Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na 2018-11-06 - ramówka, emisje

2018-11-06 Pokaż dziś

06:00

Słonica Echo z Amboseli, odc. 8

Pracownicy fundacji próbują pomóc słoniowi o imieniu Isaiah, który został ugodzony dzidą. Usiłują też rozwiązać problem niszczenia przez słonie upraw.

  Godziny emisji Słonica Echo z Amboseli

06:30

Projekt AKWARIUM: Nacho czekamy? Wybudujmy terrarium!

Producent narzędzi Snap On Tools potrzebuje olbrzymiego akwarium z motywem skrzynki na narzędzia. Restauracja Nacho Daddy z Las Vegas prosi o terrarium dla skorpionów.

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

07:20

Mieszkanie na pniu: Podwójne domkowe szaleństwo

Para ze stanu Maine prosi o niecodzienny domek na drzewie dla dorosłych. W Massachusetts, Pete tworzy domek imitujący teatr z czasów panowania Tudorów.

  Godziny emisji Mieszkanie na pniu

09:00

Najdziksze wyspy: Sri Lanka

Podróże na najpiękniejsze wyspy - od archipelagu Galapagos po Zanzibar. W jaki sposób rośliny, zwierzęta oraz ludzie przystosowali się do życia w izolacji od reszty świata?

  Godziny emisji Najdziksze wyspy

10:00

Strażnicy Teksasu: Starcie z aligatorem

Strażnicy łowieccy prowadzą dochodzenie w sprawie kłusownika. Ponadto, samica aligatora wraz z potomstwem musi zostać schwytana i przeniesiona poza teren szkoły.

  Godziny emisji Strażnicy Teksasu

Reklama
11:00

Obcy wewnątrz nas: Mam robaka w głowie!

Kobieta, która niedawno urodziła dziecko, jest w stanie krytycznym. Lekarze odkrywają coś dziwnego w mózgu młodego mężczyzny, który skarży się na potworny ból.

  Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

12:00

Klan z Alaski: Podziel i podbijaj!

Spotkania z rodziną Brownów i ich siódemką dzieci, którzy żyją w dziczy na Alasce bez prądu i udogodnień współczesnej cywilizacji. Aby przetrwać, muszą działać wspólnie.

  Godziny emisji Klan z Alaski

13:00

Resocjalizacja z Pit Bullem: Kundel zwany Pożądaniem

Porywacz psów podrzuca czworonoga w Villalobos. Mariah stara się znaleźć właściciela. Po rozpoczęciu resocjalizacji, jeden z byłych więźniów pojmuje na czym polega praca z psami.

  Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

14:00

Kot z piekła rodem: Kocia bójka!

Kot Laury o imieniu Penny Lane nie znosi jej współlokatorki. Atakuje Izzy przy każdej sposobności. Dziewczyna boi się wychodzić z pokoju. Czy Jackson przywróci w domu harmonię?

  Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Policja dla zwierząt w Phoenix: Psia męka

Oficer Stacie DaBolt bada sprawę psa, który trafił do ośrodka w makabrycznym stanie. Zwierzak miał wrośniętą w skórę obrożę i sfilcowaną sierść.

  Godziny emisji Policja dla zwierząt w Phoenix

16:00

Projekt AKWARIUM: Z popcornem na pełnym morzu

Wayde i Brett przerabiają na akwarium urządzenie do robienia popcornu dla miłośniczki tego smakołyku. Następnie budują zbiornik w kształcie żaglówki.

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

17:00

Baseny jak z bajki: Basen na klifie

Anthony i jego ekipa budują basen z dostępem do naturalnej plaży. Basen ma swój wodospad i ogromną skałę, z której będzie można skakać do wody.

  Godziny emisji Baseny jak z bajki

18:00

Strażnicy przyrody: Człowiek kontra zwierzę

Wraz z nadejściem wiosny, pojawiają się młode zwierzęta - od szopów po głodne baribale. Rutynowa pomoc przy porodzie psa przemienia się w walkę z chorym na wściekliznę pitbullem.

