Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na 2018-11-09 - ramówka, emisje

2018-11-09 Pokaż dziś

06:00

Słonica Echo z Amboseli, odc. 11

Elettra po raz pierwszy zostaje mamą. Niestety, nie interesuje się słoniątkiem. Czy niedoświadczona samica zaopiekuje się dzieckiem, zanim będzie za późno?

  Godziny emisji Słonica Echo z Amboseli

06:30

Projekt AKWARIUM: Jak ryba bez wody

Wayde i Brett udają się do Dubaju by zobaczyć dwa rekordowe akwaria. Będą również mieli okazję zanurkować wśród największej na świecie liczby rekinów tygrysich.

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

07:20

Mieszkanie na pniu: Na uboczu

Pete tworzy domek na uboczu, idealny do ucieczki przed zgiełkiem. Właściciel dodaje do niego ogromny hamak pomiędzy gałęziami drzew.

  Godziny emisji Mieszkanie na pniu

08:10

Weterynarz z Gór Skalistych: Nigdy się nie poddawaj

Dr Jeff wraca do Meksyku, aby pomóc kilku zwierzakom — między innymi małpom żyjącym w schronisku. Weterynarze muszą złapać i wyleczyć stado bezpańskich psów.

  Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

09:00

Najdziksze wyspy: Brazylia i Amazonka

Niezwykłe gatunki zwierząt zasiedlających tysiące rzecznych wysp, rozrzuconych po Rio Negro i Amazonce. Jak te stworzenia przystosowały się do życia w trudnych środowiskach?

  Godziny emisji Najdziksze wyspy

Reklama
10:00

Strażnicy Teksasu: Aligator kontra strażnik

Teksańscy strażnicy przyrody otrzymują zawiadomienie o kłopotliwym aligatorze. Ponadto, mężczyzna polujący na wiewiórki zostaje przyłapany na wtargnięciu na cudzy teren.

  Godziny emisji Strażnicy Teksasu

11:00

Obcy wewnątrz nas: Potwór w gardle

Małe dziecko dostaje gwałtownych ataków. Profesor biologii podczas przedziwnego eksperymentu staje się nagle żywicielem. Tysiące pasożytów atakuje organizm mężczyzny.

  Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

12:00

Klan z Alaski: Skaliste morze

Spotkania z rodziną Brownów i ich siódemką dzieci, którzy żyją w dziczy na Alasce bez prądu i udogodnień współczesnej cywilizacji. Aby przetrwać, muszą działać wspólnie.

  Godziny emisji Klan z Alaski

13:00

Resocjalizacja z Pit Bullem: Drugi ratownik

Okolicy zagraża lej krasowy. Tia łączy siły z ekspertem od kotów, Jacksonem Galaxy, aby uratować dziesiątki kotów.

  Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

14:00

Kot z piekła rodem: Kot albo rodzina

Czy Jackson pomoże rodzinie, w której urocze kociątko wyrosło na złośliwego potwora? Behawiorysta pokaże też, jak przygotować kota na przybycie nowego domownika.

  Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Policja dla zwierząt w Phoenix: Życie i śmierć

Codzienna praca policjantów i paramedyków weterynaryjnych, którzy pomagają wszystkim zwierzętom, które potrzebują natychmiastowej opieki.

  Godziny emisji Policja dla zwierząt w Phoenix

16:00

Projekt AKWARIUM: Uśmiech to najlepsze lekarstwo

Wayde i Brett przerabiają starą fotobudkę na akwarium, która będzie atrakcją na ulicznych targach sztuki w Las Vegas. Czy wszystkim się przypadnie do gustu?

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

17:00

Baseny jak z bajki: Luksusowe baseny

Anthony Archer-Wills to niedościgniony mistrz i konstruktor basenów. Buduje niezwykłe, ekologiczne baseny na zamówienie klientów z całych Stanów Zjednoczonych.

