Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na 2018-10-30 - ramówka, emisje

2018-10-30 Pokaż dziś

06:00

Słonica Echo z Amboseli, odc. 3

Soila i Katito poszukują zaginionego słoniątka Qualidy. Alicia ma problemy ze swoim nowo narodzonym dzieckiem, które nie nadąża za stadem. Sinya wpada do studni.

  Godziny emisji Słonica Echo z Amboseli

06:30

Projekt AKWARIUM: Akwaria na medal

Po powrocie z olimpiady w Rio, baseballista Paul George zleca Wayde'owi i Brettowi budowę dwóch patriotycznych akwariów, które mają stanąć obok oczka wodnego w jego ogrodzie.

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

07:20

Mieszkanie na pniu: Trzy chatki w jednej

Para emerytów z farmy w Wisconsin prosi Pete'a o domek w stylu ptasiej budki. Projekt złożony jest z trzech luksusowych domków połączonych tarasem z widokiem na stajnie z alpakami.

  Godziny emisji Mieszkanie na pniu

08:10

Weterynarz z Gór Skalistych: Pełna prędkość

Najbardziej zajęty weterynarz w Denver powraca! Dr Amy podejmuje się operacji poglądowej kota o zaskakującym apetycie a Dr Jeff pomaga rannemu tygrysowi.

  Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

09:00

Dzikie Indochiny: Kambodża

Kambodża to jeden z najbardziej zróżnicowanych pod względem biologicznym krajów Azji Południowo-Wschodniej. Jej faunę, florę oraz klimat kształtuje roczny cykl monsunowy.

  Godziny emisji Dzikie Indochiny

Reklama
10:00

Strażnicy Teksasu: Nawet nie próbuj uciekać

W Teksasie rozpoczyna się sezon polowań na gołębie. W Beaumont, strażnicy przygotowują zasadzkę na myśliwych, którzy polują na jelenie przed oficjalnym rozpoczęciem sezonu.

  Godziny emisji Strażnicy Teksasu

11:00

Obcy wewnątrz nas: Ja i mój nikczemny bliźniak

Czteroletni chłopiec zmaga się z paraliżującym bólem. Student omal nie traci życia z powodu małego skaleczenia. Kobieta prawie traci zmysły z powodu potwora w swoim ciele.

  Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

12:00

Klan z Alaski: Na łowy

Rodzina Brownów i ich siódemka dzieci żyją w dziczy na Alasce bez prądu i udogodnień współczesnej cywilizacji. Aby przetrwać, muszą działać wspólnie.

  Godziny emisji Klan z Alaski

13:00

Resocjalizacja z Pit Bullem: Bez smyczy

Tia opowiada o swoich ulubionych adopcjach i akcjach ratunkowych z siódmego sezonu programu. Zobaczymy między innymi niepublikowane wcześniej materiały.

  Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

14:00

Kot z piekła rodem: Dziki kot

Brian i Carre zdali sobie sprawę, że nieświadomie przygarnęli zdziczałego kota. Czy oswojenie kłopotliwego zwierzaka jest możliwe?

  Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Policja dla zwierząt w Phoenix: Psie ogony

Grupa śledczych z Towarzystwa Humanitarnego wspomaga 80-osobowy zespół policjantów podczas nalotu na arenę walki kogutów. Inni oficerowie ratują szczenięta, którym obcięto ogony.

  Godziny emisji Policja dla zwierząt w Phoenix

16:00

Projekt AKWARIUM: Jurajskie obozowisko

Wayde i Brett projektują akwarium w przyczepie kempingowej. Następnie budują niezwykły zbiornik, w którym umieszczą aligatory i rekiny.

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

17:00

Baseny z rozmachem: Zen i sztuka tworzenia basenów

Ekipa projektantów basenów ogrodowych, z Lucasem Congdonem na czele, potrafi stworzyć istne perełki. Ich projekty są coraz większe, coraz wspanialsze i pełne niesamowitych funkcji.

