Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na 2018-10-25 - ramówka, emisje

2018-10-25 Pokaż dziś

06:00

Miasto małp: Za kulisami

Seria ukazująca burzliwe życie makaków w wyludnionym mieście Polonnaruwa w Sri Lance. W tym odcinku zajrzymy za kulisy powstawania tego niezwykłego dokumentu.

  Godziny emisji Miasto małp

06:30

Projekt AKWARIUM: Akwaria dla hotelu Bellagio

Wayde King i Brett Raymer — partnerzy biznesowi, najlepsi kumple i zażarci rywale — prowadzą największą w USA firmę zajmującą się urządzaniem akwariów.

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

07:20

Mieszkanie na pniu: Apartament godny prezydenta

Pete Nelson i jego ekipa projektują i budują domki na drzewach dla ludzi, którzy marzą o powrocie do natury oraz odnalezieniu w sobie „wewnętrznego dziecka".

  Godziny emisji Mieszkanie na pniu

08:10

Weterynarz z Gór Skalistych: Podróż Siuksa

Ukochany pies potrzebuje operacji kolana, którą przeprowadzi doktor Jeff. Tymczasem doktorzy Nichols i Petra starają się wyleczyć złamany łokieć pewnego kota.

  Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

09:00

Dzikie Indochiny: Wietnam

Wietnam jest najdalej wysuniętym na wschód krajem Półwyspu Indochińskiego. Szacuje się, że na jego terenie występuje około 10 procent wszystkich gatunków światowej fauny i flory.

  Godziny emisji Dzikie Indochiny

Reklama
10:00

Strażnicy Teksasu: Porządek na granicy

Sezon polowań na jelenie w pełni. Strażnicy sprawdzają obozy łowieckie. Nad Rio Grande zatrzymują meksykańskiego rybaka kłusującego na amerykańskich wodach.

  Godziny emisji Strażnicy Teksasu

11:00

Obcy wewnątrz nas: Coś żyje w mojej ręce

Pasożyty zjadają kobiecie gałki oczne. Tajemnicza infekcja całkowicie osłabia piłkarza. Morskie stworzenia atakują kierownika przystani.

  Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

12:00

Klan z Alaski: Witamy w osadzie Brownów

Spotkania z rodziną Brownów i ich siódemką dzieci, którzy żyją w dziczy na Alasce bez prądu i udogodnień współczesnej cywilizacji. Aby przetrwać, muszą działać wspólnie.

  Godziny emisji Klan z Alaski

13:00

Premiera Resocjalizacja z Pit Bullem: Zawsze musi być ten pierwszy raz

Tia ratuje psa uwięzionego w opuszczonym domu. Tania ma nadzieję, że uda jej się znaleźć dom dla nietypowego psa. Czy ryzyko choroby psa będzie miało wpływ na adopcję?

  Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

14:00

Kot z piekła rodem: Koty w odosobnieniu

Jackson trafia do domu, w którym trwa wojna: cztery koty ciągle ze sobą walczą. Odwiedza także kociarnię, w której na skutek walk o terytorium dwa koty od lat żyją w odosobnieniu.

  Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Policja dla zwierząt w Phoenix: Patrol na autostradzie

Śledcza McHugh usiłuje ratować psa, który utknął na środku autostrady. Następnie zajmuje się psem rasy chihuahua, który doznał urazu kręgosłupa.

  Godziny emisji Policja dla zwierząt w Phoenix

16:00

Projekt AKWARIUM: Atlantyda

Zespół ATM musi na czas ukończyć projekt Mini Gran Prix dla parku rozrywki w Las Vegas. W planie jest 6-metrowe akwarium z makietą Atlantydy.

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

17:00

Baseny z rozmachem: Wodny raj

Mistrz w dziedzinie basenów, Lucas, przemienia zaniedbany ogródek w istny wodny raj! W ramach tego ekstremalnego projektu Lucas tworzy idealną strefę rozrywki dla całej rodziny.