  Godziny emisji Baseny jak z bajki

18:00

Strażnicy przyrody: Weekend pod znakiem flagi

Strażnicy mają pełne ręce roboty w weekend z okazji amerykańskiego dnia niepodległości. Podczas gdy tłumy świętują, strażnicy otrzymują donos o rannych bielikach amerykańskich.

  Godziny emisji Strażnicy przyrody

19:00

Najdziksze wyspy Indonezji: Królestwo gigantów

17 tysięcy wysp Indonezji to jeden z najbardziej zróżnicowanych ekosystemów na świecie. Żyją tu jedne z największych zwierząt - między innymi najdłuższy wąż świata.

  Godziny emisji Najdziksze wyspy Indonezji

Reklama
20:00

Drewniana robota

Rzemieślnik Brad Knops buduje niezwykłe chaty dla swoich klientów. Każde zlecenie to nowa przygoda, podczas której Knops próbuje zawłaszczyć skarby stworzone przez matkę naturę.

  Godziny emisji Drewniana robota

21:00

Premiera Weterynarz na krańcach świata: Wśród rekinów

Dr Chris Brown wyrusza na wybrzeże Australii, aby uratować cztery foki zaplątane w rybackie sieci. Później na Fidżi zakłada lokalizatory rekinom — żarłaczom tępogłowym.

  Godziny emisji Weterynarz na krańcach świata

22:00

Irwinowie - następne pokolenie, odc. 2

Rodzina Irwinów — Terry, Bindi i Robert — kontynuuje dzieło swojego męża i ojca, Steve'a Irwina, na terenie należącego do niej Australia Zoo.

  Godziny emisji Irwinowie - następne pokolenie

23:00

Dzikie Indochiny: Chiny

Królestwo zwierząt Państwa Środka jest niezwykle bogate i różnorodne. Około połowa chińskich ptaków i ssaków żyje na niewielkim obszarze w południowo-zachodnim regionie kraju.

  Godziny emisji Dzikie Indochiny

00:00

Projekt AKWARIUM: Gangsterskie akwarium

Muzeum Mafii składa fachowcom z ATM propozycję nie do odrzucenia. Chcą mieć akwarium z modelem zatopionego statku służącego do przemytu alkoholu w czasach prohibicji.

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

01:00

Dziki Frank w Afryce, odc. 5

Podążając w Afryce śladami doktora Livingstone'a. Frank będzie musiał użyć swoich niezwykłych umiejętności, aby zbliżyć się do najgroźniejszych zwierząt na naszej planecie.

  Godziny emisji Dziki Frank w Afryce

02:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Kąpiel w Morzu Beringa

Szyprowie Sig i Phil próbują na pełnym morzu oddać sobie „wypożyczonych" rybaków. Podczas wymiany wpadają do lodowatej wody.

  Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

02:48

Strażnicy Teksasu: Starcie z aligatorem

Strażnicy łowieccy prowadzą dochodzenie w sprawie kłusownika. Ponadto, samica aligatora wraz z potomstwem musi zostać schwytana i przeniesiona poza teren szkoły.

  Godziny emisji Strażnicy Teksasu

03:36

Policja dla zwierząt w San Francisco: Natrudniejsze akcje

Policjanci ze specjalnej jednostki zajmującej się ochroną zwierząt wspominają najtrudniejsze i najbardziej stresujące akcje ratowania stworzeń, które znalazły się w opresji.

  Godziny emisji Policja dla zwierząt w San Francisco

04:24

Weterynarz z Gór Skalistych: Przyjaciele na całe życie

Dr Jeff robi co może by naprawić łokieć owczarka niemieckiego należącego do pewnego weterana. Ponadto, kot ze spuchnietym pęcherzem potrzebuje ratującej życie operacji.

  Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

Reklama
05:12

Szkoła przetrwania: Patagonia, część 2

Bear doświadcza ekstremalnych warunków panujących w Panamie. Stawi czoła upałowi i wysokiej wilgotności powietrza, a także ogromnym wodospadom i osuwiskom błotnym.

  Godziny emisji Szkoła przetrwania

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-11-09. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-11-09 dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info