Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na 2018-11-12 - ramówka, emisje

2018-11-12 Pokaż dziś

06:00

Słonica Echo z Amboseli, odc. 12

Echo wraz z całą rodziną zażywa kąpieli w błocie. Jej wnuczka, Edwina, odłącza się od stada, aby urodzić młode. Jednak szybko się przekonuje, że życie samotnej matki jest trudne.

Godziny emisji Słonica Echo z Amboseli

06:30

Projekt AKWARIUM: Ugryzienie rekina

Chłopaki są w Indianie aby skonstruować jedno z największych do tej pory akwarium, w którym znajdzie się ponad 100 ryb oraz dwa gatunki rekina. Będzie to nie lada wyzwanie.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

07:20

Mieszkanie na pniu: Utopia

Pete trafia do Utopii! Zbuduje romantyczny pensjonat na drzewie z witrażami w oknach, sypialnią i największą łazienką nad jaką Pete do tej pory pracował.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

08:10

Weterynarz z Gór Skalistych: Po prostu pech

Dr Jeff szykuje się do operacji rottweilera ze złamanym barkiem, a dr Baier odwiedza utykającą świnkę. Ekipa wyrusza w góry, aby wyleczyć kilka wilków.

Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

09:00

Najdziksze wyspy: Vancouver

Vancouver jest dużą wyspą podzieloną na dwie części pasmem wysokich gór. Charakteryzują ją urozmaicona rzeźba terenu, wspaniałe krajobrazy oraz bogata fauna i flora.

Godziny emisji Najdziksze wyspy

Reklama
10:00

Safari w Parku Krugera, odc. 1

Program ukazuje codzienne życie ludzi pracujących w Parku Narodowym Krugera w Republice Południowej Afryki.

Godziny emisji Safari w Parku Krugera

11:00

Obcy wewnątrz nas: Przygotowani na śmierć

Na ciele nastolatka pojawiają się tajemnicze plamiste rany. Sportowiec zapada na rzadką chorobę, która wywołuje halucynacje. Kobieta zmaga się z napadami wymiotów.

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

12:00

Klan z Alaski: Sukces albo klęska

Spotkania z rodziną Brownów i ich siódemką dzieci, którzy żyją w dziczy na Alasce bez prądu i udogodnień współczesnej cywilizacji. Aby przetrwać, muszą działać wspólnie.

Godziny emisji Klan z Alaski

13:00

Resocjalizacja z Pit Bullem: Nie rań

Pewna rodzina kontaktuje się z Tią po tym jak zobaczyli, że ich pies został uratowany w poprzednim odcinku. Tia rozmawia z Earlem o błędach a Matt podejmuje ważną decyzję.

Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

14:00

Kot z piekła rodem: Moja ukochana kicia

Jackson zostaje wezwany do niesfornego kota, który regularnie wyje. Następnie próbuje poskromić agresywnego kota, którego właściciele planują powiększenie rodziny.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Policja dla zwierząt w Filadelfii: Nalot o północy

Pracownicy pensylwańskiego towarzystwa zapobiegania okrucieństwu wobec zwierząt PSPCA ratują z opresji ponad 100 ptaków i psów, trzymanych w pewnej nieruchomości.

Godziny emisji Policja dla zwierząt w Filadelfii

16:00

Projekt AKWARIUM: Gwiazdy i ryby

Niesamowite akwaria, zbudowane przez Bretta i Wayde'a dla gwiazd Hollywoodu, w tym zbiornik dla rekinów dla Tracy'ego Morgana i akwarium dla członków grupy rockowej KISS.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

17:00

Baseny jak z bajki: Basen wielkości Teksasu

Anthony Archer-Wills to niedościgniony mistrz i konstruktor basenów. Buduje niezwykłe, ekologiczne baseny na zamówienie klientów z całych Stanów Zjednoczonych.

Godziny emisji Baseny jak z bajki

18:00

Strażnicy przyrody: Szybka reakcja

Sezon jest już w pełni a strażnicy przyrody ukończyli specjalistyczne szkolenie. Nowy nurek zostaje wysłany na swoją pierwszą misję ratunkową do osoby tonącej.