  Godziny emisji Baseny z rozmachem

18:00

Mój przyjaciel Grizzly: Nastoletnie niedźwiedzie

Jeff cieszy się, że Bob i Screech nauczyły się jak zdobywać pożywienie. Czas na naukę sposobów na przetrwanie zimy. Ponadto, niedźwiedzie bronią swojego terytorium.

  Godziny emisji Mój przyjaciel Grizzly

19:00

Dzikie Indochiny: Tajlandia

Kraj targany potężnymi siłami natury, gdzie zwierzęta, aby przetrwać, stawiają czoła trudnym wyzwaniom. Tygrysy nadal są tam największymi drapieżnikami, a małpy szybko ewoluują.

  Godziny emisji Dzikie Indochiny

Reklama
20:00

Premiera Rosomaki

Badania zachowania rosomaków. Kamera śledzi rozwój dwóch młodych przedstawicieli tego gatunku zwierząt.

  Godziny emisji Rosomaki

21:00

Premiera Projekt AKWARIUM: Niespodzianka dla komika

Komik Howie Mandel zgłasza się do ATM po kolejne akwarium! Tym razem ma być to prezent dla firmy jego menadżera. Ich akwarium bez wątpienia trzeba odnowić.

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

22:00

Dziki Frank w Afryce, odc. 3

Frank udaje się do Afryki w poszukiwaniu Wielkiej Piątki. Przemierza ten tajemniczy ląd, idąc śladami doktora Livingstone'a - od Zambii, przez Pustynię Kalahari, po rzekę Zambezi.

  Godziny emisji Dziki Frank w Afryce

23:00

Najdziksza Europa: W krainie lodu i śniegu

Tym razem poznamy faunę północnych krańców Europy — od orłów przednich ze szkockich gór Cairngorm po niedźwiedzie polarne z norweskiego archipelagu Svalbard.

  Godziny emisji Najdziksza Europa

00:00

Wybawcy zwierząt: Ulubiony szympans Estelle

Ekspert od szympansów, Estelle Raballand, chce znaleźć towarzyszkę dla Ponso, zwanego najbardziej samotnym szympansem świata. Czy wreszcie udało jej się znaleźć idealną partnerkę?

  Godziny emisji Wybawcy zwierząt

01:00

Resocjalizacja z Pit Bullem: Bez smyczy

Właścicielka schroniska Villalobos, Tia Maria Torres, przygląda się ulubionym historiom widzów z minionego sezonu. W programie niepublikowane wcześniej nagrania.

  Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

02:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Połowy krabów

Na morzu szaleje jeden z najgorszych sztormów w roku, ale poławiacze krabów kontynuują swoje połowy.

  Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

03:00

Strażnicy Teksasu, odc. 5

Strażnicy badają wypadek skutera wodnego, po którym mężczyzna trafił do szpitala. Później, nad jeziorem Lewisville, muszą radzić sobie z imprezowiczem, który trochę za dużo wypił.

  Godziny emisji Strażnicy Teksasu

03:50

Policja dla zwierząt w San Francisco: Wcale nie taki opuszczony dom

Codzienna praca funkcjonariuszy ze specjalnej jednostki ds. ochrony zwierząt w San Francisco. Policjanci pomagają wszystkim stworzeniom, które znalazły się w opresji.

  Godziny emisji Policja dla zwierząt w San Francisco

04:40

Poznajcie leniwce, odc. 5

Największy uwodziciel wśród leniwców dostaje poważnej infekcji. Nowy lokator rezerwatu otrzymuje królewskie powitanie. Z kolei Becky podgląda zaloty i amory zwierzaków.

  Godziny emisji Poznajcie leniwce

Reklama
05:10

Szkoła przetrwania: Sierra Nevada

Co roku ponad 100 alpinistów wzywa pomoc w górach Sierra Nevada. Bear Gryll wspina się po urwistych zboczach i lata na spadochronie. Czy uda mu się przetrwać?

  Godziny emisji Szkoła przetrwania

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-10-25. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-10-25 dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info