  Godziny emisji Baseny z rozmachem

18:00

Gang obrońców zwierząt: Wściekły król

Rob i weterynarz Moose sprawdzają doniesienie o walkach psów. Brian i Face ratują agresywnego psa, trzymanego na łańcuchu. Dori pomaga bezdomnemu weterynarzowi i jego kotom.

  Godziny emisji Gang obrońców zwierząt

19:00

Najdziksze wyspy: Galapagos

Podróże na najpiękniejsze wyspy - od archipelagu Galapagos po Zanzibar. W jaki sposób rośliny, zwierzęta oraz ludzie przystosowali się do życia w izolacji od reszty świata?

  Godziny emisji Najdziksze wyspy

Reklama
20:00

Ostatnie słonie w Chinach

Działania Międzynarodowego Funduszu Na Rzecz Zwierząt oraz mieszkańców prowincji Junan w celu stworzenia bezpiecznego siedliska dla jednego z najcenniejszych symboli Chin.

  Godziny emisji Ostatnie słonie w Chinach

21:00

Premiera Strażnicy przyrody: Ucieczka

W New Hampshire, oficer Hannett udaje się w pościg za nietypowym pojazdem. Pushee i nowy strażnik Driscoll odkrywają grupę agresywnych miłośników prędkości.

  Godziny emisji Strażnicy przyrody

22:00

Na tropie wymarłych gatunków: Wilk tasmański z Australii

Jest wielu świadków, którzy sądzą, że zaobserwowali w Australii tygrysa tasmańskiego. Forrest udaje się na półwysep York, mając nadzieję, że uda mu się napotkać to zwierzę.

  Godziny emisji Na tropie wymarłych gatunków

23:00

Najdziksza Europa: Lasy

Od gór do morza, od rozpalonych pustyń po arktyczną tundrę: w tym programie odkryjemy ostatnie naprawdę dzikie tereny Europy, pełne niezwykłych przejawów życia.

  Godziny emisji Najdziksza Europa

00:00

Strażnicy przyrody: Obowiązek wzywa

Murphy i Demler badają dziwną sprawę martwego indyka, a Courtney ratuje z pobocza przestraszonego jelonka. Natomiast Lucas spieszy na pomoc choremu nurowi.

  Godziny emisji Strażnicy przyrody

01:00

Na tropie wymarłych gatunków: Tygrys z wyspy Jawa

Forrest ląduje na indonezyjskiej wyspie Jawa by znaleźć miejscowy gatunek tygrysa. W 2003 został on uznany za wymarły, jednak ponoć tygrysy były znów zaobserwowane na wyspie.

  Godziny emisji Na tropie wymarłych gatunków

02:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Człowiek w walce z lodem

Załogom kutrów Maverick i Rollo daje się we znaki długa praca i niezbyt udane połowy. Rybakom nie wytrzymują nerwy. Mimo złej pogody kuter Time Bandit płynie dalej na północ.

  Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

03:00

Strażnicy Teksasu: Zew krwi

Zaczyna się sezon polowań na jelenie. Strażnicy kontrolują myśliwych polujących w lasach Teksasu, tropią złodziei okradających ambony strzeleckie i ratują trzy pisklęta jastrzębia.

  Godziny emisji Strażnicy Teksasu

03:50

Policja dla zwierząt w San Francisco: Nieżyczliwe zachowanie

Funkcjonariusze zabierają od właściciela rottweilery, które zaatakowały chihuahuę i świnki morskie sąsiada. Czy uda się uratować porzucone na złomowisku małe kocię?

  Godziny emisji Policja dla zwierząt w San Francisco

04:40

Poznajcie leniwce, odc. 7

Po odbyciu rehabilitacji dwa leniwce zostają wypuszczane na wolność. Claire odkrywa tajemnice sportowych wyczynów swoich podopiecznych. Z kolei Becky bada szkielet leniwca.

  Godziny emisji Poznajcie leniwce

Reklama
05:10

Szkoła przetrwania: Park Narodowy Everglades

Bear pływa po rozlewiskach Narodowego Parku Everglades. Tym razem postanawia sprawdzić samego siebie i wskakuje do rzeki pełnej aligatorów.

  Godziny emisji Szkoła przetrwania

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-10-30. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-10-30 dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info