Godziny emisji Strażnicy przyrody

19:00

Najdziksze wyspy Indonezji: Monsunowe wyspy

Indonezja położona jest w samym sercu obszarów monsunowych. W tym odcinku poznamy stworzenia, które świetnie sobie radzą na terenach znanych z najpotężniejszych burz na Ziemi.

Godziny emisji Najdziksze wyspy Indonezji

Reklama
20:00

Premiera W szczękach rekina białego

Biolog morski Greg Skomal i zespół obsługujący urządzenie REMUS SharkCam wracają na wyspę Guadalupe, aby odnaleźć największego na świecie żarłacza białego, znanego jako Deep Blue.

Godziny emisji W szczękach rekina białego

21:00

Po ataku: Puma i łoś

Opowieści o ludziach, którzy przeżyli atak dzikiego zwierzęcia. W tym odcinku historia małżeństwa, zaatakowanego przez pumę oraz dziewczynki, na którą zaszarżował ogromny łoś.

Godziny emisji Po ataku

22:00

Premiera Człowiek w roli ofiary: Dokąd uciec?

W czasie prac na gospodarstwie Allena została zaatakowana przez czarnego niedźwiedzia. Z kolei Jonathan Schoeneman w czasie łowienia ryb stanął oko w oko z krokodylem.

Godziny emisji Człowiek w roli ofiary

23:00

Dzikie Indochiny: Kambodża

Kambodża to jeden z najbardziej zróżnicowanych pod względem biologicznym krajów Azji Południowo-Wschodniej. Jej faunę, florę oraz klimat kształtuje roczny cykl monsunowy.

Godziny emisji Dzikie Indochiny

00:00

Weterynarz w dziczy: Wśród rekinów

Dr Chris Brown wyrusza na wybrzeże Australii, aby uratować cztery foki zaplątane w rybackie sieci. Później na Fidżi zakłada lokalizatory rekinom — żarłaczom tępogłowym.

Godziny emisji Weterynarz w dziczy

01:00

Irwinowie - następne pokolenie, odc. 2

Rodzina Irwinów — Terry, Bindi i Robert — kontynuuje dzieło swojego męża i ojca, Steve'a Irwina, na terenie należącego do niej Australia Zoo.

Godziny emisji Irwinowie - następne pokolenie

02:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Piekielne zimno

Na kutrze Northwestern Edgar obchodzi urodziny. Szyper Sig martwi się, że się starzeje. Tymczasem jedna z łodzi musi pokonać przeszkody z grubego lodu.

Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

03:00

Strażnicy Teksasu: Nie zadzieraj z Teksasem

Strażnicy poszukują zagrożonego gatunku - żurawia krzykliwego oraz dostają zgłoszenie o agresywnym aligatorze. Właścicielka salonu kosmetycznego znajduje ranne piskle jastrzębia.

Godziny emisji Strażnicy Teksasu

03:50

Policja dla zwierząt w Miami: Menażeria z Miami

Śledczy zajmują się sprawą dwóch zaadoptowanych psów, które wałęsają się bez opieki po ulicach miasta.

Godziny emisji Policja dla zwierząt w Miami

04:40

Poznajcie orangutany, odc. 6

Dla młodziutkich mieszkańców Sepilok nadszedł czas karmienia. Choć orangutany mają dobrą opieką, same muszą nauczyć się szukania jedzenia. A to wcale nie jest takie łatwe.

Godziny emisji Poznajcie orangutany

Reklama
05:10

Szkoła przetrwania: Człowiek w dziczy: Co można zjeść?

Co zjeść, by nie skonać z głodu w środku kompletnej dziczy? Bear pokazuje jedzenie, dzięki któremu można przeżyć - od żab po chrząszcze i pozyskiwanie wody z żołądka wielbłąda.

Godziny emisji Szkoła przetrwania

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-11-12. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-11-12 dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info