Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na 2018-10-21 - ramówka, emisje

2018-10-21 Pokaż dziś

06:00

Poznajcie pingwiny, odc. 7

Los nie sprzyja niedożywionemu, porzuconemu pisklakowi - czteromiesięczny Little Bluey waży zaledwie kilogram. Ekipa stara się mu pomóc jak tylko potrafi, ale czy to wystarczy?

  Godziny emisji Poznajcie pingwiny

06:25

Weterynarz z Gór Skalistych: Dzika świnia

Dr Jeff okazuje się być ostatnią nadzieją porzuconego szczenięcia ze złamaną łapą. Ekipa zajmuje się Boston terrierem, który prawdopodobnie jest ciężko chory.

  Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

07:10

Z życia weterynarzy: Nadzieja dla Hoppy

Program opowiada o życiu trzech weterynarzy którzy wraz z rodzinami zamieszkali w Houston i tu zaczęli nową pracę. Wielka przeprowadzka to wielkie zmiany i wielkie wyzwania...

  Godziny emisji Z życia weterynarzy

08:00

Najsłodsze zwierzaki: Festiwal słodkości

Czy kocięta potrafią naśladować ludzi? Dlaczego koty wpadają w tarapaty i czy lubią małe dzieci? Który z futrzanych indywidualistów jest wyjątkowy?

  Godziny emisji Najsłodsze zwierzaki

09:00

Zwierzaki śmiechu warte: Przezabawne koty 2

Zobaczymy cyrkowe popisy kotów czyli wiele materiałów wideo o zwierzakach, które zrobiły furorę w Internecie. Wśród nich będzie niezwykle bohaterski mruczek.

  Godziny emisji Zwierzaki śmiechu warte

Reklama
10:00

Projekt AKWARIUM: Akwaria na medal

Po powrocie z olimpiady w Rio, baseballista Paul George zleca Wayde'owi i Brettowi budowę dwóch patriotycznych akwariów, które mają stanąć obok oczka wodnego w jego ogrodzie.

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

11:00

Kot z piekła rodem: Kocia bójka!

Kot Laury o imieniu Penny Lane nie znosi jej współlokatorki. Atakuje Izzy przy każdej sposobności. Dziewczyna boi się wychodzić z pokoju. Czy Jackson przywróci w domu harmonię?

  Godziny emisji Kot z piekła rodem

12:00

Kot z piekła rodem: Kompletnie szalony

Kot Dorothy i Travisa jest znerwicowany i często ich atakuje. Para obawia się, że następną ofiarą pupila będzie ich syn. Czy Jackson poradzi sobie z tym trudnym przypadkiem?

  Godziny emisji Kot z piekła rodem

13:00

Strażnicy przyrody: Martwy łoś

Strażnicy prowadzą śledztwo w sprawie łosia, który został zastrzelony i pozostawiony w lesie. Strażnik MacCabe natrafia na jedynego w swoim rodzaju myśliwego.

  Godziny emisji Strażnicy przyrody

14:00

Weterynarz z Gór Skalistych: Dzielny pit bull

Dr Jeff dokonuje zaskakującego odkrycia podczas badania wyżła weimarskiego, który stracił apetyt. Ponadto, w klinice zjawia się właścicielka pit bulla, który doznał urazu łapy.

  Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

15:00

Na tropie wymarłych gatunków: Dodo północy

Forrest udaje się na Wyspy Owcze w poszukiwaniu Alki Olbrzymiej - dużego, nielotnego ptaka morskiego, który ponad 175 lat temu został uznany za gatunek wymarły.

  Godziny emisji Na tropie wymarłych gatunków

16:00

Małżeństwo w dżungli: Tennessee

Myke i Ruth nieopatrznie schodzą ze szlaku w Parku Narodowym Smokey Mountains. W gęstym lesie czyha na nich wiele niebezpieczeństw i wyjątkowo głodne baribale.

  Godziny emisji Małżeństwo w dżungli

17:00

Projekt AKWARIUM: Pączkowe akwarium

Brett otwiera sklep z pączkami. Chcąc upamiętnić tę chwilę, Wayde z ekipą szykują niespodziankę - akwarium na wielkie otwarcie sklepu!

