Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na 2018-11-15 - ramówka, emisje

2018-11-15 Pokaż dziś

06:00

Śnieżne pantery, odc. 2

Adrian Cale podąża za samicą irbisa śnieżnego, która ma wkrótce urodzić młode z trzeciego miotu. Tymczasem inne pantery są przenoszone do nowo wybudowanej zagrody hodowlanej.

Godziny emisji Śnieżne pantery

06:30

Projekt AKWARIUM: Żółwiowe akwarium dla Kevina Smitha

Scenarzysta Kevin Smith potrzebuje nowego domu dla swoich żółwi - dwóch morskich i jednego lądowego. Czy Brettowi i Wayde'owi uda się stworzyć akwarium dobre dla obu gatunków?

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

07:20

Mieszkanie na pniu: Shaquille wspina się na drzewa

Pete buduje bar na drzewie dla gwiazdy koszykówki, Shaqille'a O'Neala. Będzie on miał strukturę dziesięciokata, wysokie sufity i bardzo szerokie schody.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

08:10

Weterynarz z Gór Skalistych: Mały cud

Ekipa doktora Jeffa spieszy z pomocą niewielkiej suczce, która rodzi spore szczenie. Weterynarze udają się też do centrum miasta aby udzielić pomocy bezdomnym i ich zwierzętom.

Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

09:00

Najdziksze wyspy Indonezji: Królestwo gigantów

17 tysięcy wysp Indonezji to jeden z najbardziej zróżnicowanych ekosystemów na świecie. Żyją tu jedne z największych zwierząt - między innymi najdłuższy wąż świata.

Godziny emisji Najdziksze wyspy Indonezji

Reklama
10:00

Safari w Parku Krugera, odc. 4

Program ukazuje codzienne życie ludzi pracujących w Parku Narodowym Krugera w Republice Południowej Afryki.

Godziny emisji Safari w Parku Krugera

11:00

Obcy wewnątrz nas: Mój gwiazdkowy prezent

Mężczyzna, który uderzył się w głowę, zmaga się z niezwykle rzadkim schorzeniem. W ranie na kolanie chłopca mieszka nieproszony gość. Mężczyzna nieświadomie żywi własnego zabójcę.

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

12:00

Bear Grylls - ucieczka z piekła: Dżungla

W gwatemalskiej dżungli Bear Grylls odtwarza historie, których doświadczyły trzy grupy ludzi. Zmierzy się z wyzwaniami, jakim musieli stawić czoła w obliczu śmierci.

Godziny emisji Bear Grylls - ucieczka z piekła

13:00

Resocjalizacja z Pit Bullem: Nadzieja na nowy start

Earl wraca z odwyku z nadzieją, że dzięki pracy z psami odbuduje swoje życie. Natomiast Lizzy ratuje psa po konfrontacji z właścicielem, który go porzucił.

Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

14:00

Kot z piekła rodem: Kocia ucieczka

Galaxy pomaga parze, której agresywny kot uniemożliwia zaproszenie do domu nawet rodziny. Następnie próbuje pomóc właścicielce kota, który nie toleruje obecności jej chłopaka.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Policja dla zwierząt w Filadelfii: Walka o życie

Zespół weterynarzy robi wszystko, co tylko możliwe, aby uratować owczarka niemieckiego, któremu obroża wbiła się głęboko w ciało.

Godziny emisji Policja dla zwierząt w Filadelfii

16:00

Projekt AKWARIUM: Szalone zamówienia

Brett i Wayde wykonają nawet najbardziej ekstrawaganckie zamówienia, aby urzeczywistnić marzenia swoich klientów, choć czasami nie są to łatwe zadania dla całej ekipy ATM.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

17:00

Baseny jak z bajki: W wielkim luksusie

Para przyjaciół i miłośników fitnessu chce wybudować basen do ćwiczeń i imprez ze znajomymi. Chcą też, aby było to bezpieczne miejsce dla ich czterech psów.

