Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na 2018-11-03 - ramówka, emisje

2018-11-03 Pokaż dziś

06:00

Poznajcie leniwce, odc. 2

Specjalistka od leniwców Becky próbuje się dowiedzieć więcej o dziwnym zachowaniu samic. Młody leniwiec dwupalczasty o imieniu Tigger zaczyna wykazywać nietypowe tendencje.

  Godziny emisji Poznajcie leniwce

06:25

Weterynarz z Gór Skalistych: Najmniejsi pacjenci

Dr Jeff przeprowadza rzadką operację szczenięcia a ekipa próbuje uratować życie kota imieniem Hope. Ponadto, zakupiony przez internet pies okazuje się być śmiertelnie chory.

  Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

07:10

Z życia weterynarzy: Zanurzony lekarz

Dr Ross leczy małe kangury i spotyka właścicieli małego zoo, którzy chcą wraz z kliniką zorganizować wspólną imprezę. Dr Lavigne leczy doga niemieckiego o słabym wzroku i słuchu.

  Godziny emisji Z życia weterynarzy

08:00

Najsłodsze zwierzaki: Koty przytulanki

Spotkanie z uroczym kotem, który opanował do perfekcji grę w trzy kubki. A także z innym zmyślnym mruczkiem, który ucieka przed psem z sąsiedztwa na desce surfingowej.

  Godziny emisji Najsłodsze zwierzaki

09:00

Zwierzaki śmiechu warte: Przezabawne psy 2

Przegląd najzabawniejszych filmików z psami w roli głównej: od wygadanych ogarów po kundle, które lunatykują. Poznamy także Normana - psa, który uwielbia jazdę na rowerze.

  Godziny emisji Zwierzaki śmiechu warte

Reklama
10:00

Projekt AKWARIUM: Niespodzianka dla gwiazdy country

Wayde i Brett budują akwarium z motywem przyrodniczym dla supergwiazdy muzyki country, Jasona Aldeana. Prezent-niespodzianka musi być gotowy zanim muzyk wróci z trasy koncertowej.

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

11:00

Irwinowie - następne pokolenie, odc. 1

Dzięki pracy na rzecz australijskiego zoo, rodzina Irwinów - Terry, Bindi i Robert - kontynuuje pracę Steve'a Irwina.

  Godziny emisji Irwinowie - następne pokolenie

12:00

Pieskie życie: Siła w grupie

Jak doszło do tego, że psy stały się najbardziej cenionymi zwierzętami na naszej planecie? Od drapieżnika do domowego zwierzaka — oto historia najlepszego przyjaciela człowieka.

  Godziny emisji Pieskie życie

13:00

Weterynarz na krańcach świata: W królestwie słoni

Dr Chris Brown jedzie do Tajlandii, by leczyć zagrożone słonie indyjskie. Pomaga także wypuścić na wolność dwa gibony białorękie.

  Godziny emisji Weterynarz na krańcach świata

14:00

Kot z piekła rodem: Ślepy, głuchy i gryzie

Kot imieniem Burberry niedowidzi i niedosłyszy. Od pewnego czasu przestał załatwiać się do kuwety i zachowuje się niezwykle agresywnie. Czy Jackson będzie mógł pomóc?

  Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Kot z piekła rodem: Piekielni współlokatorzy

Callie obawia się o zdrowie i życie swojej 95-letniej matki. Staruszka stała się obiektem wściekłych ataków ze strony kotki Allie. Czy Jackson pomoże poskromić pupila?

  Godziny emisji Kot z piekła rodem

16:00

Wybawcy zwierząt: Słoniowe wyzwanie dla Derricka

Derrick Campana liczy, że uda mu się uratować życie słonia imieniem Jabu dzięki ortopedycznej protezie. Ten medyczny wynalazek po raz pierwszy został skonstruowany dla słonia.

  Godziny emisji Wybawcy zwierząt

17:00

Strażnicy przyrody: Ucieczka

W New Hampshire, oficer Hannett udaje się w pościg za nietypowym pojazdem. Pushee i nowy strażnik Driscoll odkrywają grupę agresywnych miłośników prędkości.

