Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na 2018-11-02 - ramówka, emisje

2018-11-02 Pokaż dziś

06:00

Słonica Echo z Amboseli, odc. 6

Wygłodniałe słonie desperacko poszukują pożywienia na farmach. Młodym słoniątkom grozi śmierć głodowa. Echo stara się zaopiekować Edwiną i Elettrą, które są w ciąży.

  Godziny emisji Słonica Echo z Amboseli

06:30

Projekt AKWARIUM: Niespodzianka dla gwiazdy country

Wayde i Brett budują akwarium z motywem przyrodniczym dla supergwiazdy muzyki country, Jasona Aldeana. Prezent-niespodzianka musi być gotowy zanim muzyk wróci z trasy koncertowej.

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

07:20

Mieszkanie na pniu: Wydanie międzynarodowe: Skandynawia

Pete udaje się na tournée po Skandynawii. Zaczyna od magicznego TreeTop Hotel w Norwegii. Następnie przyjrzy się bliżej domkom na drzewach w szweckich lasach.

  Godziny emisji Mieszkanie na pniu

08:10

Weterynarz z Gór Skalistych: Na krawędzi

Dr Jeff próbuje poznać prawdę o eskimoskim psie ze złamaną szczęką. Ponadto, dr Nichols i dr Jeff mają pełne ręce roboty przy niechętnych do współpracy jakach.

  Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

09:00

Najdziksze wyspy: Karaiby

Wyspy Karaibskie zasiedlają żółwie skórzaste, małpy, mrówkojady karłowate, ibisy szkarłatne oraz kajmany okularowe. Zaś w wodach wokół ich wybrzeży żyje ponad 800 gatunków ryb.

  Godziny emisji Najdziksze wyspy

Reklama
10:00

Strażnicy Teksasu: Łapanka przy granicy

Przy granicy amerykańsko-meksykańskiej, Strażnicy Łowieccy wyławiają nielegalne sieci. Ponadto, bezprawnie przekraczająca granicę grupa ma przy sobie broń i narkotyki.

  Godziny emisji Strażnicy Teksasu

11:00

Obcy wewnątrz nas: Mój drugi mózg mnie zabija!

Do szpitala trafia mężczyzna z dziwacznie spuchniętym okiem. Dwunastoletnia dziewczyna wykazuje objawy tajemniczej choroby. Młoda kobieta jest już na granicy szaleństwa.

  Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

12:00

Klan z Alaski: Podzielona wataha

Rodzina Brownów i ich siódemka dzieci żyją w dziczy na Alasce bez prądu i udogodnień współczesnej cywilizacji. Aby przetrwać, muszą działać wspólnie.

  Godziny emisji Klan z Alaski

13:00

Resocjalizacja z Pit Bullem: Oko cyklonu

Słysząc, że Nowy Orlean pustoszony jest przez tornado, Tia rusza do akcji. Ponadto, pewien treser pit bulli prosi Tię o pomoc przy adopcji psa, z którym chce pracować.

  Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

14:00

Kot z piekła rodem: Na wojennej ścieżce

W tym odcinku poznamy parę, która nie może razem zamieszkać, ponieważ ich pupile ze sobą walczą. Czy Jackson rozpozna przyczyny problemów i okiełzna zajadłe bestie?

  Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Policja dla zwierząt w Phoenix: Porzucony na pastwę losu

Śledcza Marlynn Barkley usiłuje ratować psa, którego porzucili właściciele, pozostawiając go na pewną śmierć. Policjantka musi jak najszybciej zabrać czworonoga do szpitala.

  Godziny emisji Policja dla zwierząt w Phoenix

16:00

Projekt AKWARIUM: Fermentujące pączki

Wayde i Brett nurkują, aby zainstalować w akwarium w pełni funkcjonujący fermentor piwa. Następnie budują zbiornik w kształcie pączka zainspirowany siecią kawiarni Dunkin' Donuts.

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

17:00

Baseny z rozmachem: Dla ptaków

Żyjąca ekologicznie rodzina, mieszkająca w schronisku dla ptaków na Florydzie, prosi speca od basenów, Lucasa, o stworzenie basenowego raju dla ludzi oraz wodnej oazy dla ptaków.

