Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na dziś - ramówka, emisje

2018-10-17

06:00

Miasto małp: Złe smoki

Królowa Scarlett roznieca ogień rewolucji, gdy pokonuje liderkę proletariatu - Jezebel. Tymczasem na Bezdrożach królowa Gemini dowiaduje się nieco więcej o ludziach.

Godziny emisji Miasto małp

06:30

Projekt AKWARIUM: Nick Carter: ma być tak, i już!

Nick Carter, członek zespołu Backstreet Boys, marzy o akwarium przypominającym stare parowce rzeczne. Zadanie wydaje się niewykonalne, ale Wayde znajduje sposób na jego realizację.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

07:20

Mieszkanie na pniu: Siedziba główna Matki Natury

Ekipa buduje pięciopietrową "główną siedzibę Matki Natury" dla rezerwatu przyrody w Michigan, który pomaga lokalnej społeczności wciąż odczuwającej skutki kryzysu wodnego z 2014.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

Pokaż wcześniejsze pozycje programu
08:10

Trwa...  Weterynarz z Gór Skalistych: Trujące czekoladki

Weterynarz ratuje szczeniaka przed uśpieniem. Pies zjada pudełko trujących czekoladek z marihuaną i trafia na leczenie do kliniki weterynaryjnej.

Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

09:00

Najdziksza Arktyka: Islandia - kraina ognia I lodu

Oto piękna Islandia. Widzowie poznają jej surowe piękno w różnych porach roku, podziwiając niezwykłe gatunki żyjących tu zwierząt, m.in. lisa polarnego i atlantyckich maskonurów.

  Godziny emisji Najdziksza Arktyka

Reklama
10:00

Strażnicy Teksasu, odc. 6

Strażnicy szukają aligatora, który pogryzł mężczyznę i jego 13-letniego syna. Wyniki śledztwa w sprawie porzuconego samochodu sugerują, że zaginęła pewna nastolatka.

  Godziny emisji Strażnicy Teksasu

11:00

Obcy wewnątrz nas: Robale w moich płucach

Małe dziecko omal nie umiera we własnym domu. Mężczyzna czuje, jak robale pełzają mu w płucach. Bokserka traci wzrok za sprawą rzadkiej infekcji.

  Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

12:00

Klan z Alaski: Ludzka wataha wilków

Spotkanie z rodziną Brownów, która żyje w odosobnieniu na łonie natury, często nie spotykając nikogo z zewnątrz przez wiele miesięcy. Bracia Brown budują nowy dom.

  Godziny emisji Klan z Alaski

13:00

Premiera Resocjalizacja z Pit Bullem: Blizny

Sui jest gotowy otrzymać więcej obowiązków. Chcąc się wykazać, przejmuje inicjatywę. Tia ratuje pit bulla z ranami świadczącymi o trudnej przeszłości.

  Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

14:00

Kot z piekła rodem: Kot Mojito

Jackson pomaga młodemu mężczyźnie panicznie bojącemu się kotów. Cieszy się też, że jego ulubiona kotka, z tych uratowanych w Los Angeles, znalazła dobry dom.

  Godziny emisji Kot z piekła rodem

Reklama
15:00

Policja dla zwierząt w Miami: Wyścig o życie

Śledczy zajmują się sprawą brutalnie porzuconej suczki i jej szczenięcia. Natomiast oficer Casadevall rusza z pomocą psom, które pozostawiono na pełnym słońcu w upalny dzień.

  Godziny emisji Policja dla zwierząt w Miami

16:00

Projekt AKWARIUM: Terrarium dla węży

Legenda koszykówki, Dwight Howard, prosi chłopaków z ATM o zaprojektowanie i zbudowanie terrarium dla 14 węży. Dodatkowym projektem jest też rezydencja dla gadów!

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

17:00

Baseny z rozmachem: Raj w ogrodzie

Lucas dostaje zlecenie stworzenia wodnego raju w przydomowym ogródku. Ekipa musi najpierw całkowicie zniszczyć ogród i stworzyć zupełnie nową przestrzeń.

