Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na 2018-10-24 - ramówka, emisje

2018-10-24 Pokaż dziś

06:00

Miasto małp: Powrót króla

W małpim mieście gang ze świątyni postanawia zemścić się na swoim odwiecznym wrogu, Czarnych Pazurach. Do bitwy dochodzi w Figowej Dolinie.

  Godziny emisji Miasto małp

06:30

Projekt AKWARIUM: Akwarium na wielką imprezę

Wayde King i Brett Raymer — partnerzy biznesowi, najlepsi kumple i zażarci rywale — prowadzą największą w USA firmę zajmującą się urządzaniem akwariów.

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

07:20

Mieszkanie na pniu: Kryjówka wśród wzgórz

Pete Nelson i jego ekipa projektują i budują domki na drzewach dla ludzi, którzy marzą o powrocie do natury oraz odnalezieniu w sobie „wewnętrznego dziecka".

  Godziny emisji Mieszkanie na pniu

08:10

Weterynarz z Gór Skalistych: Druga szansa

W klinice weterynaryjnej Planned Pethood Plus nie ma czegoś takiego, jak „zwykły dzień". Nieszablonowy lekarz, doktor Jeff Young, jest jedyną nadzieją dla wielu chorych zwierząt.

  Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

09:00

Najdziksza Europa: Ziemia spalona słońcem

Od gór do morza, od rozpalonych pustyń po arktyczną tundrę: w tym programie odkryjemy ostatnie naprawdę dzikie tereny Europy, pełne niezwykłych przejawów życia.

  Godziny emisji Najdziksza Europa

Reklama
10:00

Strażnicy Teksasu: Żywy towar

Strażnicy patrolują granicę z Meksykiem, zwalczając nielegalne połowy ryb. Ścigają także trapera, który sprzedaje żywe kojoty. Tajna operacja ujawnia poważne przestępstwo.

  Godziny emisji Strażnicy Teksasu

11:00

Obcy wewnątrz nas: Coś we mnie jest

Dziecko zapada na tajemniczą chorobę, która utrudnia mu oddychanie. Dziwny organizm zamieszkuje w intymnej części ciała mężczyzny. Kobieta tyje, a lekarze nie wiedzą dlaczego.

  Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

12:00

Klan z Alaski: Powrót do dziczy

Spotkania z rodziną Brownów i ich siódemką dzieci, którzy żyją w dziczy na Alasce bez prądu i udogodnień współczesnej cywilizacji. Aby przetrwać, muszą działać wspólnie.

  Godziny emisji Klan z Alaski

13:00

Premiera Resocjalizacja z Pit Bullem: Nowe horyzonty

Nowe wyzwania czekają na pracowników schroniska Villalobos, gdy zapada decyzja o otwarciu nowego oddziału w pobliskim hrabstwie Assumption.

  Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

14:00

Kot z piekła rodem: Dobry kotek, zły kot!

Jackson pomaga pewnemu grzecznemu kotkowi postawić się dwóm innym, agresywnym kotom. Pewna para ma dosyć swoich kotów: Tiki i Marley zjadają wszystko, co leży na widoku.

  Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Policja dla zwierząt w Phoenix: Tragedia na kempingu

Śledczy Barkley interweniuje w sprawie dwóch psów, które w upalny dzień pozostawiono na słońcu. Policjanci pomagają też kobiecie, która nie potrafi opiekować się swoim ulubieńcem.

  Godziny emisji Policja dla zwierząt w Phoenix

16:00

Projekt AKWARIUM: Rekiny dla drużyny

Wayde i Brett konstruują akwarium dla drużyny hokejowej San Jose Sharks. Oczywiście w środku znajdzie się sprzęt do hokeja, logo drużyny i... rekiny!

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

17:00

Baseny z rozmachem: Na dnie morza

Lucas Congdon ma stworzyć wodny pokój, w którym mogłaby żyć syrena. Stali klienci zakochani w morskich klimatach proszą by odnowił ich niewielki basen.

