parku Narodowym Krugera w Republice Południowej Afryki.

Godziny emisji Safari w Parku Krugera

19:00

Najdziksza Europa: Alpy

Od gór do morza, od rozpalonych pustyń po arktyczną tundrę: w tym programie odkryjemy ostatnie naprawdę dzikie tereny Europy, pełne niezwykłych przejawów życia.

Godziny emisji Najdziksza Europa

Reklama
20:00

Premiera Kwitnący bambus: zapowiedź nieszczęścia

Każdego roku od 48 lat w Indiach zakwitają plantacje bambusów. Kwiaty jednak przyciągają masy szczurów, które niszczą farmerom uprawy, a to z kolei przynosi głód i zarazę.

Godziny emisji Kwitnący bambus

21:00

Premiera Strażnicy przyrody: Rozpłynąć się

Lucas wspina się na Górę Waszyngtona by pomóc rannemu turyście. Strażnicy odnajdują kłusowników, a także poszukują myśliwego polującego na rysie.

Godziny emisji Strażnicy przyrody

22:00

Na tropie wymarłych gatunków: Olbrzym z Madagaskaru

Pachylemur był madagaskarskim gatunkiej lemura o rudej sierści, wielkością dorównujący ssakom naczelnym. Forrest przeczesuje dżunglę z nadzieją, że ten wymarły gatunek jednak żyje.

Godziny emisji Na tropie wymarłych gatunków

23:00

Łowca potworów: Bestia z Borneo

Rzeki na Borneo są ponoć domem dla Genali - "węża", który poluje na pływające dzieci. Mungo próbuje oddzielić fakty od fikcji. Czy to możliwe, że mamy do czynienia z pytonem?

Godziny emisji Łowca potworów

00:00

Na tropie wymarłych gatunków: Tygrys z wyspy Jawa

Forrest ląduje na indonezyjskiej wyspie Jawa by znaleźć miejscowy gatunek tygrysa. W 2003 został on uznany za wymarły, jednak ponoć tygrysy były znów zaobserwowane na wyspie.

Godziny emisji Na tropie wymarłych gatunków

01:00

Potwory z Alaski: Alaskański tygrys

Todd i Levi wyruszają tropem wielkiego kota, którego rzekomo zaobserwowano w miejscowości Paxson. Todd wymyśla pułapkę na zwierza, a Levi opracowuje szczegóły techniczne.

Godziny emisji Potwory z Alaski

02:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Sypiając z wrogiem

Załogi kutrów zmagają się z silnym, arktycznym sztormem. Junior postanawia zaryzykować i udowodnić, że potrafi dotrzymać kroku nawet najbardziej doświadczonym rybakom.

Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

03:00

Strażnicy Teksasu: Łapanka przy granicy

Przy granicy amerykańsko-meksykańskiej, Strażnicy Łowieccy wyławiają nielegalne sieci. Ponadto, bezprawnie przekraczająca granicę grupa ma przy sobie broń i narkotyki.

Godziny emisji Strażnicy Teksasu

03:50

Policja dla zwierząt w Detroit: Spór terytorialny

Śledczy otrzymują informacje o trzech poważnie rannych psach. Na miejscu znajdują zakrwawione zwierzęta. Jak doszło do tego zdarzenia?

Godziny emisji Policja dla zwierząt w Detroit

04:40

Poznajcie pingwiny, odc. 7

Los nie sprzyja niedożywionemu, porzuconemu pisklakowi - czteromiesięczny Little Bluey waży zaledwie kilogram. Ekipa stara się mu pomóc jak tylko potrafi, ale czy to wystarczy?

Godziny emisji Poznajcie pingwiny

Reklama
05:10

Szkoła przetrwania: W krainie Maorysów

Bear przedziera się przez najbardziej nieprzyjazne zakątki Nowej Zelandii. Rwącą rzekę pokonuje na gałęzi drzewa, spuszcza się w dół wodospadu i zdobywa wulkaniczne szczyty.

Godziny emisji Szkoła przetrwania

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-10-16. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-10-16 dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info