Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na 2018-10-19 - ramówka, emisje

2018-10-19 Pokaż dziś

06:00

Miasto małp: Potwory na targu

Gang ze świątyni wyrusza do miasta i odkrywa, że targiem rządzi miejska mafia. Tymczasem Jezebel nadal prowokuje królową Scarlett.

  Godziny emisji Miasto małp

06:30

Projekt AKWARIUM: Książęce akwarium dla Prince'a Royce'a

Prince Royce, gwiazda muzyki, chce mieć w swojej rezydencji w Miami akwarium zrobione na zamówienie przez ATM. Wayde i Brett robią co mogą, by stworzyć akwarium godne Księcia...

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

07:20

Mieszkanie na pniu: Olśniewający kemping

Ekipa z New Jersey buduje domek na drzewie dla pary, która uwielbia przebywanie na łonie natury. Będzie tam wiszące łóżko, osłonięta weranda a także pływający pokład z grillem.

  Godziny emisji Mieszkanie na pniu

08:10

Weterynarz z Gór Skalistych: Poza granicami

Tysiące zwierząt potrzebuje pomocy, a nie każdego stać na weterynarza. Dr Jeff i jego ekipa jadą do Meksyku, gdzie prowadzą przenośną klinikę, pomagając potrzebującym.

  Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

09:00

Najdziksza Europa: Rzeki, jeziora i oceany

W tym odcinku poznamy zwierzęta żyjące w europejskich wodach i nad nimi — między innymi jedynego podwodnego pająka, wydrę europejską i szakala złocistego z delty Dunaju.

  Godziny emisji Najdziksza Europa

Reklama
10:00

Strażnicy Teksasu: Aligator kontra pies

Strażnicy muszą schwytać i przetransportować ponad 200-kilogramowego aligatora siejącego popłoch na przedmieściach, a w rezerwacie przyrody znajdują plantację marihuany.

  Godziny emisji Strażnicy Teksasu

11:00

Obcy wewnątrz nas: Zabójca pod samym nosem

Tajemnicza przypadłość sprawia, że nastolatkowi przestają działać płuca. Dziwne schorzenie atakuje układ nerwowy trenera osobistego. Pasożyt żywi się krwią zdrowego robotnika.

  Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

12:00

Klan z Alaski: Walka albo ucieczka

Wykorzystując to, co daje nam natura, Brownowie stworzyli system, który ułatwi im transport drewna potrzebnego do budowy domu w alaskańskiej dziczy.

  Godziny emisji Klan z Alaski

13:00

Premiera Resocjalizacja z Pit Bullem: Na ostrzu noża

Pewna rodzina udaje się na południe w poszukiwaniu czworonoga. Telefon o agresywnym psie prowadzi do przykrego odkrycia. Earl odwiedza specjalistę od bólów kręgosłupa.

  Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

14:00

Kot z piekła rodem: Zły Max

Jackson pracuje z hiperaktywnym kotem perskim. Jednak gdy kot mdleje w trakcie zabawy, problem okazuje się poważniejszy. Ponadto, czy kot Max będzie się dobrze zachowywał w domu?

  Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Policja dla zwierząt w Miami: Żądza życia

Codzienna praca policjantów ze specjalnej jednostki ds. ochrony zwierząt, która pomaga wszystkim stworzeniom znajdującym się w opresji.

  Godziny emisji Policja dla zwierząt w Miami

16:00

Projekt AKWARIUM: Akwarium pierwsza klasa!

Jeden z najlepiej opłacanych zawodników NFL, Adrian Peterson, składa zamówienie na pełne klasy akwarium. Będzie ono jeszcze cenniejsze niż wszystkie trofea tego sportowca!

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

17:00

Baseny z rozmachem: Zielony z zazdrości

Lucas tworzy mały karaibski raj w przydomowym ogrodzie. Jednak wizja projektanta znacząco różni się od wizji klienta. Jak zakończy się ten projekt?