  Godziny emisji Baseny z rozmachem

18:00

Safari w Parku Krugera, odc. 12

Program ukazuje codzienne życie ludzi pracujących w Parku Narodowym Krugera w Republice Południowej Afryki.

  Godziny emisji Safari w Parku Krugera

19:00

Najdziksza Europa: Lasy

Od gór do morza, od rozpalonych pustyń po arktyczną tundrę: w tym programie odkryjemy ostatnie naprawdę dzikie tereny Europy, pełne niezwykłych przejawów życia.

  Godziny emisji Najdziksza Europa

20:00

Dzika Appalachia

Niezwykły dokument ukazujący dziką przyrodę jednych z najpiękniejszych górskich lasów w Ameryce oraz spektakularne krajobrazy Appalachów.

  Godziny emisji Dzika Appalachia

21:00

Wybawcy zwierząt: Pen i psy wojny

Brytyjski żołnierz piechoty morskiej, Pen Farthing, prowadzi jedyny w Afganistanie oficjalny azyl dla zwierząt. Ma zamiar przekazać sześć psów żołnierzom, którzy je uratowali.

  Godziny emisji Wybawcy zwierząt

22:00

Premiera Resocjalizacja z Pit Bullem: Powiększające się stado

Pewien Kalifornijczyk ma nadzieję na znalezienie psa, który doda mu sił w walce z rakiem. Tania i Perry szykują się na nowy rozdział w swoim życiu - rodzicielstwo.

  Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

Reklama
23:00

Łowca potworów: Dinozaur z Liberii

Gbahali, stworzenie przypominające krokodyla, zabija ludzi w Liberii. Mungo zastanawia się czy ten stwór nie przypomina bardziej dinozaura niż obecnie żyjących gadów.

  Godziny emisji Łowca potworów

00:00

Strażnicy przyrody: Rozpłynąć się

Lucas wspina się na Górę Waszyngtona by pomóc rannemu turyście. Strażnicy odnajdują kłusowników, a także poszukują myśliwego polującego na rysie.

  Godziny emisji Strażnicy przyrody

01:00

Na tropie wymarłych gatunków: Olbrzym z Madagaskaru

Pachylemur był madagaskarskim gatunkiej lemura o rudej sierści, wielkością dorównujący ssakom naczelnym. Forrest przeczesuje dżunglę z nadzieją, że ten wymarły gatunek jednak żyje.

  Godziny emisji Na tropie wymarłych gatunków

02:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Nadludzka praca

Załogi kutrów przetrwały silny sztorm, ale sieci są nadal puste. Zbliża się termin wyładunku krabów, dlatego kapitanowie zmuszają rybaków do jeszcze cięższej pracy.

  Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

03:00

Strażnicy Teksasu: Przydrożne ukłucie

Rozpoczęcie sezonu polowań na jelenie. We wschodnim Teksasie ranna sowa trafia do weterynarza. Na Zatoce Meksykańskiej strażnicy mają ręce pełne roboty przez poławiacza ostryg.

  Godziny emisji Strażnicy Teksasu

03:50

Policja dla zwierząt w Detroit: Uwięziony w śmietniku

Śledczy otrzymują zgłoszenie o walce psów. Na miejscu znajdują rannego szczeniaka i kilka innych psów. Co mogło się tu wydarzyć?

  Godziny emisji Policja dla zwierząt w Detroit

04:40

Poznajcie pingwiny, odc. 8

W pobliżu Kapsztadu, trzydzieści trzy pingwiny padły ofiarą ataku lamparta. Tylko jeden ocalał. Strażnicy szybko przewożą go do ośrodka - czy akcja ratunkowa się powiedzie?

  Godziny emisji Poznajcie pingwiny

05:10

Szkoła przetrwania: Człowiek w dziczy z Jake'em Gyllenhaalem

Bear nie oszczędza amerykańskiego aktora Jake'a Gyllenhaala, kiedy razem pokonują islandzkie wulkany i głębokie wąwozy podczas gradowej burzy z wiatrem 160 km/godz.

  Godziny emisji Szkoła przetrwania

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na dziś. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na dziś dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info