Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na 2018-11-07 - ramówka, emisje

2018-11-07 Pokaż dziś

06:00

Słonica Echo z Amboseli, odc. 9

Samce powracają do parku Amboseli na okres godowy. Wśród członków rodziny Echo panuje wielkie poruszenie.

  Godziny emisji Słonica Echo z Amboseli

06:30

Projekt AKWARIUM: Kciuki w górę!

The Thumbs nie jest typową stacją paliw. Ich specjalnością jest też grillowanie. Remont ich lokalu nie będzie jednak kompletny bez jedynego w swoim rodzaju akwarium.

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

07:20

Mieszkanie na pniu: Rustykalna chatka nad rzeką

Nad rzeką Mississippi, Pete wraz z ekipą projektują uroczą, rustykalną chatkę na drzewie.

  Godziny emisji Mieszkanie na pniu

08:10

Weterynarz z Gór Skalistych: Przyjaciele na całe życie

Dr Jeff robi co może by naprawić łokieć owczarka niemieckiego należącego do pewnego weterana. Ponadto, kot ze spuchnietym pęcherzem potrzebuje ratującej życie operacji.

  Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

09:00

Najdziksze wyspy: Hebrydy

Szkockie Hebrydy to dom dla maskonurów, orłów przednich, derkaczy, długoszparów, waleni, delfinów i wydr. Dlaczego te gatunki znalazły na wyspach idealne warunki bytowania?

  Godziny emisji Najdziksze wyspy

Reklama
10:00

Strażnicy Teksasu: Dzikie spotkania

By zwiększyć populację widłorogów, strażnicy przyrody przenoszą stado w inne miejsce. Prowadzą również śledztwo w sprawie zabitego grzechotnika, a także zaganiają zbiegłego byka.

  Godziny emisji Strażnicy Teksasu

11:00

Obcy wewnątrz nas: Coś zjada moje dziecko!

Chłopiec dostaje bardzo wysokiej gorączki. Kobieta skarży się na przedziwne objawy, które doprowadzają ją na skraj szaleństwa. Małe dziecko zapada w stan przypominający trans.

  Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

12:00

Klan z Alaski: Linia rodu

Spotkania z rodziną Brownów i ich siódemką dzieci, którzy żyją w dziczy na Alasce bez prądu i udogodnień współczesnej cywilizacji. Aby przetrwać, muszą działać wspólnie.

  Godziny emisji Klan z Alaski

13:00

Resocjalizacja z Pit Bullem: Niesamowity Doktor K

Epidemia na bagnach stanowi zagrożenie dla psów. Ponadto, po latach oczekiwania na prawdziwy dom, Jackson wreszcie dostaje szansę.

  Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

14:00

Kot z piekła rodem: Kompletnie szalony

Kot Dorothy i Travisa jest znerwicowany i często ich atakuje. Para obawia się, że następną ofiarą pupila będzie ich syn. Czy Jackson poradzi sobie z tym trudnym przypadkiem?

  Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Policja dla zwierząt w Phoenix: Swędząca udręka

Oficerowie Marisa McHugh i Stacie DaBolt zajmują się sprawą sześciu wychudzonych psów, które chorują na świerzb.

  Godziny emisji Policja dla zwierząt w Phoenix

16:00

Projekt AKWARIUM: Słodkie wspomnienia

Wayde i Brett wykonują zamówienie na akwarium do restauracji, które ma nawiązywać do Coney Island. Z kolei piekarnia zamawia akwarium w formie witryny ekspozycyjnej na ciasta.

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

17:00

Baseny jak z bajki: Basen na imprezę przy lampce wina

Anthony i jego ekipa realizują kolejny projekt w samym sercu krainy wina i winnic. Nachylenie terenu i gliniasta gleba stwarzają wiele konstrukcyjnych problemów.

  Godziny emisji Baseny jak z bajki

18:00

Strażnicy przyrody: Sygnał SOS

Sierżant Spahr pomaga małej sowie po niefortunnym upadku. Natomiast strażnik Stevens wraz z ekipą wyrusza w góry by odnaleźć zagubionego turystę.

