Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na 2018-11-14 - ramówka, emisje

2018-11-14 Pokaż dziś

06:00

Śnieżne pantery, odc. 1

Podlondyńska fundacja ochrony wielkich kotów Cat Survival Trust posiada największą kolekcję irbisów poza terytorium Azji. Poznaj ludzi, którzy działają na rzecz ich ochrony.

Godziny emisji Śnieżne pantery

06:30

Projekt AKWARIUM: Akwarium czarodziejki

Aktorka, aktywistka i bizneswoman Alyssa Milano zleca Wayde'owi i Brettowi stworzenie akwarium dla jej rodziny. Ma być ono eleganckie a w ramę ma być wbudowany stojak na wino.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

07:20

Mieszkanie na pniu: Górski domek

Pewna para marzy o domku na drzewie z widokiem na góry. Pete tworzy chatkę z na tyle dużymi oknami by uchwycić ten zapierający dech w piersiach widok.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

08:10

Weterynarz z Gór Skalistych: Ostatnia nadzieja

Pewien pudel musi przejść operację. Cztery żółwie nie mogą jeść i po raz pierwszy od 43 lat trafiają do weterynarza. Dr Jeff i jego ekipa szykują się do operacji aligatora.

Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

09:00

Najdziksze wyspy: Falklandy

Wyprawa na smagane wiatrem Falklandy, których główną atrakcją jest piękna, dziewicza przyroda, zwłaszcza pingwiny.

Godziny emisji Najdziksze wyspy

Reklama
10:00

Safari w Parku Krugera, odc. 3

Program ukazuje codzienne życie ludzi pracujących w Parku Narodowym Krugera w Republice Południowej Afryki.

Godziny emisji Safari w Parku Krugera

11:00

Obcy wewnątrz nas: Niszczarka organów

Paraliż nagle dotyka małe dziecko. Młody ojciec zmaga się z potworem, który może pozbawić go wzroku. Lekarze nie potrafią ustalić przyczyny silnych bólów dręczących kobietę.

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

12:00

Bear Grylls - ucieczka z piekła: Śnieg

W ośnieżonych górach na zachodnim wybrzeżu Kanady, Bear Grylls odtworza niebezpieczne sytuacje, w których wcześniej znaleźli się inni ludzie. Jak poradzi sobie słynny podróżnik?

Godziny emisji Bear Grylls - ucieczka z piekła

13:00

Resocjalizacja z Pit Bullem: Trudności to nie koniec

Tia zostaje tak poważnie kontuzjowana, że jej dzieci muszą pomóc w prowadzeniu Villalobos. Cała ekipa łączy również siły aby w środku nocy złapać trudnego do schwytania psa.

Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

14:00

Kot z piekła rodem: Koci rozrabiaka

Koci behawiorysta odwiedza parę, która planuje wkrótce się pobrać, ale na przeszkodzie do ich szczęścia stanął... kot. Czy Galaxy będzie w stanie szybko okiełznać pupila?

Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Policja dla zwierząt w Filadelfii: Nowy początek

Funkcjonariusz Greg Jordan próbuje ratować dobermana z dotkliwie poranionymi kończynami.

Godziny emisji Policja dla zwierząt w Filadelfii

16:00

Projekt AKWARIUM: Triki i drzewa

Brett i Wayde budują akwarium wewnątrz dębu. Zaś w Las Vegas otrzymują zamówienie na zbiornik w... trumnie.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

17:00

Baseny jak z bajki: Ogień i woda

Anthony Archer-Wills to niedościgniony mistrz i konstruktor basenów. Buduje niezwykłe, ekologiczne baseny na zamówienie klientów z całych Stanów Zjednoczonych.

Godziny emisji Baseny jak z bajki

18:00

Strażnicy przyrody: Dzikie królestwo

Sierżant Spahr staje twarzą w twarz z nowym mieszkańcem dzikich terenów Maine - boa dusicielem. Strażnik Buck odkrywa obozowisko, którego biwakowicze prawdopodobnie mają kłopoty.

