Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na 2018-10-20 - ramówka, emisje

2018-10-20 Pokaż dziś

06:00

Poznajcie pingwiny, odc. 6

Rana dzikiego pingwina zostaje opatrzona, dwa pingwiny wdają się w ostrą bójkę, a pewien stary mieszkaniec ośrodka świętuje wyjątkową okazję.

  Godziny emisji Poznajcie pingwiny

06:25

Weterynarz z Gór Skalistych: Uratować niedźwiedzia

Dr Jeff przeprowadza ryzykowny, nowoczesny zabieg, by uratować łapę szczenięcia. Czy pies znów będzie chodzić? Zdjęcie rentgenowskie bezpańskiego kota unaocznia szokującą historię.

  Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

07:10

Z życia weterynarzy: W czasie deszczu tygrysy się nudzą

Program opowiada o życiu trzech weterynarzy, którzy wraz z rodzinami zamieszkali w Houston i tu zaczęli nową pracę. Wielka przeprowadzka to wielkie zmiany i wielkie wyzwania...

  Godziny emisji Z życia weterynarzy

08:00

Najsłodsze zwierzaki: Dobry, zły i zakręcony

Jak koty wciskają się w wąskie szczeliny? Czemu mruczki zaprzyjaźniają się z innymi zwierzakami? W czym tkwi sekret kociej zwinności? Który z miauczących pupili jest najsłodszy?

  Godziny emisji Najsłodsze zwierzaki

09:00

Zwierzaki śmiechu warte: Przezabawne koty 1

Przedstawiamy najciekawsze filmy z szalonymi kotami w roli głównej i ich historiami: od najbogatszego mruczka na świecie po koty grające na pianinie.

  Godziny emisji Zwierzaki śmiechu warte

Reklama
10:00

Projekt AKWARIUM: DJ i smok

Światowej sławy DJ Steve Aoki marzy o trójgłowym smoku na skraju ucieczki z akwarium. Chłopaki muszą się nieźle napracować nad tym wyjątkowo ekstrawaganckim projektem.

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

11:00

Weterynarz z Gór Skalistych: Niespotykane umaszczenie

W niewielkim miasteczku, doktor Jeff z ekipą spotykają niezwykłe zwierzę. Ponadto, doktor Amy zajmuje się kotem, który doznał tajemniczego urazy.

  Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

12:00

Pieskie życie: Przetrwają najmilsi

Poznamy etapy tresury, które przeszły psy, zanim z dzikich drapieżników stały się w zwierzętami domowymi. Odwiedzimy także miejsca, w których psy są rozpieszczane jak dzieci.

  Godziny emisji Pieskie życie

13:00

Schroniskowa rewolucja: Zły do szpiku kości

Dave Salmoni pokazuje remonty i przebudowy schronisk dla zwierząt w ramach projektu Pawsitive. W tym odcinku zobaczymy prowadzone przez wolontariuszy schronisko w stanie Wirginia.

  Godziny emisji Schroniskowa rewolucja

14:00

Kot z piekła rodem: Kot, który zjada wszystko!

Behawiorysta pomaga właścicielowi kota, który ma niespożyty apetyt. Następnie próbuje rozwiązać problemy kolejnego pupila, który jest obsesynie zazdrosny o swoją właścicielkę.

  Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Kot z piekła rodem: Koci tyran

Koci behawiorysta pomaga parze, której kot stanął na drodze do ich szczęścia. Następnie zajmuje się pupilem, który został przygarnięty ze schroniska.

  Godziny emisji Kot z piekła rodem

16:00

Wybawcy zwierząt: Pen i psy wojny

Brytyjski żołnierz piechoty morskiej, Pen Farthing, prowadzi jedyny w Afganistanie oficjalny azyl dla zwierząt. Ma zamiar przekazać sześć psów żołnierzom, którzy je uratowali.

  Godziny emisji Wybawcy zwierząt

17:00

Strażnicy przyrody: Rozpłynąć się

Lucas wspina się na Górę Waszyngtona by pomóc rannemu turyście. Strażnicy odnajdują kłusowników, a także poszukują myśliwego polującego na rysie.

