Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na 2018-11-16 - ramówka, emisje

2018-11-16 Pokaż dziś

06:00

Śnieżne pantery, odc. 3

Terry Moore informuje Adriana o tym, jak przebiega poród irbisa. Poświęca także swoją uwagę młodej samicy Ninie, która w przyszłości również weźmie udział w programie rozrodu.

Godziny emisji Śnieżne pantery

06:30

Projekt AKWARIUM: Słodkowodne akwarium dla Ty Dolla

Raper Ty Dolla $ign zamawia ogromne słodkowodne akwarium do swojego domu w Long Beach. W zbiorniku mają znaleźć się prawdziwe skały oraz repliki nagród jakie zdobył muzyk.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

07:20

Mieszkanie na pniu: Wydanie międzynarodowe - Francja

Wizjoner Alain Laurens dołącza do Pete'a w trakcie jego wyprawy do Francji. Przedstawia on swoje fantastyczne projekty, które komplenie redefiniują znaczenie domku na drzewie.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

08:10

Weterynarz z Gór Skalistych: Do dżungli!

Dr Jeff z ekipą udają się do Meksyku aby za darmo udzielać pomocy weterynaryjnej pupilom ubogich rodzin. Spędzą tam tydzień lecząc setki potrzebujących zwierząt.

Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

09:00

Najdziksze wyspy Indonezji: Monsunowe wyspy

Indonezja położona jest w samym sercu obszarów monsunowych. W tym odcinku poznamy stworzenia, które świetnie sobie radzą na terenach znanych z najpotężniejszych burz na Ziemi.

Godziny emisji Najdziksze wyspy Indonezji

Reklama
10:00

Safari w Parku Krugera, odc. 5

Program ukazuje codzienne życie ludzi pracujących w Parku Narodowym Krugera w Republice Południowej Afryki.

Godziny emisji Safari w Parku Krugera

11:00

Obcy wewnątrz nas: Moje gnijące płuca

Groźny pasożyt atakuje kobietę i pokrywa jej skórę ropiejącymi ranami. Grzybica doprowadza mężczyznę na skraj załamania nie tylko nerwowego.

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

12:00

Bear Grylls - ucieczka z piekła: Pustynia

W niebezpiecznych zakątkach świata i ekstremalnych warunkach Bear Grylls odtwarza historie innych ludzi. Zmierzy się z wyzwaniami, którym musieli stawić czoła w obliczu śmierci.

Godziny emisji Bear Grylls - ucieczka z piekła

13:00

Resocjalizacja z Pit Bullem: Na południu

Pewna kobieta z San Diego przybywa do Villalobos by adoptować psa. Lizzy i Marcel wyruszają za miasto w poszukiwaniu zaginionych szczeniąt.

Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

14:00

Kot z piekła rodem: Kot, który zjada wszystko!

Behawiorysta pomaga właścicielowi kota, który ma niespożyty apetyt. Następnie próbuje rozwiązać problemy kolejnego pupila, który jest obsesynie zazdrosny o swoją właścicielkę.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Policja dla zwierząt w Filadelfii: Atak maczetą

Oficerowie ratują psa z symptomami udaru słonecznego. Funkcjonariusze organizacji walczącej z okrucieństwem wobec zwierząt zajmują się sprawą brutalnego ataku na innego czworonoga.

Godziny emisji Policja dla zwierząt w Filadelfii

16:00

Projekt AKWARIUM: Czysta rockowa erupcja

Wayde i Brett wystawiają swoją kreatywność na próbę, gdy klient prosi o zbudowanie akwarium w 8-częściowym zestawie perkusyjnym. Z kolei właściciel baru chce zbiornik z wulkanem.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

17:00

Baseny jak z bajki: Basen sportowy

Rodzina przerywa remont domu, aby zbudować wymarzony basen. Niesprzyjająca pogoda i ograniczona przestrzeń sprawiają, że Anthony staje przed trudnym zadaniem.

