Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na 2018-10-27 - ramówka, emisje

2018-10-27 Pokaż dziś

06:00

Poznajcie pingwiny, odc. 8

W pobliżu Kapsztadu, trzydzieści trzy pingwiny padły ofiarą ataku lamparta. Tylko jeden ocalał. Strażnicy szybko przewożą go do ośrodka - czy akcja ratunkowa się powiedzie?

  Godziny emisji Poznajcie pingwiny

06:25

Weterynarz z Gór Skalistych: Serce pit bulla

Udomowiona koza ulega przedziwnemu wypadkowi. Czy doktorowi Jeffowi uda się jej pomóc? Ponadto, pies Gus czuje się źle od kiedy połknął jakiś przedmiot.

  Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

07:10

Z życia weterynarzy: Dzień treningów

Dr Lavigne przeprowadza operację usunięcia guzów u starego psa. Dr Ross próbuje uratować łapę królika pogryzionego przez psa. Dr Blue musi wykastrować agresywnego osła.

  Godziny emisji Z życia weterynarzy

08:00

Najsłodsze zwierzaki: Superpluszaki

Co sprawia, że koty potrafią skradać się bezszelestnie? Dlaczego niektóre mruczki mają puchatą sierść, a inne wybrzydzają przy jedzeniu? W końcu, który z nich jest najsłodszy?

  Godziny emisji Najsłodsze zwierzaki

09:00

Zwierzaki śmiechu warte: Przezabawne psy 1

Najśmieszniejsze filmiki z szalonymi psiakami, które stały się gwiazdami Internetu. Wśród nich najsłynniejszy psi supermodel oraz szczenięta, które są wirtuozami fortepianu.

  Godziny emisji Zwierzaki śmiechu warte

Reklama
10:00

Projekt AKWARIUM: Prawdziwe akwaria Beverly Hills

Erika Girardi z programu "Żony Beverly Hills" potrzebuje nowego akwarium. Oczywiście, ta kalifornijska diwa wie doskonale czego chce. W akwarium ma zamieszkać ośmiornica!

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

11:00

Weterynarz z Gór Skalistych: Blisko domu

Dr Jeff przybywa do miasteczka, które ma problem z inwazją dzikich kotów. Pies członka ekipy przechodzi pilną operację, a dr Jeff spieszy na pomoc psu rasy chihuahua.

  Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

12:00

Pieskie życie: Ocaleć w dziczy

Jak doszło do tego, że psy stały się najbardziej cenionymi zwierzętami na naszej planecie? Od drapieżnika do domowego zwierzaka — oto historia najlepszego przyjaciela człowieka.

  Godziny emisji Pieskie życie

13:00

Schroniskowa rewolucja: Wielki remont w Detroit

Tym razem ekipa projektu Pawsitive wyrusza do schroniska w stanie Michigan. Schronisko ma być zmienione tak, aby przebywające w nim zwierzęta miały lepsze warunki życia.

  Godziny emisji Schroniskowa rewolucja

14:00

Kot z piekła rodem: Nieznośny kocur

Kobieta w ciąży prowadzi nieustanną walkę ze swoim upartym kotem. Z kolei inny kot rujnuje związek swoich właścicieli. Czy Jackson jest w stanie im pomóc?

  Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Kot z piekła rodem: Pokąsani

Jackson pomaga właścicielom dwóch zwaśnionych kotów. Czy Bitten i Chompy zaczną żyć w harmonii i zgodzie?

  Godziny emisji Kot z piekła rodem

16:00

Wybawcy zwierząt: Ulubiony szympans Estelle

Ekspert od szympansów, Estelle Raballand, chce znaleźć towarzyszkę dla Ponso, zwanego najbardziej samotnym szympansem świata. Czy wreszcie udało jej się znaleźć idealną partnerkę?

  Godziny emisji Wybawcy zwierząt

17:00

Strażnicy przyrody: Obowiązek wzywa

Murphy i Demler badają dziwną sprawę martwego indyka, a Courtney ratuje z pobocza przestraszonego jelonka. Natomiast Lucas spieszy na pomoc choremu nurowi.