  Godziny emisji Strażnicy przyrody

18:00

Mieszkanie na pniu: Wydanie międzynarodowe - Francja

Wizjoner Alain Laurens dołącza do Pete'a w trakcie jego wyprawy do Francji. Przedstawia on swoje fantastyczne projekty, które komplenie redefiniują znaczenie domku na drzewie.

  Godziny emisji Mieszkanie na pniu

19:00

Projekt AKWARIUM: Pączkowe akwarium

Brett otwiera sklep z pączkami. Chcąc upamiętnić tę chwilę, Wayde z ekipą szykują niespodziankę - akwarium na wielkie otwarcie sklepu!

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

Reklama
20:00

Baseny z rozmachem: Początkowe trudności

Para z małym dzieckiem prosi Lucasa o przebudowę starego basenu, tak aby był bezpieczny dla ich syna. Jak zakończy się ten projekt?

  Godziny emisji Baseny z rozmachem

21:00

Najgroźniejsze rekiny na świecie

Dr Michael Domeier i dr Barry Bruce poszukują rzadkiego żarłacza białopłetwego. Chcą sprawdzić czy ten gatunek rzeczywiście zasługuje na miano najgroźniejszego rekina na świecie.

  Godziny emisji Najgroźniejsze rekiny na świecie

22:00

Dziki Frank w Indiach, odc. 5

Frank szuka tygrysa bengalskiego, który jest jednym z najbardziej zagrożonych gatunków na ziemi. Badacz pragnie pokazać widzom to niezwykłe zwierzę w jego naturalnym środowisku.

  Godziny emisji Dziki Frank w Indiach

23:00

Klan z Alaski: Sukces albo klęska

Spotkania z rodziną Brownów i ich siódemką dzieci, którzy żyją w dziczy na Alasce bez prądu i udogodnień współczesnej cywilizacji. Aby przetrwać, muszą działać wspólnie.

  Godziny emisji Klan z Alaski

00:00

Górskie potwory: Bezkrwawy byk z hrabstwa Harisson

Zespół podróżuje do Wirginii Zachodniej, aby zbadać doniesienia o zażartym stworzeniu wyglądającym niczym hybryda psa i kota. Czy wytropią potwora?

  Godziny emisji Górskie potwory

01:00

Obcy wewnątrz nas: Coś zjada moje dziecko!

Chłopiec dostaje bardzo wysokiej gorączki. Kobieta skarży się na przedziwne objawy, które doprowadzają ją na skraj szaleństwa. Małe dziecko zapada w stan przypominający trans.

  Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

02:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Skrajne zmęczenie

Warunki pracy na morzu stają się coraz bardziej niebezpieczne. Spada temperatura, zwiększa się pokrywa lodu. Na pokładzie Cornelia Marie dochodzi do pierwszego tragicznego wypadku

  Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

02:48

Strażnicy Teksasu: Orzeł wylądował

Strażnicy przyrody prowadzą tajną misję by złapać nielegalnych handlarzy skór aligatorów. Dostają również cynk o wędkarzu łowiącym ryby bez względu na wymiar ochronny.

  Godziny emisji Strażnicy Teksasu

03:36

Policja dla zwierząt w San Francisco: Przeszukanie mieszkania

W pobliżu opuszczonego domu znaleziono martwe szczenię przywiązane łańcuchem. Czy uda się ukarać właścicieli? Oficerowie namawiają zbieracza kotów do oddania części zwierząt.

  Godziny emisji Policja dla zwierząt w San Francisco

04:24

Weterynarz z Gór Skalistych: Urodzeni, by biegać

Dr Jeff i dr Petra łączą siły by uratować łapę pupila rasy husky. Natomiast dr Baier przeżywa chwile grozy w czasie rutynowego leczenia udomowionej świnki imieniem Strawberry.

  Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

Reklama
05:12

Szkoła przetrwania: Szkocja

W Szkocji, w Parku Narodowym Cairngorm, Bear Grylls sprawdza techniki przetrwania w ekstremalnych warunkach. Nauczy nas, jak odnaleźć drogę wykorzystując formacje z lodu i śniegu.

  Godziny emisji Szkoła przetrwania

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-11-03. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-11-03 dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info