Godziny emisji Baseny jak z bajki

18:00

Strażnicy przyrody: Depcząc po piętach

Strażnik Fitzpatrick łapie kanadyjskiego myśliwego, który udaje Amerykanina. Parker i Buuck doprowadzają przed wymiar sprawiedliwości myśliwego nielegalnie polującego nocą.

Godziny emisji Strażnicy przyrody

19:00

Najdziksza Ameryka Łacińska: Amazonia

Wyprawa wgłąb największego lasu tropikalnego. Co sprawia, że Amazonia jest domem dla prawie jednej trzeciej wszystkich gatunków światowej fauny i flory?

Godziny emisji Najdziksza Ameryka Łacińska

Reklama
20:00

Rekiny: Arena śmierci

Badacz rekinów Jeff Kurr powraca. Tym razem w jednoosobowej klatce penetruje dno oceanów na żerowiskach żarłaczy białych.

Godziny emisji Rekiny

21:00

Premiera Weterynarz w dziczy: W paszczę lwa

Dr Chris Brown rusza tym razem do RPA, gdzie operuje trzy lwice. Pomaga także w usunięciu rogu białemu nosorożcowi. Dzięki temu zwierzę nie będzie atrakcyjne dla kłusowników.

Godziny emisji Weterynarz w dziczy

22:00

Irwinowie - następne pokolenie, odc. 3

Rodzina Irwinów — Terry, Bindi i Robert — kontynuuje dzieło swojego męża i ojca, Steve'a Irwina, na terenie należącego do niej Australia Zoo.

Godziny emisji Irwinowie - następne pokolenie

23:00

Najdziksze wyspy: Galapagos

Podróże na najpiękniejsze wyspy - od archipelagu Galapagos po Zanzibar. W jaki sposób rośliny, zwierzęta oraz ludzie przystosowali się do życia w izolacji od reszty świata?

Godziny emisji Najdziksze wyspy

00:00

Projekt AKWARIUM: Szybcy i mokrzy

Firma zajmująca się projektowaniem ekskluzywnych i rzadkich pojazdów chce zamówić wyjątkowe akwarium. Zbiornik ma stanąć w centrum ich biura.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

01:00

Dziki Frank w Afryce, odc. 6

Podążając w Afryce śladami doktora Livingstone'a. Frank będzie musiał użyć swoich niezwykłych umiejętności, aby zbliżyć się do najgroźniejszych zwierząt na naszej planecie.

Godziny emisji Dziki Frank w Afryce

02:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Zepchnięty z kursu

Załoga Cornelia Marie musi radzić sobie sama z powodu choroby szypra. Na kutrze Northwestern Jake Anderson poznaje wstrząsające kulisy zniknięcia jego ojca.

Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

02:48

Strażnicy Teksasu: Pod wodą

Teksańscy strażnicy łowieccy mają ręce pełne roboty. Czuwają nad bezpieczeństwem 27 milionowej populacji stanu Teksas oraz sprawują pieczę nad jego naturalnymi zasobami.

Godziny emisji Strażnicy Teksasu

03:36

Policja dla zwierząt w Miami: Wyścig o życie

Śledczy zajmują się sprawą brutalnie porzuconej suczki i jej szczenięcia. Natomiast oficer Casadevall rusza z pomocą psom, które pozostawiono na pełnym słońcu w upalny dzień.

Godziny emisji Policja dla zwierząt w Miami

04:24

Weterynarz z Gór Skalistych: Po prostu pech

Dr Jeff szykuje się do operacji rottweilera ze złamanym barkiem, a dr Baier odwiedza utykającą świnkę. Ekipa wyrusza w góry, aby wyleczyć kilka wilków.

Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

Reklama
05:12

Szkoła przetrwania: Pierścień ognia, część 2

Bear Grylls kontynuuje tygodniowy pobyt na skamieniałych mokradłach w regionie zwanym pacyficznym pierścieniem ognia. To rejon zniszczony w 2004 roku przez tsunami.

Godziny emisji Szkoła przetrwania

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-11-16. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-11-16 dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info