Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na 2018-11-08 - ramówka, emisje

2018-11-08 Pokaż dziś

06:00

Słonica Echo z Amboseli, odc. 10

Dwa samce o imionach Vronsky i Gomer już trzeci dzień toczą między sobą bój o samicę. Jest to najdłuższa walka słoni w historii Amboseli. Który z nich zdobędzie serce Dorie?

  Godziny emisji Słonica Echo z Amboseli

06:30

Projekt AKWARIUM: Wesołych Świąt

Wayde i Brett współpracują z australijską gwiazdą Alli Simpson i organizacją charytatywną Children's Miracle Network nad akwarium dla pewnego szpitala dziecięcego.

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

07:20

Mieszkanie na pniu: Alaskańska sauna na drzewie

Pete po raz drugi wyrusza na Alaskę! W planach ma skonstruowanie przewrotnego domku na drzewie wyposażonego w saunę.

  Godziny emisji Mieszkanie na pniu

08:10

Weterynarz z Gór Skalistych: Kawałek po kawałku

Dr Jeff stara się uratować psa kopniętego w głowę przez konia i próbuje dojść do ładu z dwoma zdziczałymi kotami terroryzującymi okolicę. Pewna fretka ma niepokojące objawy.

  Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

09:00

Najdziksze wyspy: Japonia - kraina kontrastów

Japonia to archipelag składający się z 6852 wysp, położonych w różnych strefach klimatycznych. Żyją na nich unikatowe gatunki zwierząt zarówno azjatyckich, jak i arktycznych.

  Godziny emisji Najdziksze wyspy

Reklama
10:00

Strażnicy Teksasu: Uzbrojony i niebezpieczny

Strażnicy Łowieccy jadą na nocny patrol. Dostają anonimowe doniesienia o wędkarzu łowiącym ponad limit oraz o specjalnej psiej gromadzie do poszukiwań nielegalnych obiektów.

  Godziny emisji Strażnicy Teksasu

11:00

Obcy wewnątrz nas: Atak na mój mózg

Mężczyzna zapada niespodziewanie w śpiączkę. Student zmaga się z potwornym bólem gardła, ale przyczyna okazuje się dość pospolita. Kobieta wykazuje dziwaczne objawy.

  Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

12:00

Klan z Alaski: Wielkie ryzyko

Spotkania z rodziną Brownów i ich siódemką dzieci, którzy żyją w dziczy na Alasce bez prądu i udogodnień współczesnej cywilizacji. Aby przetrwać, muszą działać wspólnie.

  Godziny emisji Klan z Alaski

13:00

Resocjalizacja z Pit Bullem: Nowy dzień, świeża krew

Tii brakuje pracowników ale znalezienie byłych więźniów przygotowanych do tak wymagającej pracy wcale nie jest proste. Ekipa schroniska pomaga przytłoczonemu właścicielowi psów.

  Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

14:00

Kot z piekła rodem: Kocie walki

Jackson Galaxy pomaga właścicielom kotów okiełznać domowe bestie. Szczęśliwie godzi dwa zwaśnione koty, a także pomaga w złagodzeniu stresu u kota bengalskiego.

  Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Policja dla zwierząt w Phoenix: Walka o życie

Oficerowie DaBolt i Barkley podczas śledztwa w sprawie nielegalnych walk psów muszą zająć się dwoma pitbulterierami, które pilnie potrzebują pomocy weterynaryjnej.

  Godziny emisji Policja dla zwierząt w Phoenix

16:00

Projekt AKWARIUM: Według zaleceń lekarza

Wayde i Brett budują akwarium dla ośrodka rehabilitacyjnego, w którym umieszczą model kręgosłupa. Następnie tworzą podwodny las.

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

17:00

Baseny jak z bajki: Jadalny basen

Właściciel restauracji i jego rodzina chcą zbudować oazę w pustynnej scenerii, tak aby odzwierciedlała ich ekologiczny styl życia. Czy Anthony urzeczywistni ich marzenia?