  Godziny emisji Strażnicy przyrody

19:00

Najdziksze wyspy: Filipiny - tajemnicze wyspy

Filipiny składają się z ponad 7000 wysp. Poznamy ich przyrodę, przyjrzymy się życiu tubylców i dowiemy się, jak zwierzęta i ludzie zaadaptowali się do wyspiarskich warunków.

  Godziny emisji Najdziksze wyspy

Reklama
20:00

Powrót węża ludojada

Populacja pytonów birmańskich, które przypadkowo osiedliły się na bagnach Everglades, powiększa się w szybkim tempie. Czy istnieje sposób na pozbycie się tych groźnych intruzów?

  Godziny emisji Powrót węża ludojada

21:00

Irwinowie - następne pokolenie, odc. 2

Rodzina Irwinów — Terry, Bindi i Robert — kontynuuje dzieło swojego męża i ojca, Steve'a Irwina, na terenie należącego do niej Australia Zoo.

  Godziny emisji Irwinowie - następne pokolenie

22:00

Premiera Resocjalizacja z Pit Bullem: Czworonożni przyjaciele z dawnych lat

Członkowie rodziny wspominają psy, które były szczególnie bliskie ich sercom. Gdyby nie te zwierzęta, nikt z nich nie byłby dziś tym, kim jest.

  Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

23:00

Dzikie Indochiny: Wietnam

Wietnam jest najdalej wysuniętym na wschód krajem Półwyspu Indochińskiego. Szacuje się, że na jego terenie występuje około 10 procent wszystkich gatunków światowej fauny i flory.

  Godziny emisji Dzikie Indochiny

00:00

Strażnicy przyrody: Prawda albo konsekwencje

Lucas bada sprawę myśliwego, który polując na indyki strzelał zbyt blisko publicznej drogi. Podobnie sierżant Szewczyk, który poszukuje strzelca łamiącego przepisy.

  Godziny emisji Strażnicy przyrody

01:00

Weterynarz na krańcach świata: W królestwie słoni

Dr Chris Brown jedzie do Tajlandii, by leczyć zagrożone słonie indyjskie. Pomaga także wypuścić na wolność dwa gibony białorękie.

  Godziny emisji Weterynarz na krańcach świata

02:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Ciężki los nowicjusza

Na pokładzie kutrów Kodiak i Wizard nowi rybacy odkrywają, na czym polega praca poławiacza krabów. Szyper Sig z Northwestern nie umie dojść do porozumienia z własnym bratem.

  Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

03:00

Strażnicy Teksasu: Łapanka przy granicy

Przy granicy amerykańsko-meksykańskiej, Strażnicy Łowieccy wyławiają nielegalne sieci. Ponadto, bezprawnie przekraczająca granicę grupa ma przy sobie broń i narkotyki.

  Godziny emisji Strażnicy Teksasu

03:50

Policja dla zwierząt w San Francisco: Odkrycie w ogrodzie

Oficer Sadler ratuje dwa zagłodzone i skrajnie zaniedbane psy. Funkcjonariusze pomagają też kobiecie, która podczas pożaru w mieszkaniu straciła dwa koty.

  Godziny emisji Policja dla zwierząt w San Francisco

04:40

Poznajcie orangutany, odc. 4

Życie młodziutkich orangutanów w najstarszym na świecie sierocińcu dla tych zwierząt na Borneo. Zanim małpy powrócą na wolność, przez wiele lat uczą się trudnej sztuki przetrwania.

  Godziny emisji Poznajcie orangutany

Reklama
05:10

Szkoła przetrwania: Panama, część 2

Bear Grylls kontynuuje wyprawę przez namorzynowe mokradła i dżungle Panamy w Ameryce Południowej. Pogryziony przez komary udowodni nam, że człowiek przetrwa w równikowym upale.

  Godziny emisji Szkoła przetrwania

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-11-07. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-11-07 dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info