Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na 2018-11-04 - ramówka, emisje

2018-11-04 Pokaż dziś

06:00

Poznajcie leniwce, odc. 3

Marcello zostaje wezwany do nagłego przypadku. Samica leniwca trójpalczastego Samantha stawia się w niezręcznej sytuacji. Z kolei Becky poddaje leniwce próbie prędkość.

  Godziny emisji Poznajcie leniwce

06:25

Weterynarz z Gór Skalistych: Teraz jest nasz

Dr Jeff diagnozuje zagrażający życiu doga niemieckiego problem zdrowotny. Natomiast dr Don walczy o uratowanie łapy kota, którego nocą zaatakowało tajemnicze zwierze.

  Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

07:10

Z życia weterynarzy: Niezbyt wyluzowany motocyklista

Panika zdrowotna niweczy plany Dr. Blue o jeździe na motocyklu wraz z bratem. Ponadto, Dr Ross leczy pogona, który składa zepsute jajka.

  Godziny emisji Z życia weterynarzy

08:00

Najsłodsze zwierzaki: Szczęśliwe psy

Czy twój pies potrafi mówić? Czy umie wspinać się po drzewach jak kot? Oto wybór filmików z Internetu, prezentujących niesamowite wyczyny czworonogów.

  Godziny emisji Najsłodsze zwierzaki

09:00

Zwierzaki śmiechu warte: Przezabawny zwierzyniec

Najzabawniejsze filmiki z dzikimi zwierzętami w roli głównej: od rozjuszonych słoni po mściwe kangury! Poznamy również wygłodniałego strusia emu, który terroryzuje turystów.

  Godziny emisji Zwierzaki śmiechu warte

Reklama
10:00

Projekt AKWARIUM: Upał w Miami

Gwiazda NBA, Hassan Whiteside, zleca chłopakom stworzenie akwarium tak dużego, że nie zmieści się w drzwiach jego domu w Miami. Trzeba je będzie dostarczyć barką!

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

11:00

Kot z piekła rodem: Moja ukochana kicia

Jackson zostaje wezwany do niesfornego kota, który regularnie wyje. Następnie próbuje poskromić agresywnego kota, którego właściciele planują powiększenie rodziny.

  Godziny emisji Kot z piekła rodem

12:00

Kot z piekła rodem: Koci areszt

Jackson zostaje wezwany w sprawie kota, którego uciążliwe wybryki zmusiły właściciela do zamykania go w osobnym pomieszczeniu. Czy uda się znaleźć przyczynę złego zachowania kota?

  Godziny emisji Kot z piekła rodem

13:00

Strażnicy przyrody: Problem z przynętą

Strażnicy są na tropie braci z dużym zapasem przynęty. Strażnik Carter poszukuje mężczyzny, który prawdopodobnie uczy syna kłusownictwa. Strażnik Cross łapie kłusownika.

  Godziny emisji Strażnicy przyrody

14:00

Weterynarz z Gór Skalistych: Blisko domu

Dr Jeff przybywa do miasteczka, które ma problem z inwazją dzikich kotów. Pies członka ekipy przechodzi pilną operację, a dr Jeff spieszy na pomoc psu rasy chihuahua.

  Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

15:00

Na tropie wymarłych gatunków: Tygrys z wyspy Jawa

Forrest ląduje na indonezyjskiej wyspie Jawa by znaleźć miejscowy gatunek tygrysa. W 2003 został on uznany za wymarły, jednak ponoć tygrysy były znów zaobserwowane na wyspie.

  Godziny emisji Na tropie wymarłych gatunków

16:00

Małżeństwo w dżungli: Pustynia w Kalifornii

Para podróżników, Mykel i Ruth, walczy o przetrwanie w odległych i dzikich zakątkach wyżynnej pustyni w południowej Kalifornii. Ich pożywieniem stają się skorpiony i tarantule.

  Godziny emisji Małżeństwo w dżungli

17:00

Projekt AKWARIUM: Ekstra akwarium dla boksera

Światowej sławy bokser, Fernando Vargas, prosi o akwarium w kształcie rękawicy bokserskiej, które ma znaleźć się w jego siłowni w Las Vegas. Czy wszyscy aż padną z wrażenia?