Godziny emisji Baseny jak z bajki

18:00

Strażnicy przyrody: Przejmowanie pałeczki

Strażnicy pomagają poszkodowanym w wypadku quada w trudno dostępnym terenie. Zespół świętuje ukończenie wyjątkowo wymagającego kursu przez ośmiu kadetów.

Godziny emisji Strażnicy przyrody

19:00

Najdziksze wyspy Indonezji: Królestwo smoków

Wysokie temperatury panujące w Indonezji czynią z niej idealne środowisko życia dla gadów. Od lasów deszczowych po morze pełne koralowców: oto prawdziwa kraina smoków.

Godziny emisji Najdziksze wyspy Indonezji

Reklama
20:00

Miasto w panice — lwy na wolności

Czy po ulicach miasta w stanie Milwaukee krąży krwiożerczy afrykański lew? Rory Young, tropiciel i obrońca dzikich kotów, przyjeżdża z Afryki, aby znaleźć odpowiedź na to pytanie.

Godziny emisji Miasto w panice — lwy na wolności

21:00

Premiera Projekt AKWARIUM: Szybcy i mokrzy

Firma zajmująca się projektowaniem ekskluzywnych i rzadkich pojazdów chce zamówić wyjątkowe akwarium. Zbiornik ma stanąć w centrum ich biura.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

22:00

Dziki Frank w Afryce, odc. 6

Podążając w Afryce śladami doktora Livingstone'a. Frank będzie musiał użyć swoich niezwykłych umiejętności, aby zbliżyć się do najgroźniejszych zwierząt na naszej planecie.

Godziny emisji Dziki Frank w Afryce

23:00

Najdziksze wyspy: Karaiby

Wyspy Karaibskie zasiedlają żółwie skórzaste, małpy, mrówkojady karłowate, ibisy szkarłatne oraz kajmany okularowe. Zaś w wodach wokół ich wybrzeży żyje ponad 800 gatunków ryb.

Godziny emisji Najdziksze wyspy

00:00

Irwinowie - następne pokolenie, odc. 3

Rodzina Irwinów — Terry, Bindi i Robert — kontynuuje dzieło swojego męża i ojca, Steve'a Irwina, na terenie należącego do niej Australia Zoo.

Godziny emisji Irwinowie - następne pokolenie

01:00

Resocjalizacja z Pit Bullem: Trudna decyzja

Para nie może podjąć decyzji odnośnie wyboru psa do adopcji. Pewien bezpański pies pilnie potrzebuje pomocy medycznej, ale boi się ludzi i nie pozwala do siebie podejść.

Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

02:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Ciemne morze

Kutry Time Bandit i Cornelia Marie są pełne krabów. Dobry humor kapitana Phila niszczy jego własny syn, który ujawnia straszliwy sekret.

Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

03:00

Strażnicy Teksasu: Twarzą w twarz z niebezpieczeństwem

Teksańscy strażnicy łowieccy mają ręce pełne roboty. Czuwają nad bezpieczeństwem 27 milionowej populacji stanu Teksas oraz sprawują pieczę nad jego naturalnymi zasobami.

Godziny emisji Strażnicy Teksasu

03:50

Policja dla zwierząt w Miami: Na pomoc manatowi

Dramatyczna akcja pomocy manatowi, który ma poranioną płetwę. Śledczy Casadevall próbuje schwytać kłusowników, których ataki doprowadziły do śmierci kilku sztuk bydła.

Godziny emisji Policja dla zwierząt w Miami

04:40

Poznajcie pingwiny, odc. 1

Pracownicy Azylu dla Ptactwa Morskiego w Kapsztadzie zmagają się z czasem by ocalić pingwinka skażonego ropą. Chętny do ojcowstwa Winston posuwa się za daleko budując gniazdo.

Godziny emisji Poznajcie pingwiny

Reklama
05:10

Szkoła przetrwania: Pierścień ognia, część 1

Bear Grylls rozpoczyna tygodniowy pobyt na skamieniałych mokradłach w regionie zwanym pacyficznym pierścieniem ognia. To rejon zniszczony w 2004 roku przez tsunami.

Godziny emisji Szkoła przetrwania

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-11-15. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-11-15 dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info