  Godziny emisji Baseny z rozmachem

18:00

Mój przyjaciel Grizzly: Zbiegłe niedźwiedzie

Niekonwencjonalne lekcje polowania nie pomogły Bobowi i Screechowi ale Jeff odkrywa, że najprawdopodobniej niedźwiedzie nauczyły się tej umiejętności na własną rękę.

  Godziny emisji Mój przyjaciel Grizzly

19:00

Dzikie Indochiny: Malezja

Malezja to niezwykle zróżnicowany kraj. Zwłaszcza Borneo, która jest trzecią pod względem wielkości wyspą na świecie, będącą domem dla orangutanów i krokodyli różańcowych.

  Godziny emisji Dzikie Indochiny

Reklama
20:00

Dzika przyroda Meksyku

Zapraszamy na wyprawę po Meksyku - kraju o urozmaiconych krajobrazach oraz różnorodnej faunie i florze, których nie można spotkać nigdzie indziej na świecie.

  Godziny emisji Dzika przyroda Meksyku

21:00

Wybawcy zwierząt: Ulubiony szympans Estelle

Ekspert od szympansów, Estelle Raballand, chce znaleźć towarzyszkę dla Ponso, zwanego najbardziej samotnym szympansem świata. Czy wreszcie udało jej się znaleźć idealną partnerkę?

  Godziny emisji Wybawcy zwierząt

22:00

Premiera Resocjalizacja z Pit Bullem: Bez smyczy

Właścicielka schroniska Villalobos, Tia Maria Torres, przygląda się ulubionym historiom widzów z minionego sezonu. W programie niepublikowane wcześniej nagrania.

  Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

23:00

Najdziksza Arktyka: Islandia - kraina ognia I lodu

Oto piękna Islandia. Widzowie poznają jej surowe piękno w różnych porach roku, podziwiając niezwykłe gatunki żyjących tu zwierząt, m.in. lisa polarnego i atlantyckich maskonurów.

  Godziny emisji Najdziksza Arktyka

00:00

Strażnicy przyrody: Obowiązek wzywa

Murphy i Demler badają dziwną sprawę martwego indyka, a Courtney ratuje z pobocza przestraszonego jelonka. Natomiast Lucas spieszy na pomoc choremu nurowi.

  Godziny emisji Strażnicy przyrody

01:00

Na tropie wymarłych gatunków: Tygrys z wyspy Jawa

Forrest ląduje na indonezyjskiej wyspie Jawa by znaleźć miejscowy gatunek tygrysa. W 2003 został on uznany za wymarły, jednak ponoć tygrysy były znów zaobserwowane na wyspie.

  Godziny emisji Na tropie wymarłych gatunków

02:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Kraby po zsypie w dół

Zbliża się sztorm, a na kutrze Cornelia Marie psuje się jeden z dwóch silników. Łódź powoli wraca do portu, aby dokonać naprawy.

  Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

03:00

Strażnicy Teksasu: Zwiad w Zatoce Meksykańskiej

Specjalny oddział strażników spędza tydzień w pływającym domu podczas operacji przeciwko przemytnikom narkotyków.

  Godziny emisji Strażnicy Teksasu

03:50

Policja dla zwierząt w Detroit: Dom chomikarza

Opowieści o agentach specjalnych, którzy rocznie wzywani są do ponad 4500 przypadków okrucieństwa w stosunku do zwierząt.

  Godziny emisji Policja dla zwierząt w Detroit

04:40

Poznajcie leniwce, odc. 4

Claire musi zająć się wrażliwym leniwcem o imieniu Linus. Zaś specjalistka od leniwców Becky sprawdzi, który z gatunków leniwców jest urodzonym pływakiem.

  Godziny emisji Poznajcie leniwce

Reklama
05:10

Szkoła przetrwania: Pustynia Moab

Na pustyni Moab w stanie Utah Bear Grylls spotyka grzechotniki i przeprawia się przez ruchome piaski. Pokaże nam, jak można przeżyć w tak ekstremalnych warunkach.

  Godziny emisji Szkoła przetrwania

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-10-24. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-10-24 dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info