Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na 2018-11-11 - ramówka, emisje

2018-11-11 Pokaż dziś

06:00

Poznajcie leniwce, odc. 5

Największy uwodziciel wśród leniwców dostaje poważnej infekcji. Nowy lokator rezerwatu otrzymuje królewskie powitanie. Z kolei Becky podgląda zaloty i amory zwierzaków.

  Godziny emisji Poznajcie leniwce

06:25

Weterynarz z Gór Skalistych: Bezpieczeństwo od burzy

Dzięki 80. tysiącom klientów, dr Jeff Young oraz pozostali weterynarze pracujący w klinice dla zwierząt Planned Pethood Plus nigdy się nie nudzą.

  Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

07:10

Z życia weterynarzy: Sen o Kalifornii

Dr Ross przyjmuje kinkażu cierpiącego na napady złości, natomiast pacjentem Dr. Lavigne'a jest kot, który prawdopodobnie cierpi na chorobę zakaźną.

  Godziny emisji Z życia weterynarzy

08:00

Najsłodsze zwierzaki: Kocia miłość

Nagrania z amatorskich kamer, pokazujące zwierzaki w zabawnych sytuacjach. Zobaczymy koty, sprawiające wrażenie oszołomionych oraz inne mruczki, nielubiące obecności ludzi.

  Godziny emisji Najsłodsze zwierzaki

09:00

Zwierzaki śmiechu warte: Przezabawne koty 1

Przedstawiamy najciekawsze filmy z szalonymi kotami w roli głównej i ich historiami: od najbogatszego mruczka na świecie po koty grające na pianinie.

  Godziny emisji Zwierzaki śmiechu warte

Reklama
10:00

Projekt AKWARIUM: Kciuki w górę!

The Thumbs nie jest typową stacją paliw. Ich specjalnością jest też grillowanie. Remont ich lokalu nie będzie jednak kompletny bez jedynego w swoim rodzaju akwarium.

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

11:00

Kot z piekła rodem: Koci rozrabiaka

Koci behawiorysta odwiedza parę, która planuje wkrótce się pobrać, ale na przeszkodzie do ich szczęścia stanął... kot. Czy Galaxy będzie w stanie szybko okiełznać pupila?

  Godziny emisji Kot z piekła rodem

12:00

Kot z piekła rodem: Kocia ucieczka

Galaxy pomaga parze, której agresywny kot uniemożliwia zaproszenie do domu nawet rodziny. Następnie próbuje pomóc właścicielce kota, który nie toleruje obecności jej chłopaka.

  Godziny emisji Kot z piekła rodem

13:00

Strażnicy przyrody: Nieporozumienie

McKenney i Robertson sprawdzają zgłoszenie o nielegalnym nocnym polowaniu. Pies policyjny Tundra znajduje trop zaginionego starszego mężczyzny cierpiącego na demencję.

  Godziny emisji Strażnicy przyrody

14:00

Weterynarz z Alaski: Pierwszy lot

Dr Dee udaje się na swój pierwszy lot na koło podbiegunowe, aby leczyć tamtejsze zwierzęta. Zajmie się także wiekowym Border Collie i niepełnosprawnym syberyjskim husky.

  Godziny emisji Weterynarz z Alaski

15:00

Na tropie wymarłych gatunków: Wilk tasmański z Australii

Jest wielu świadków, którzy sądzą, że zaobserwowali w Australii tygrysa tasmańskiego. Forrest udaje się na półwysep York, mając nadzieję, że uda mu się napotkać to zwierzę.

  Godziny emisji Na tropie wymarłych gatunków

16:00

Małżeństwo w dżungli: Opuszczone miasto na Montserracie

Łódź Mykela i Ruth tonie, a oni sami muszą pokonać silne prądy, aby dotrzeć do brzegu. Wkrótce zdają sobie sprawę, że znaleźli się na trasie lawy groźnego wulkanu.

  Godziny emisji Małżeństwo w dżungli

17:00

Projekt AKWARIUM: Niespodzianka dla komika

Komik Howie Mandel zgłasza się do ATM po kolejne akwarium! Tym razem ma być to prezent dla firmy jego menadżera. Ich akwarium bez wątpienia trzeba odnowić.

