Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na 2018-11-01 - ramówka, emisje

2018-11-01 Pokaż dziś

06:00

Słonica Echo z Amboseli, odc. 5

Echo i jej rodzina zjadają ostatnie liście palmowe. Organizacja zarządzająca kenijskimi parkami narodowymi musi zabić słonia, który stratował rolnika.

  Godziny emisji Słonica Echo z Amboseli

06:30

Projekt AKWARIUM: Hiphopowe rybki

Wayde i Brett budują dwa akwaria, które maja stanąć w wymarzonym domu rapera Akona. Czy uda im się ukończyć projekt czy też wykoleją go ich własne hiphopowe marzenia?

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

07:20

Mieszkanie na pniu: Górski domek na Alasce

Pete buduje domek na drzewie dla hotelu Mt McKinley Princess Wilderness Lodge. Ekipa konstruuje prawdziwy majstersztyk z zapierającym dech w piersiach widokiem na góry Alaski.

  Godziny emisji Mieszkanie na pniu

08:10

Weterynarz z Gór Skalistych: Z dala od domu

Dr Jeff udaje się wraz z zespołem do azylu dla dzikich zwierząt aby udzielić pomocy watasze wilków. Natomiast Dr Baier leczy kota ze zdeformowanymi łapami.

  Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

09:00

Najdziksze wyspy: Zanzibar

Zanzibar to dom dla żółwi olbrzymich oraz żółwi zielonych, krabów palmowych, mant i rekinów wielorybich. Dlaczego te zwierzęta znalazły na archipelagu idealne warunki bytowania?

  Godziny emisji Najdziksze wyspy

Reklama
10:00

Strażnicy Teksasu: Ruchomy cel

Strażnicy zwiększają częstotliwość patroli podczas sezonu polowań na widłorogi. Pomoc zostanie udzielona rannemu orłowi oraz zagubionemu na terenie przemysłowym jeleniowi.

  Godziny emisji Strażnicy Teksasu

11:00

Obcy wewnątrz nas: Wakacje z piekła rodem

W Boże Narodzenie na świat przychodzi dziewczynka. Lekarze odkrywają, że jej mózg uległ zakażeniu już w macicy matki. Kobieta twierdzi, że ma w oku robaka.

  Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

12:00

Klan z Alaski: Teraz albo nigdy

Rodzina Brownów i ich siódemka dzieci żyją w dziczy na Alasce bez prądu i udogodnień współczesnej cywilizacji. Aby przetrwać, muszą działać wspólnie.

  Godziny emisji Klan z Alaski

13:00

Resocjalizacja z Pit Bullem: Za kratami

Tia prosi Matta o pomoc przy adopcji psa patrolowego. Zespół otrzymuje telefon z informacją o dwóch psach porzuconych przez swoich właścicieli.

  Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

14:00

Kot z piekła rodem: Szalony Max

Jackson próbuje rozpoznać przyczynę złośliwego zachowania kota bengalskiego, który stał się przyczyną kłótni między przyjaciółkami. Musi też pomóc właścicielce agresywnego kocura.

  Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Policja dla zwierząt w Phoenix: Zamiar przestępczy

Śledcza Marisa McHugh musi uratować szczenię, które ktoś usiłował zabić. Następnie przeprowadza dochodzenie, aby ustalić sprawcę.

  Godziny emisji Policja dla zwierząt w Phoenix

16:00

Projekt AKWARIUM: Nigiri i NBA

Wayde i Brett utworzą tymczasowy zbiornik dla gwiazdy NBA Dwyane'a Wade'a, który wprowadza na rynek nową linię obuwia. Projektują też akwarium z sushi i burgerami dla restauracji.

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

17:00

Baseny z rozmachem: Ukryta strefa imprezowa

Lucas podejmuje się niemalże niemożliwego zadania przemienienia malutkiego ogródka na przedmieściach w luksusową strefę z basenem, której nie powstydziłyby się ekskluzywne kurorty.

