Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na 2018-10-29 - ramówka, emisje

2018-10-29 Pokaż dziś

06:00

Słonica Echo z Amboseli, odc. 2

Norah i Soila ratują słonicę, która ugrzęzła w błocie. Stado Echo rozdziela się. Masajowie rozpoczynają ostrą walkę przeciwko słoniom po tym, jak jedna z ich krów zostaje zabita.

  Godziny emisji Słonica Echo z Amboseli

06:30

Projekt AKWARIUM: DJ i smok

Światowej sławy DJ Steve Aoki marzy o trójgłowym smoku na skraju ucieczki z akwarium. Chłopaki muszą się nieźle napracować nad tym wyjątkowo ekstrawaganckim projektem.

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

07:20

Mieszkanie na pniu: Domek godny wikinga

Pete udaje się do Norwegii, gdzie czeka go pierwszy międzynarodowy projekt. Znajdujący się na wysokości 7 metrów domek na drzewie będzie oferował imponujący widok na jezioro.

  Godziny emisji Mieszkanie na pniu

08:10

Weterynarz z Gór Skalistych: Nowy świat

Oto najbardziej wytrwały i pełen pasji weterynarz w całym Denver, razem ze swoimi klapkami, długimi włosami i tatuażami. Klinika weterynaryjna Planned Pethood Plus zaprasza!

  Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

09:00

Dzikie Indochiny: Chiny

Królestwo zwierząt Państwa Środka jest niezwykle bogate i różnorodne. Około połowa chińskich ptaków i ssaków żyje na niewielkim obszarze w południowo-zachodnim regionie kraju.

  Godziny emisji Dzikie Indochiny

Reklama
10:00

Strażnicy Teksasu: Orzeł wylądował

Strażnicy przyrody prowadzą tajną misję by złapać nielegalnych handlarzy skór aligatorów. Dostają również cynk o wędkarzu łowiącym ryby bez względu na wymiar ochronny.

  Godziny emisji Strażnicy Teksasu

11:00

Obcy wewnątrz nas: Odpadają mi ręce

Mężczyzna dostaje tajemniczej, ale bolesnej wysypki. Kobieta nie może sobie poradzić z atakami przeszywającego bólu w gardle. Nastolatek czuje się zmęczony i mdleje bez powodu.

  Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

12:00

Klan z Alaski: Wielkie plany, wielkie przygotowania

Spotkania z rodziną Brownów i ich siódemką dzieci, którzy żyją w dziczy na Alasce bez prądu i udogodnień współczesnej cywilizacji. Aby przetrwać, muszą działać wspólnie.

  Godziny emisji Klan z Alaski

13:00

Premiera Resocjalizacja z Pit Bullem: Nowy przyjaciel

Tia próbuje uratować przestraszonego pit bulla porzuconego przez właścicieli w pustostanie. Ponadto u Jethro, psa Tii, wykryta zostaje niebezpieczna choroba.

  Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

14:00

Kot z piekła rodem: Fifi rujnuje moje intymne życie

Koci behawiorysta pomaga właścicielom zapanować nad ich kłopotliwymi pupilami. Wśród nich znajdują się wyjątkowo złośliwe, agresywne i atakujące swoich opiekunów koty.

  Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Policja dla zwierząt w Phoenix: Śmiercionośna dieta

Zdjęcie rentgenowskie staje się kluczowym dowodem w sprawie dotyczącej głodzenia trzech psów. Śledczy AJ sprawdza, czym właścicielka karmi czworonogi.

  Godziny emisji Policja dla zwierząt w Phoenix

16:00

Projekt AKWARIUM: Drzemka z rybkami

Dyrektor firmy Zappos uważa, że jego pracownikom przyda się pokój do drzemek! Wayde i Brett podejmują wyzwanie. Tworzą ponad 7-metrowe akwarium z wbudowanymi łóżkami do drzemek.

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

17:00

Baseny z rozmachem: Rozkołysać Rocket City

Lucas tworzy basen marzeń dla pary wojskowych emerytów. Projektuje największe spa w grocie oraz najszerszy wodospad w swojej karierze.