  Godziny emisji Baseny jak z bajki

18:00

Strażnicy przyrody: Kłopoty na szlaku

Strażnicy przyrody stanu Maine odkrywają, że na szlaku dla quadów jest mężczyzna poszukiwany listem gończym. Rozpoczyna się pościg.

  Godziny emisji Strażnicy przyrody

19:00

Najdziksze wyspy: Falklandy

Wyprawa na smagane wiatrem Falklandy, których główną atrakcją jest piękna, dziewicza przyroda, zwłaszcza pingwiny.

  Godziny emisji Najdziksze wyspy

Reklama
20:00

Jak pies z kotem: Moje zwierzaki mnie eksmitują!

Jackson i Zoe poznają Tami. Jej trzy psy sieją postrach wśród kotów - Esmeraldy, Beyonce i Cozy Cosette. Chcąc przeciwdziałać sytuacji, Tami stworzyła na dachu azyl dla kotów.

  Godziny emisji Jak pies z kotem

21:00

Premiera Projekt AKWARIUM: Gangsterskie akwarium

Muzeum Mafii składa fachowcom z ATM propozycję nie do odrzucenia. Chcą mieć akwarium z modelem zatopionego statku służącego do przemytu alkoholu w czasach prohibicji.

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

22:00

Dziki Frank w Afryce, odc. 5

Podążając w Afryce śladami doktora Livingstone'a. Frank będzie musiał użyć swoich niezwykłych umiejętności, aby zbliżyć się do najgroźniejszych zwierząt na naszej planecie.

  Godziny emisji Dziki Frank w Afryce

23:00

Dzikie Indochiny: Malezja

Malezja to niezwykle zróżnicowany kraj. Zwłaszcza Borneo, która jest trzecią pod względem wielkości wyspą na świecie, będącą domem dla orangutanów i krokodyli różańcowych.

  Godziny emisji Dzikie Indochiny

00:00

Irwinowie - następne pokolenie, odc. 2

Rodzina Irwinów — Terry, Bindi i Robert — kontynuuje dzieło swojego męża i ojca, Steve'a Irwina, na terenie należącego do niej Australia Zoo.

  Godziny emisji Irwinowie - następne pokolenie

01:00

Resocjalizacja z Pit Bullem: Czworonożni przyjaciele z dawnych lat

Członkowie rodziny wspominają psy, które były szczególnie bliskie ich sercom. Gdyby nie te zwierzęta, nikt z nich nie byłby dziś tym, kim jest.

  Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

02:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Eksperyment na morzu

To już trzeci tydzień sezonu połowów krabów. W ramach eksperymentu szyprowie Sig i Phil zamieniają się młodymi rybakami.

  Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

03:00

Strażnicy Teksasu: Przydrożne ukłucie

Rozpoczęcie sezonu polowań na jelenie. We wschodnim Teksasie ranna sowa trafia do weterynarza. Na Zatoce Meksykańskiej strażnicy mają ręce pełne roboty przez poławiacza ostryg.

  Godziny emisji Strażnicy Teksasu

03:50

Policja dla zwierząt w San Francisco: Podwójne ugryzienie

Oficerowie prowadzą dochodzenie w sprawie rzekomego pogryzienia dwóch osób przez labradora. Następnie ratują ranną sowę, którą przekazują w ręce doświadczonych weterynarzy.

  Godziny emisji Policja dla zwierząt w San Francisco

04:40

Poznajcie orangutany, odc. 5

Osierocony Gelison przybył do Sepilok rok temu. Obecnie jest zdrowym, dobrze rozwijającym się orangutanem, ale ostatnio jego niesforne wybryki stały się zmorą dla rówieśników.

  Godziny emisji Poznajcie orangutany

Reklama
05:10

Szkoła przetrwania: Patagonia, część 1

Bear Grylls wyrusza w niebezpieczne i nieprzyjazne człowiekowi rejony Patagonii. Przeprawia się przez zamarznięte bagna i lodowate rzeki. W lasach bukowych szuka jedzenia.

  Godziny emisji Szkoła przetrwania

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-11-08. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-11-08 dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info