  Godziny emisji Strażnicy przyrody

18:00

Mieszkanie na pniu: Górski domek

Pewna para marzy o domku na drzewie z widokiem na góry. Pete tworzy chatkę z na tyle dużymi oknami by uchwycić ten zapierający dech w piersiach widok.

  Godziny emisji Mieszkanie na pniu

19:00

Projekt AKWARIUM: Akwarium marzeń dla piosenkarki

Piosenkarka Keyshia Cole marzy by w jej domu znalazło się piękne, słonowodne akwarium. Na szczęście, fani artystki zasugerowali jej przez internet, żeby zgłosiła się do firmy ATM.

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

Reklama
20:00

Baseny z rozmachem: W gorącej wodzie

Małżeństwo zamawia basen, który ma wszystkich wprawiać w osłupienie. Ekipa Lucasa buduje konstrukcję połączoną ze strumieniem i dorzuca jeszcze kilka niespodzianek.

  Godziny emisji Baseny z rozmachem

21:00

Premiera Plaża żarłaczy tygrysich

Dr Neil Hammerschlag odpowiada na kluczowe pytania dotyczące rekinów tygrysich. Jak rekiny łączą się w pary? Jak przebiega ciąża? I gdzie samice udają się by urodzić?

  Godziny emisji Plaża żarłaczy tygrysich

22:00

Dziki Frank w Indiach, odc. 3

Frank szuka tygrysa bengalskiego, który jest jednym z najbardziej zagrożonych gatunków na ziemi. Badacz pragnie pokazać widzom to niezwykłe zwierzę w jego naturalnym środowisku.

  Godziny emisji Dziki Frank w Indiach

23:00

Premiera Klan z Alaski: Linia rodu

Spotkania z rodziną Brownów i ich siódemką dzieci, którzy żyją w dziczy na Alasce bez prądu i udogodnień współczesnej cywilizacji. Aby przetrwać, muszą działać wspólnie.

  Godziny emisji Klan z Alaski

00:00

Górskie potwory: Zabójczy kot z hrabstwa Cherokee

Zespół wyrusza do Karoliny Północnej w celu zbadania doniesień o grasującym kocie. Ekipa zastawia na zwierza skomplikowaną drewnianą pułapkę.

  Godziny emisji Górskie potwory

01:00

Obcy wewnątrz nas: Wakacje z piekła rodem

W Boże Narodzenie na świat przychodzi dziewczynka. Lekarze odkrywają, że jej mózg uległ zakażeniu już w macicy matki. Kobieta twierdzi, że ma w oku robaka.

  Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

02:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Statek z żelaza, ludzie ze stali

Do końca sezonu zostały jedynie trzy tygodnie. Załogi kutrów przygotowują się do ostatnich połowów. Kto tym razem może uznać ten sezon za udany?

  Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

02:48

Strażnicy Teksasu: Uzbrojony i niebezpieczny

Strażnicy Łowieccy jadą na nocny patrol. Dostają anonimowe doniesienia o wędkarzu łowiącym ponad limit oraz o specjalnej psiej gromadzie do poszukiwań nielegalnych obiektów.

  Godziny emisji Strażnicy Teksasu

03:36

Policja dla zwierząt w Detroit: Miot szczeniąt

Oficerowie śledczy Ramos i MacDonald badają szczególnie brutalny przypadek okrucieństwa wobec zwierząt, jakiego dopuścił się pewien mężczyzna, który zadźgał na śmierć szczeniaka.

  Godziny emisji Policja dla zwierząt w Detroit

04:24

Weterynarz z Gór Skalistych: Punkt zwrotny

Oto najbardziej zaangażowany i pełen pasji weterynarz w całym Denver, razem ze swoimi klapkami, długimi włosami i tatuażami. Klinika weterynaryjna Planned Pethood Plus zaprasza!

  Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

Reklama
05:12

Szkoła przetrwania: Praca w dziczy

Bear Grylls zabiera widzów za kulisy swoich programów. Przedstawi nam ekipę filmową, która towarzyszy mu podczas wizyt w niebezpiecznych zakątkach świata.

  Godziny emisji Szkoła przetrwania

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-10-20. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-10-20 dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info