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

18:00

Klan z Alaski: Wielkie ryzyko

Spotkania z rodziną Brownów i ich siódemką dzieci, którzy żyją w dziczy na Alasce bez prądu i udogodnień współczesnej cywilizacji. Aby przetrwać, muszą działać wspólnie.

  Godziny emisji Klan z Alaski

19:00

Obcy wewnątrz nas: Robale w moich płucach

Małe dziecko omal nie umiera we własnym domu. Mężczyzna czuje, jak robale pełzają mu w płucach. Bokserka traci wzrok za sprawą rzadkiej infekcji.

  Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

Reklama
20:00

Premiera Irwinowie - następne pokolenie, odc. 2

Rodzina Irwinów — Terry, Bindi i Robert — kontynuuje dzieło swojego męża i ojca, Steve'a Irwina, na terenie należącego do niej Australia Zoo.

  Godziny emisji Irwinowie - następne pokolenie

21:00

Strażnicy przyrody: Ucieczka

W New Hampshire, oficer Hannett udaje się w pościg za nietypowym pojazdem. Pushee i nowy strażnik Driscoll odkrywają grupę agresywnych miłośników prędkości.

  Godziny emisji Strażnicy przyrody

22:00

Wybawcy zwierząt: Słoniowe wyzwanie dla Derricka

Derrick Campana liczy, że uda mu się uratować życie słonia imieniem Jabu dzięki ortopedycznej protezie. Ten medyczny wynalazek po raz pierwszy został skonstruowany dla słonia.

  Godziny emisji Wybawcy zwierząt

23:00

Premiera Klan z Alaski: Nigdy się nie poddawaj

Spotkania z rodziną Brownów i ich siódemką dzieci, którzy żyją w dziczy na Alasce bez prądu i udogodnień współczesnej cywilizacji. Aby przetrwać, muszą działać wspólnie.

  Godziny emisji Klan z Alaski

00:00

Górskie potwory: Yahoo z hrabstwa Nicholas

Ekipa jedzie do hrabstwa Nicholas w poszukiwaniu śladów stworzenia nazwanego Yahoo. W celu schwytania zwierza zakłada specjalną pułapkę.

  Godziny emisji Górskie potwory

01:00

Obcy wewnątrz nas: Atak na mój mózg

Mężczyzna zapada niespodziewanie w śpiączkę. Student zmaga się z potwornym bólem gardła, ale przyczyna okazuje się dość pospolita. Kobieta wykazuje dziwaczne objawy.

  Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

02:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Wyścig z lodem

Kutry Rollo i Maverick rozładowują w porcie swoje połowy i z powrotem stają do wyścigu, kto pierwszy dotrze na łowiska?

  Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

02:48

Strażnicy Teksasu: Nawet nie próbuj uciekać

W Teksasie rozpoczyna się sezon polowań na gołębie. W Beaumont, strażnicy przygotowują zasadzkę na myśliwych, którzy polują na jelenie przed oficjalnym rozpoczęciem sezonu.

  Godziny emisji Strażnicy Teksasu

03:36

Policja dla zwierząt w San Francisco: Rana od obroży

Oficer Kent ratuje zaniedbane szczenię, któremu obroża wbiła się w skórę, powodując bolesną ranę. Niezrównoważona młoda kobieta ukradła psa rasy chow-chow.

  Godziny emisji Policja dla zwierząt w San Francisco

04:24

Weterynarz z Gór Skalistych: Schronienie przed burzą

Dr Jeff z ekipą mają niewiele czasu by pomóc bulldogowi angielskiemu, który połknął kamień. Hector ma za to okazję na porządny wysiłek fizyczny dzięki miotowi szczeniąt.

  Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

Reklama
05:12

Szkoła przetrwania: Sahara, część 1

Bear Grylls próbuje nas przekonać, że można przetrwać w najbardziej nieprzyjaznych miejscach na ziemi. Tym razem jest na Saharze, gdzie w upalnym słońcu żywi się skorpionami.

  Godziny emisji Szkoła przetrwania

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-11-04. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-11-04 dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info