Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na 2018-11-10 - ramówka, emisje

2018-11-10 Pokaż dziś

06:00

Poznajcie leniwce, odc. 4

Claire musi zająć się wrażliwym leniwcem o imieniu Linus. Zaś specjalistka od leniwców Becky sprawdzi, który z gatunków leniwców jest urodzonym pływakiem.

Godziny emisji Poznajcie leniwce

06:25

Weterynarz z Gór Skalistych: Daleko od domu

Dr Jeff wraz z ekipą udają się do Rumunii aby pomóc bezpańskim psom. Natomiast w górach pomocy weterynaryjnej potrzebuje ranny bizon.

Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

07:10

Z życia weterynarzy: Wieprz syty i meble całe

Dr Ross i Tauvia postanawiają wyprowadzić się z domu jego mamy. Ponadto, pacjentem Dr. Blue jest świnka, która odczuwa pociąg do domowych mebli.

Godziny emisji Z życia weterynarzy

08:00

Najsłodsze zwierzaki: Psi urok

Nagrania z amatorskich kamer, pokazujące pełne uroku zwierzaki w zabawnych sytuacjach. Zobaczymy psy, bawiące się w wodzie i inne czworonogi, robiące śmieszne miny.

Godziny emisji Najsłodsze zwierzaki

09:00

Zwierzaki śmiechu warte: Przezabawne zwierzaki domowe 2

Najzabawniejsze zachowania zwierząt uchwycone przez kamerę. W programie m.in. fretki-akrobatki, niezwykle pomocna wydra oraz pies i kot nurkujący z butlą.

Godziny emisji Zwierzaki śmiechu warte

Reklama
10:00

Projekt AKWARIUM: Nacho czekamy? Wybudujmy terrarium!

Producent narzędzi Snap On Tools potrzebuje olbrzymiego akwarium z motywem skrzynki na narzędzia. Restauracja Nacho Daddy z Las Vegas prosi o terrarium dla skorpionów.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

11:00

Irwinowie - następne pokolenie, odc. 2

Rodzina Irwinów — Terry, Bindi i Robert — kontynuuje dzieło swojego męża i ojca, Steve'a Irwina, na terenie należącego do niej Australia Zoo.

Godziny emisji Irwinowie - następne pokolenie

12:00

Pieskie życie: Psy warte miliardy

Jak doszło do tego, że psy stały się najbardziej cenionymi zwierzętami na naszej planecie? Od drapieżnika do domowego zwierzaka — oto historia najlepszego przyjaciela człowieka.

Godziny emisji Pieskie życie

13:00

Weterynarz w dziczy: Wśród rekinów

Dr Chris Brown wyrusza na wybrzeże Australii, aby uratować cztery foki zaplątane w rybackie sieci. Później na Fidżi zakłada lokalizatory rekinom — żarłaczom tępogłowym.

Godziny emisji Weterynarz w dziczy

14:00

Kot z piekła rodem: Penny nienawidzi Pucka

Starego i łagodnego kocura Pucka brutalnie atakuje nowo przybyła ulubienica o imieniu Penny. W czym tkwi problem? Następnie poznamy przyczynę przedziwnego zachowania innego kota.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Kot z piekła rodem: Zdziczały szkocki kot zwisłouchy

Tym razem Jackson pomaga właścicielom niesfornego kota, który zażarcie atakuje domowników. Następnie próbuje poskromić innego pupila, przysparzającego opiekunom wiele kłopotów.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

16:00

Wybawcy zwierząt: Wyjątkowe show

Organizacja Animal Defenders International wywalczyła w 40 krajach zakaz występowania zwierząt w cyrkach. Peru może się jednak okazać największym dotychczasowym wyzwaniem.

Godziny emisji Wybawcy zwierząt

17:00

Strażnicy przyrody: Prawda albo konsekwencje

Lucas bada sprawę myśliwego, który polując na indyki strzelał zbyt blisko publicznej drogi. Podobnie sierżant Szewczyk, który poszukuje strzelca łamiącego przepisy.