  Godziny emisji Baseny z rozmachem

18:00

Gang obrońców zwierząt: Rozmieszczanie psich dronów

Rob i Elle badają doniesienie o psach trzymanych na gorącym dachu, natomiast Brian i Face pomagają kobiecie, której pies jest prowokowany przez sąsiada.

  Godziny emisji Gang obrońców zwierząt

19:00

Najdziksze wyspy: Hebrydy

Szkockie Hebrydy to dom dla maskonurów, orłów przednich, derkaczy, długoszparów, waleni, delfinów i wydr. Dlaczego te gatunki znalazły na wyspach idealne warunki bytowania?

  Godziny emisji Najdziksze wyspy

Reklama
20:00

Najsłodsze zwierzaki - best of

Program poświęcony najsłodszym bohaterom królestwa zwierząt. Zobaczymy czworonożne gwiazdy sportu, kudłate ikony mody i wiele innych uroczych psów, kotów i innych zwierzaków.

  Godziny emisji Najsłodsze zwierzaki

21:00

Premiera Projekt AKWARIUM: Ryby w fortepianie

Producent fortepianów prosi Wayde'a i Bretta, aby stworzyli dla niego akrylowe akwarium w kształcie fortepianu. Czy chłopcy trafią we właściwy ton?

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

22:00

Dziki Frank w Afryce, odc. 4

Podążając w Afryce śladami doktora Livingstone'a. Frank będzie musiał użyć swoich niezwykłych umiejętności, aby zbliżyć się do najgroźniejszych zwierząt na naszej planecie.

  Godziny emisji Dziki Frank w Afryce

23:00

Najdziksza Arktyka: W krainie białych nocy

Oto seria opowiadająca o życiu zwierząt na skutym wiecznym lodem kole podbiegunowym. Nigdzie indziej na świecie nie jest ono aż tak uzależnione od pór roku.

  Godziny emisji Najdziksza Arktyka

00:00

Młode lwy - powrót do natury

Kevin Richardson ratuje dwa lwiątka wykorzystywane jako atrakcja turystyczna. Maluchy są słabe i zagłodzone, ale pod opieką Kevina mają szansę wyzdrowieć i wrócić do Afryki.

  Godziny emisji Młode lwy - powrót do natury

01:00

Resocjalizacja z Pit Bullem: Ocalała dusza

Tia ma nadzieję, że po tym jak zawiodła się na kilku więźniach na zwolnieniu warunkowym, Richard okaże się dobrym wyborem. Ekipa schroniska pomoże okaleczonemu szczenięciu.

  Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

02:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Człowiek w walce z lodem

Załogom kutrów Maverick i Rollo daje się we znaki długa praca i niezbyt udane połowy. Rybakom nie wytrzymują nerwy. Mimo złej pogody kuter Time Bandit płynie dalej na północ.

  Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

03:00

Strażnicy Teksasu: Porządek na granicy

Sezon polowań na jelenie w pełni. Strażnicy sprawdzają obozy łowieckie. Nad Rio Grande zatrzymują meksykańskiego rybaka kłusującego na amerykańskich wodach.

  Godziny emisji Strażnicy Teksasu

03:50

Policja dla zwierząt w San Francisco: Policja ds. przemytu zwietrząt

O'Brien ratuje wychudzonego owczarka niemieckiego z dużym guzem, którego trzymano na zaśmieconym podwórku. Scott próbuje uratować pitbulteriera, który utknął na ruchliwej jezdni.

  Godziny emisji Policja dla zwierząt w San Francisco

04:40

Poznajcie orangutany, odc. 1

Kulisy opieki nad osieroconymi orangutanami w schronisku dla tych małp na Borneo. Zanim zwierzęta wrócą na wolność, muszą nauczyć się sztuki przetrwania.

  Godziny emisji Poznajcie orangutany

Reklama
05:10

Szkoła przetrwania: Meksyk

Bear Grylls prezentuje techniki przetrwania w ekstremalnych warunkach w kanionie Copper w Meksyku. Buduje prosty kompas, wspina się na skały i oczyszcza wodę za pomocą kaktusa.

  Godziny emisji Szkoła przetrwania

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-11-01. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-11-01 dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info