  Godziny emisji Baseny z rozmachem

18:00

Mój przyjaciel Grizzly: W dziczy

Treser niedźwiedzi Jeff Watson pragnie zwrócić wolność dwóm uratowanym niedźwiedziom, Bobowi i Screetch'owi. Czy uda mu się nauczyć je wszelkich umiejętności potrzebnych w dziczy?

  Godziny emisji Mój przyjaciel Grizzly

19:00

Dzikie Indochiny: Kambodża

Kambodża to jeden z najbardziej zróżnicowanych pod względem biologicznym krajów Azji Południowo-Wschodniej. Jej faunę, florę oraz klimat kształtuje roczny cykl monsunowy.

  Godziny emisji Dzikie Indochiny

Reklama
20:00

Dzika Kostaryka

Poznajmy niezwykłe stworzenia zamieszkujące Kostarykę — jeden z najbardziej zróżnicowanych biologicznie rejonów świata. Zobaczymy pumę, ocelota i wiele innych zwierząt.

  Godziny emisji Dzika Kostaryka

21:00

Premiera Weterynarz z Gór Skalistych: Niespotykane umaszczenie

W niewielkim miasteczku, doktor Jeff z ekipą spotykają niezwykłe zwierzę. Ponadto, doktor Amy zajmuje się kotem, który doznał tajemniczego urazy.

  Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

22:00

Wybawcy zwierząt: Izzy - zaklinacz koali

Po roku opieki nad chorą koalą imieniem Crickey, pewna australijska rodzina wypuszcza ją na wolność.

  Godziny emisji Wybawcy zwierząt

23:00

Najdziksza Arktyka: W krainie białych nocy

Oto seria opowiadająca o życiu zwierząt na skutym wiecznym lodem kole podbiegunowym. Nigdzie indziej na świecie nie jest ono aż tak uzależnione od pór roku.

  Godziny emisji Najdziksza Arktyka

00:00

Projekt AKWARIUM: Ekstra akwarium dla boksera

Światowej sławy bokser, Fernando Vargas, prosi o akwarium w kształcie rękawicy bokserskiej, które ma znaleźć się w jego siłowni w Las Vegas. Czy wszyscy aż padną z wrażenia?

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

01:00

Dziki Frank w Afryce, odc. 2

Frank udaje się do Afryki w poszukiwaniu Wielkiej Piątki. Przemierza ten tajemniczy ląd, idąc śladami doktora Livingstone'a - od Zambii, przez Pustynię Kalahari, po rzekę Zambezi.

  Godziny emisji Dziki Frank w Afryce

02:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Marzenia o własnej łodzi

Sezon połowu krabów jest już na półmetku. Kutry, które dotarły na północne łowiska, muszą zwijać swoje sieci, ponieważ lód polarny zaczyna pokrywać morskie wody.

  Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

02:48

Strażnicy Teksasu: Dzikie spotkania

By zwiększyć populację widłorogów, strażnicy przyrody przenoszą stado w inne miejsce. Prowadzą również śledztwo w sprawie zabitego grzechotnika, a także zaganiają zbiegłego byka.

  Godziny emisji Strażnicy Teksasu

03:36

Policja dla zwierząt w Detroit: Prawdziwy mistrz

Śledczy Ramos i MacDonald ratują psa o imieniu Champ z obrożą wrośniętą w kark. Jego właściciel stara się uniknąć wszelkiej odpowiedzialności.

  Godziny emisji Policja dla zwierząt w Detroit

04:24

Weterynarz z Gór Skalistych: Podróż Siuksa

Ukochany pies potrzebuje operacji kolana, którą przeprowadzi doktor Jeff. Tymczasem doktorzy Nichols i Petra starają się wyleczyć złamany łokieć pewnego kota.

  Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

Reklama
05:12

Szkoła przetrwania: Kanion Red Rock

W kanionie Red Rock na południu stanu Utah Bear ma do pokonania kilka skalistych szczytów, zanim nie wpadnie w pułapkę w kanionie. Potem czeka go szalony wyczyn kaskaderski.

  Godziny emisji Szkoła przetrwania

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-10-19. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-10-19 dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info