  Godziny emisji Baseny z rozmachem

18:00

Gang obrońców zwierząt: Porywacz szczeniąt

Założyciel grupy, Rob, oraz detektyw, Marceline, a także Bill i Elle próbują zdemaskować porywacza szczeniąt. Ponadto, Brian i Face poszukują psa w graciarni pewnego mechanika.

  Godziny emisji Gang obrońców zwierząt

19:00

Najdziksze wyspy: Karaiby

Wyspy Karaibskie zasiedlają żółwie skórzaste, małpy, mrówkojady karłowate, ibisy szkarłatne oraz kajmany okularowe. Zaś w wodach wokół ich wybrzeży żyje ponad 800 gatunków ryb.

  Godziny emisji Najdziksze wyspy

Reklama
20:00

Błękitne Serengeti

Specjalistka od rekinów Barbara Block przedstawia portret błękitnego Serengeti. Dzięki nowoczesnym kamerom, ta ogromna, bujna, podwodna kraina staje się dziś bardziej dostępna.

  Godziny emisji Błękitne Serengeti

21:00

Po ataku: Groźna wyprawa

Dentona Turnera zaatakował niedźwiedź, a Anne Hjelle poturbowała puma. Dave Salmoni zabiera ich na miejsce wypadku, aby pomóc im w pokonaniu traumy.

  Godziny emisji Po ataku

22:00

Premiera Człowiek w roli ofiary: Nadzieja i modlitwa

Podczas urlopu w Cancun, Nicole Moore pada ofiarą rekina. W Tennessee, Kyle Watson przechadza się po lesie, gdy atakuje go grzechotnik.

  Godziny emisji Człowiek w roli ofiary

23:00

Najdziksza Europa: Alpy

Od gór do morza, od rozpalonych pustyń po arktyczną tundrę: w tym programie odkryjemy ostatnie naprawdę dzikie tereny Europy, pełne niezwykłych przejawów życia.

  Godziny emisji Najdziksza Europa

00:00

Weterynarz z Gór Skalistych: Blisko domu

Dr Jeff przybywa do miasteczka, które ma problem z inwazją dzikich kotów. Pies członka ekipy przechodzi pilną operację, a dr Jeff spieszy na pomoc psu rasy chihuahua.

  Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

01:00

Wybawcy zwierząt: Raj dla słoni

Katherine Connor prowadzi w Tajlandii wraz z rodziną azyl dla słoni. Kobieta ma nadzieję, że uda jej się uwolnić pewną starą słonicę, Pan Fai.

  Godziny emisji Wybawcy zwierząt

02:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Dym na morzu

Sztorm nie słabnie i kuter Cornelia May nadal cumuje w porcie. Tymczasem łodzie Rollo i Maverick opuszczają swoje łowiska, ponieważ warunki pracy stają się zbyt niebezpieczne.

  Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

03:00

Strażnicy Teksasu: Twarde dowody

W górach na zachodzie Teksasu strażnicy szukają nieuchwytnej owcy kanadyjskiej. Polują także na kłusownika z łukiem, którego obciążają nagrania z jego własnej kamery.

  Godziny emisji Strażnicy Teksasu

03:50

Policja dla zwierząt w San Francisco: Przepełnione i niechciane

Funkcjonariusze ratują z opuszczonego domu zaniedbane papugi oraz uwalniają kota, który zaklinował się w wąskiej szczelinie. Muszą też schwytać dzikiego szopa pracza.

  Godziny emisji Policja dla zwierząt w San Francisco

04:40

Poznajcie leniwce, odc. 6

Zespół walczy o życie zatrutego leniwca. Zaś Claire wciela się w detektywa i odnajduje zagubioną zabawkę. Z kolei Becky próbuje rozwikłać sekrety męskości u leniwców.

  Godziny emisji Poznajcie leniwce

Reklama
05:10

Szkoła przetrwania: Afrykańska sawanna

Bear podróżuje przez afrykańskie równiny, prezentując podstawowe techniki szkoły przetrwania. Buduje sobie schronienie, łapie małe ptaki i przedziera się przez gęste zarośla.

  Godziny emisji Szkoła przetrwania

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-10-29. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-10-29 dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info