  Godziny emisji Strażnicy przyrody

18:00

Mieszkanie na pniu: Shaquille wspina się na drzewa

Pete buduje bar na drzewie dla gwiazdy koszykówki, Shaqille'a O'Neala. Będzie on miał strukturę dziesięciokata, wysokie sufity i bardzo szerokie schody.

  Godziny emisji Mieszkanie na pniu

19:00

Projekt AKWARIUM: Akwarium dla restauracji

Kalifornijska restauracja prosi o akwarium do nowego lokalu w Santa Monica. Właściciele proszą o nostalgiczne akwarium nawiązujące do 70-letniej historii restauracji.

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

Reklama
20:00

Baseny z rozmachem: Zielony z zazdrości

Lucas tworzy mały karaibski raj w przydomowym ogrodzie. Jednak wizja projektanta znacząco różni się od wizji klienta. Jak zakończy się ten projekt?

  Godziny emisji Baseny z rozmachem

21:00

Inwazja gigantycznych meduz

Prawda i mity o atakach meduz. A w szczególności ogromnych, śmiercionośnych meduz Nomura, które są w stanie wywrócić łódź do góry dnem.

  Godziny emisji Inwazja gigantycznych meduz

22:00

Dziki Frank w Indiach, odc. 4

Frank szuka tygrysa bengalskiego, który jest jednym z najbardziej zagrożonych gatunków na ziemi. Badacz pragnie pokazać widzom to niezwykłe zwierzę w jego naturalnym środowisku.

  Godziny emisji Dziki Frank w Indiach

23:00

Premiera Klan z Alaski: Skaliste morze

Spotkania z rodziną Brownów i ich siódemką dzieci, którzy żyją w dziczy na Alasce bez prądu i udogodnień współczesnej cywilizacji. Aby przetrwać, muszą działać wspólnie.

  Godziny emisji Klan z Alaski

00:00

Górskie potwory: Latający smok z hrabstwa Preston

Zespół jedzie do hrabstwa Preston, aby sprawdzić doniesienia o dziwnym uskrzydlonym drapieżniku. Wkroczenie na jego terytorium wiąże się z dużym ryzykiem.

  Godziny emisji Górskie potwory

01:00

Obcy wewnątrz nas: Coś zjada mnie żywcem!

Do szpitala trafia dziewczyna z potwornym bólem przeszywającym jej skórę głowy. Kobieta doświadcza dziwnych objawów, które są tak dotkliwe, że niszczą jej rodzinne życie.

  Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

02:00

Policja dla zwierząt w Houston, odc. 10

Zajrzymy do domów maniakalnych zbieraczy zwierząt. Ich obsesja stanowi naprawdę poważny problem. Zobaczymy, jak oficerowie walczą z szokującymi aktami okrucieństwa wobec zwierząt.

  Godziny emisji Policja dla zwierząt w Houston

02:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Przyjaciele i rywale

Wzburzone morze, niskie temperatury i niezwykle niebezpieczne warunki pracy - tak wyglądają połowy krabów. Już wkrótce doświadczą tego rybacy z kutra Aleutian Ballad.

  Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

03:00

Strażnicy Teksasu: Polowanie na kłusownika

Strażnicy organizują dużą operację przeciwko nielegalnym nocnym polowaniom na drogach. Zabity strzałą jeleń okaże się tropem, który doprowadzi stróżów prawa do pewnego kłusownika.

  Godziny emisji Strażnicy Teksasu

04:00

Weterynarz z Gór Skalistych: Wyścig z czasem

Pies, któremu pękła narośl na szyi wymaga natychmiastowej operacji. Pomaga mu Dr Jeff. Tymczasem, ekipa weterynaryjna przeprowadza ryzykowny zabieg na miniaturowych osiołkach.

  Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

Reklama
05:00

Szkoła przetrwania: Mount Kilauea

Bear Grylls jedzie na Hawaje, aby pokazać, że można przetrwać w jednym z najniebezpieczniejszych miejsc na ziemi - na najbardziej aktywnym wulkanie świata Kilauea.

  Godziny emisji Szkoła przetrwania

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-10-27. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-10-27 dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info