  Godziny emisji Baseny z rozmachem

18:00

Gang obrońców zwierząt: Konny koszmar

Dori czeka pewna niespodzianka gdy ponownie odwiedza bezdomnego weterana, chcąc pomóc mu w sprzątaniu obozu. Ponadto, Marceline i Elle sprawdzają doniesienie o głodzonych koniach.

  Godziny emisji Gang obrońców zwierząt

19:00

Najdziksze wyspy: Japonia - kraina kontrastów

Japonia to archipelag składający się z 6852 wysp, położonych w różnych strefach klimatycznych. Żyją na nich unikatowe gatunki zwierząt zarówno azjatyckich, jak i arktycznych.

  Godziny emisji Najdziksze wyspy

Reklama
20:00

Cuda z drewna

W sercu kalifornijskiej krainy kowbojów dwaj bracia bliźniacy tworzą niezwykłe konstrukcje z kłód starego drewna sekwojowego. W tym odcinku budują domek rodem z Hobbita.

  Godziny emisji Cuda z drewna

21:00

Premiera Weterynarz na krańcach świata: W królestwie słoni

Dr Chris Brown jedzie do Tajlandii, by leczyć zagrożone słonie indyjskie. Pomaga także wypuścić na wolność dwa gibony białorękie.

  Godziny emisji Weterynarz na krańcach świata

22:00

Irwinowie - następne pokolenie, odc. 1

Dzięki pracy na rzecz australijskiego zoo, rodzina Irwinów - Terry, Bindi i Robert - kontynuuje pracę Steve'a Irwina.

  Godziny emisji Irwinowie - następne pokolenie

23:00

Najdziksza Arktyka: W lasach tajgi

Rok z życia zwierząt zamieszkałych na kole podbiegunowym. Widzowie przyjrzą się m.in. bytowaniu niedźwiedzi brunatnych w tajdze, stanowiącej jedną trzecią leśnej powierzchni Ziemi.

  Godziny emisji Najdziksza Arktyka

00:00

Projekt AKWARIUM: Ryby w fortepianie

Producent fortepianów prosi Wayde'a i Bretta, aby stworzyli dla niego akrylowe akwarium w kształcie fortepianu. Czy chłopcy trafią we właściwy ton?

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

01:00

Dziki Frank w Afryce, odc. 4

Podążając w Afryce śladami doktora Livingstone'a. Frank będzie musiał użyć swoich niezwykłych umiejętności, aby zbliżyć się do najgroźniejszych zwierząt na naszej planecie.

  Godziny emisji Dziki Frank w Afryce

02:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Na krawędzi

Załoga kutra Maverick walczy z epidemią grypy. Tymczasem łódź Time Bandit wpada na dryfujący lód morski, którego do tej pory uniknęły inne kutry.

  Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

02:48

Strażnicy Teksasu: Aligator kontra strażnik

Teksańscy strażnicy przyrody otrzymują zawiadomienie o kłopotliwym aligatorze. Ponadto, mężczyzna polujący na wiewiórki zostaje przyłapany na wtargnięciu na cudzy teren.

  Godziny emisji Strażnicy Teksasu

03:36

Policja dla zwierząt w San Francisco: Podli gracze

Oficer Sadler ratuje psa z pożaru. Z kolei oficer Johnson podejmuje pilne działania wobec właściciela, który znęca się nad zwierzęciem. Zespół wykrywa nielegalne walki kogutów.

  Godziny emisji Policja dla zwierząt w San Francisco

04:24

Weterynarz z Gór Skalistych: Na krawędzi

Dr Jeff próbuje poznać prawdę o eskimoskim psie ze złamaną szczęką. Ponadto, dr Nichols i dr Jeff mają pełne ręce roboty przy niechętnych do współpracy jakach.

  Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

Reklama
05:12

Szkoła przetrwania: Islandia

Podróżnik Bear Grylls sprawdza techniki szkoły przetrwania w ekstremalnych warunkach w Islandii. Pokaże, jak wykopać w śniegu jaskinię, gdzie znaleźć wodę i jak unikać odmrożeń.

  Godziny emisji Szkoła przetrwania

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-11-02. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-11-02 dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info