Godziny emisji Strażnicy przyrody

18:00

Schroniskowa rewolucja: Zły do szpiku kości

Dave Salmoni pokazuje remonty i przebudowy schronisk dla zwierząt w ramach projektu Pawsitive. W tym odcinku zobaczymy prowadzone przez wolontariuszy schronisko w stanie Wirginia.

Godziny emisji Schroniskowa rewolucja

19:00

Projekt AKWARIUM: Trzy akwaria

Biznesmen Brad Jennings chce by jego biuro zdobiły trzy akwaria. Chłopaki pracują nad odpowiednim projektem, w którego skład wchodzi między innymi działający kominek.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

Reklama
20:00

Baseny z rozmachem: Witamy w dżunglii

Pewien stary basen potrzebuje pomocy Lucasa. Jego misją będzie stworzenie w ogródku na przedmieściach pełnej niespodzianek, przypominającej dżunglę oazy.

Godziny emisji Baseny z rozmachem

21:00

Szczęki w powietrzu - nocni łowcy

Słynny fotograf rekinów Chris Fallows udaje się na ósmą przygodę z cyklu "Szczęki w powietrzu". Chce on odkryć w jaki sposób żarłacze białe polują w kompletnej ciemności.

Godziny emisji Szczęki w powietrzu - nocni łowcy

22:00

Dziki Frank w Brazylii, odc. 1

Na prośbę piłkarza Daniego Álvesa, Frank udaje się do brazylijskiej dżungli, aby odkryć tam niezwykłe dzikie zwierzęta i zorganizować mecz między dzieciakami z dwóch plemion.

Godziny emisji Dziki Frank w Brazylii

23:00

Rodzina z gór: Witamy w rodzinie

Po srogiej zimie, Haumesserowie ciężko pracują aby ich domostwo było nadal w pełni funkcjonalne. Pierwszym z zadań jest podpalenie pola aby przygotować je pod siew zboża.

Godziny emisji Rodzina z gór

00:00

Górskie potwory: Wielka stopa z Kentucky

Ekipa badaczy niewyjaśnionych zjawisk udaje się do Kentucky w poszukiwaniu stwora, który może okazać się pierwszą wielką stopą na terenie Parku Narodowego Jaskini Mamuciej.

Godziny emisji Górskie potwory

01:00

Obcy wewnątrz nas: Potwór w gardle

Małe dziecko dostaje gwałtownych ataków. Profesor biologii podczas przedziwnego eksperymentu staje się nagle żywicielem. Tysiące pasożytów atakuje organizm mężczyzny.

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

02:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Arktyczne poszukiwania

Szyper kutra Northwestern zrobi wszystko, aby złowić jak najwięcej królewskich krabów. Załoga zaczyna wątpić, czy jest przy zdrowych zmysłach.

Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

02:48

Strażnicy Teksasu: Dzikie spotkania

By zwiększyć populację widłorogów, strażnicy przyrody przenoszą stado w inne miejsce. Prowadzą również śledztwo w sprawie zabitego grzechotnika, a także zaganiają zbiegłego byka.

Godziny emisji Strażnicy Teksasu

03:36

Policja dla zwierząt w Miami: Na ratunek niedźwiedziowi

Oficerowie ratują baribala, potrąconego przez samochód. Natomiast inni funkcjonariusze przesłuchują właściciela nielegalnej ubojni świń.

Godziny emisji Policja dla zwierząt w Miami

04:24

Weterynarz z Gór Skalistych: Kawałek po kawałku

Dr Jeff stara się uratować psa kopniętego w głowę przez konia i próbuje dojść do ładu z dwoma zdziczałymi kotami terroryzującymi okolicę. Pewna fretka ma niepokojące objawy.

Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

Reklama
05:12

Szkoła przetrwania: Syberia, część 1

Bear Grylls postanawia nas przekonać, że można przetrwać nawet syberyjską zimę. Dzielnie znosi temperatury poniżej minus trzydziestu stopni Celsjusza i pokonuje lodowate rzeki.

Godziny emisji Szkoła przetrwania

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-11-10. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-11-10 dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info