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

18:00

Klan z Alaski: Podziel i podbijaj!

Spotkania z rodziną Brownów i ich siódemką dzieci, którzy żyją w dziczy na Alasce bez prądu i udogodnień współczesnej cywilizacji. Aby przetrwać, muszą działać wspólnie.

  Godziny emisji Klan z Alaski

19:00

Obcy wewnątrz nas: Pomocy! Mój syn jest trędowaty!

Tajemnicza infekcja zwala z nóg silnego sportowca. Nastolatek zaraża się straszną chorobą. Mózg kobiety dosłownie "staje w ogniu".

  Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

Reklama
20:00

W kręgu przetrwania: Mokrzy i głodni

W drugiej fazie, uczestnicy są coraz bardziej wycieńczeni. Na wyspie, Adamowi nie udaje się rozpalić ognia. Konsekwencje są dla niego opłakane.

  Godziny emisji W kręgu przetrwania

21:00

Strażnicy przyrody: Rozpłynąć się

Lucas wspina się na Górę Waszyngtona by pomóc rannemu turyście. Strażnicy odnajdują kłusowników, a także poszukują myśliwego polującego na rysie.

  Godziny emisji Strażnicy przyrody

22:00

Na tropie wymarłych gatunków: Tygrys z wyspy Jawa

Forrest ląduje na indonezyjskiej wyspie Jawa by znaleźć miejscowy gatunek tygrysa. W 2003 został on uznany za wymarły, jednak ponoć tygrysy były znów zaobserwowane na wyspie.

  Godziny emisji Na tropie wymarłych gatunków

23:00

Premiera Klan z Alaski: Wielkie ryzyko

Spotkania z rodziną Brownów i ich siódemką dzieci, którzy żyją w dziczy na Alasce bez prądu i udogodnień współczesnej cywilizacji. Aby przetrwać, muszą działać wspólnie.

  Godziny emisji Klan z Alaski

00:00

Górskie potwory: Bestia z hrabstwa Raleigh

Zespół bada doniesienia o dziwnym stworzeniu wyglądającym jak hybryda psa i niedźwiedzia. Tropią bestię na niebezpiecznych terenach, próbując zagonić zwierza w kozi róg.

  Godziny emisji Górskie potwory

01:00

Obcy wewnątrz nas: Mój drugi mózg mnie zabija!

Do szpitala trafia mężczyzna z dziwacznie spuchniętym okiem. Dwunastoletnia dziewczyna wykazuje objawy tajemniczej choroby. Młoda kobieta jest już na granicy szaleństwa.

  Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

02:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Człowiek za burtą

Po długich miesiącach nieprzespanych nocy, zmagań z psującym się sprzętem i konfliktów osobistych, rybacy są już zmęczeni. Zaczynają popełniać błędy.

  Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

02:48

Strażnicy Teksasu: Niebezpieczna gra

Strażnicy przyrody z Teksasu walczą z przestępczością i chronią zasoby naturalne. Przy granicy z Meksykiem wyciągają z rzek nielegalne sieci i ścigają przemytników narkotyków.

  Godziny emisji Strażnicy Teksasu

03:36

Policja dla zwierząt w Detroit: Pułapka na koty

Śledczy stają przed nie lada wyzwaniem, wyruszając do opanowanego przez koty domu niedawno zmarłej starszej kobiety.

  Godziny emisji Policja dla zwierząt w Detroit

04:24

Weterynarz z Gór Skalistych: Nowy świat

Oto najbardziej wytrwały i pełen pasji weterynarz w całym Denver, razem ze swoimi klapkami, długimi włosami i tatuażami. Klinika weterynaryjna Planned Pethood Plus zaprasza!

  Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

Reklama
05:12

Szkoła przetrwania: Sky Islands w Arizonie

Bear Grylls jest w Arizonie, w krainie Apaczów. Udowodni nam, że można przetrwać w tych bezludnych rejonach bezkresnych pustyń i górskich szczytów.

  Godziny emisji Szkoła przetrwania

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-10-21. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-10-21 dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info