Godziny emisji Strażnicy przyrody

19:00

Najdziksze wyspy Indonezji: Tajemnicze światy

Od głębin oceanu po szczyty koron najwyższych drzew na Borneo: odkryjmy fascynujący świat, w którym żyją najbardziej niezwykłe stworzenia na naszej planecie.

Godziny emisji Najdziksze wyspy Indonezji

Reklama
20:00

W poszukiwaniu kobry królewskiej

Herpetolog i łowca przygód Austin Stevens wyrusza do oddalonych dżungli południowych Indii w poszukiwaniu największego jadowitego węża - słynnej kobry królewskiej.

Godziny emisji W poszukiwaniu kobry królewskiej

21:00

Irwinowie - następne pokolenie, odc. 3

Rodzina Irwinów — Terry, Bindi i Robert — kontynuuje dzieło swojego męża i ojca, Steve'a Irwina, na terenie należącego do niej Australia Zoo.

Godziny emisji Irwinowie - następne pokolenie

22:00

Premiera Resocjalizacja z Pit Bullem: Trudna decyzja

Para nie może podjąć decyzji odnośnie wyboru psa do adopcji. Pewien bezpański pies pilnie potrzebuje pomocy medycznej, ale boi się ludzi i nie pozwala do siebie podejść.

Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

23:00

Najdziksze wyspy: Zanzibar

Zanzibar to dom dla żółwi olbrzymich oraz żółwi zielonych, krabów palmowych, mant i rekinów wielorybich. Dlaczego te zwierzęta znalazły na archipelagu idealne warunki bytowania?

Godziny emisji Najdziksze wyspy

00:00

Strażnicy przyrody: Zaskoczenie

Hannett używa wszystkich swoich umiejętności, aby schwytać ranną gęś. Lucas ma do czynienia z przedawkowaniem narkotyków, a MacFadzen musi sobie poradzić z agresywnym jastrzębiem.

Godziny emisji Strażnicy przyrody

01:00

Weterynarz w dziczy: Wśród rekinów

Dr Chris Brown wyrusza na wybrzeże Australii, aby uratować cztery foki zaplątane w rybackie sieci. Później na Fidżi zakłada lokalizatory rekinom — żarłaczom tępogłowym.

Godziny emisji Weterynarz w dziczy

02:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Dni chwały

Rybak z jednego z kutrów dostaje ataku serca. Silny sztorm i słaba widoczność utrudnia straży granicznej prowadzenie akcji ratunkowej.

Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

03:00

Strażnicy Teksasu: Intruzie, strzeż się!

Nowy kadet nieomal zostaje przejechany, a w Beaumont pojawia się uzbrojony intruz. Na Rio Grande, jeden ze strażników poszukuje nielegalnych sieci do chwytania ryb za skrzela.

Godziny emisji Strażnicy Teksasu

03:50

Policja dla zwierząt w Miami: Największa akcja ratunkowa

Oficerowie ruszają z pomocą poranionemu aligatorowi. Ratują też z opresji 400 zwierząt gospodarskich. Jest to największa tego typu operacja, przeprowadzona w rejonie Miami.

Godziny emisji Policja dla zwierząt w Miami

04:40

Poznajcie orangutany, odc. 8

Ośrodek Sapinok przeżywa baby boom! Na świat przyszło wiele maleństw, a wkrótce przybędzie ich jeszcze więcej. Czy ojcem wszystkich pociech jest dominujący samiec o imieniu C.I.D.?

Godziny emisji Poznajcie orangutany

Reklama
05:10

Szkoła przetrwania: Zambia

Bear Grylls udowodni nam, że można przetrwać w zambijskim buszu. Pokaże nam, jak poradzić sobie z najsilniejszymi na świecie prądami w rzece.

Godziny emisji Szkoła przetrwania

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-11-14. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-11-14 dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info