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

18:00

Klan z Alaski: Skaliste morze

Spotkania z rodziną Brownów i ich siódemką dzieci, którzy żyją w dziczy na Alasce bez prądu i udogodnień współczesnej cywilizacji. Aby przetrwać, muszą działać wspólnie.

  Godziny emisji Klan z Alaski

19:00

Obcy wewnątrz nas: Infekcja oka

Infekcja może zniszczyć studentce college'u gałkę oczną. Tajemnicze zakażenie paraliżuje sześciomiesięczne dziecko. Matka doświadcza traumy po porodzie.

  Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

Reklama
20:00

Premiera Irwinowie - następne pokolenie, odc. 3

Rodzina Irwinów — Terry, Bindi i Robert — kontynuuje dzieło swojego męża i ojca, Steve'a Irwina, na terenie należącego do niej Australia Zoo.

  Godziny emisji Irwinowie - następne pokolenie

21:00

Strażnicy przyrody: Prawda albo konsekwencje

Lucas bada sprawę myśliwego, który polując na indyki strzelał zbyt blisko publicznej drogi. Podobnie sierżant Szewczyk, który poszukuje strzelca łamiącego przepisy.

  Godziny emisji Strażnicy przyrody

22:00

Wybawcy zwierząt: Izzy - zaklinacz koali

Po roku opieki nad chorą koalą imieniem Crickey, pewna australijska rodzina wypuszcza ją na wolność.

  Godziny emisji Wybawcy zwierząt

23:00

Rodzina z gór: Nowe początki

Do domostwa zawitała wiosna. Isaac i Emily przygotowują się do swojego ślubu a rodzina pomaga im przed tym wielkim wydarzeniem wybudować nowy dom.

  Godziny emisji Rodzina z gór

00:00

Górskie potwory: Wielka Stopa z hrabstwa Putnam

Poszukiwacze tajemniczych stworzeń wyruszają do hrabstwa Putnam w Wirginii Zachodniej, gdzie badają sprawę chupacabry znanej jako Wampir z Wirginii.

  Godziny emisji Górskie potwory

01:00

Obcy wewnątrz nas: Przygotowani na śmierć

Na ciele nastolatka pojawiają się tajemnicze plamiste rany. Sportowiec zapada na rzadką chorobę, która wywołuje halucynacje. Kobieta zmaga się z napadami wymiotów.

  Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

02:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: False Pass

Kuter Time Bandit płynie w kierunku False Pass z zamiarem wyładunku połowu krabów. Silne sztormy utrudniają rejs. Czy rybacy dotrą do celu bezpiecznie?

  Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

02:48

Strażnicy Teksasu: Uzbrojony i niebezpieczny

Strażnicy Łowieccy jadą na nocny patrol. Dostają anonimowe doniesienia o wędkarzu łowiącym ponad limit oraz o specjalnej psiej gromadzie do poszukiwań nielegalnych obiektów.

  Godziny emisji Strażnicy Teksasu

03:36

Policja dla zwierząt w Miami: Uchwycone w kadrze

Śledczy poszukują mężczyzny, który bestialsko znęcał się nad kotami. Całe zajście uchwyciła kamera przemysłowa. Ratują też psy, które znalazły się na granicy śmierci głodowej.

  Godziny emisji Policja dla zwierząt w Miami

04:24

Weterynarz z Gór Skalistych: Nigdy się nie poddawaj

Dr Jeff wraca do Meksyku, aby pomóc kilku zwierzakom — między innymi małpom żyjącym w schronisku. Weterynarze muszą złapać i wyleczyć stado bezpańskich psów.

  Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

Reklama
05:12

Szkoła przetrwania: Syberia, część 2

Kolejne spotkanie z Bearem Gryllsem na Syberii. Grylls rozgrzewa się napojem z krwi jaka i buduje schronienie, aby przetrwać noc w temperaturze poniżej -30 stopni Celsjusza.

  Godziny emisji Szkoła przetrwania

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-11-11. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-11-11 dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info