  Godziny emisji Strażnicy przyrody

19:00

Najdziksze wyspy: Vancouver

Vancouver jest dużą wyspą podzieloną na dwie części pasmem wysokich gór. Charakteryzują ją urozmaicona rzeźba terenu, wspaniałe krajobrazy oraz bogata fauna i flora.

  Godziny emisji Najdziksze wyspy

20:00

Potwory z głębin: Creatures Of Darkness

W jaki sposób morskie drapieżniki takie, jak kaszaloty czy kałamarnice olbrzymie radzą sobie w głębinach oceanu? Oto badania oceanografów nad największym ekosystemem świata.

  Godziny emisji Potwory z głębin

Reklama
21:00

Premiera Strażnicy przyrody: Prawda albo konsekwencje

Lucas bada sprawę myśliwego, który polując na indyki strzelał zbyt blisko publicznej drogi. Podobnie sierżant Szewczyk, który poszukuje strzelca łamiącego przepisy.

  Godziny emisji Strażnicy przyrody

22:00

Weterynarz w dziczy: W królestwie słoni

Dr Chris Brown jedzie do Tajlandii, by leczyć zagrożone słonie indyjskie. Pomaga także wypuścić na wolność dwa gibony białorękie.

  Godziny emisji Weterynarz w dziczy

23:00

Najdziksza Arktyka: Islandia - kraina ognia I lodu

Oto piękna Islandia. Widzowie poznają jej surowe piękno w różnych porach roku, podziwiając niezwykłe gatunki żyjących tu zwierząt, m.in. lisa polarnego i atlantyckich maskonurów.

  Godziny emisji Najdziksza Arktyka

00:00

Po ataku: Niebezpieczne wody

Ricka Cabota zaatakował aligator, a Shannona Ainslie dwa żarłacze białe. Dave Salmoni zabiera ich na miejsce wypadku, aby pomóc im w pokonaniu traumy.

  Godziny emisji Po ataku

01:00

Człowiek w roli ofiary: Atak na Alasce

Na Alasce Greg Matthews i jego bracia spotykają niedźwiedzia. Podczas surfowania na australiskjim wybrzeżu na Ellę Murphy rzucił się tajemniczy napastnik.

  Godziny emisji Człowiek w roli ofiary

02:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Powolne spalanie

Rozpoczęciu sezonu towarzyszą wielkie oczekiwania i emocje. Na kutrze Cornelia Marie atmosfera staje się napięta, kiedy jeden z rybaków uprawia kłusownictwo.

  Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

03:00

Strażnicy Teksasu: Ruchomy cel

Strażnicy zwiększają częstotliwość patroli podczas sezonu polowań na widłorogi. Pomoc zostanie udzielona rannemu orłowi oraz zagubionemu na terenie przemysłowym jeleniowi.

  Godziny emisji Strażnicy Teksasu

03:50

Policja dla zwierząt w San Francisco: Akcja ratunkowa na moście i jej skutki

Oficer Sadler odkrywa w furgonetce koguty, które są przeznaczone do udziału w nielegalnych walkach. Natomiast porucznik Scott przeprowadza odważną akcję ratunkową.

  Godziny emisji Policja dla zwierząt w San Francisco

04:40

Poznajcie orangutany, odc. 3

Życie młodziutkich orangutanów w najstarszym na świecie sierocińcu dla tych zwierząt na Borneo. Zanim małpy powrócą na wolność, przez wiele lat uczą się trudnej sztuki przetrwania.

  Godziny emisji Poznajcie orangutany

05:10

Szkoła przetrwania: Panama, część 1

W Panamie Bear Grylls przedziera się przez lasy namorzynowe, mokradła i dżunglę. Pogryziony przez ponad sto komarów chce nam udowodnić, że człowiek przetrwa w każdych warunkach.

  Godziny emisji Szkoła przetrwania

Reklama

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-11-06. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-11-06 dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info