Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na 2018-11-17 - ramówka, emisje

2018-11-17 Pokaż dziś

06:00

Poznajcie leniwce, odc. 6

Zespół walczy o życie zatrutego leniwca. Zaś Claire wciela się w detektywa i odnajduje zagubioną zabawkę. Z kolei Becky próbuje rozwikłać sekrety męskości u leniwców.

Godziny emisji Poznajcie leniwce

06:25

Weterynarz z Gór Skalistych: Pit bull kontra grzechotnik

Dzięki 80. tysiącom klientów, dr Jeff Young oraz pozostali weterynarze pracujący w klinice dla zwierząt Planned Pethood Plus nigdy się nie nudzą.

Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

07:10

Z życia weterynarzy: Kot i silnik

Dr Ross i technik weterynarii, Kyrra, próbują ocalić bezpańskiego kota poranionego przez silnik samochodowy. Dr Blue leczy 300 kilogramową świnię, cierpiącą na zapalenie stawów.

Godziny emisji Z życia weterynarzy

08:00

Najsłodsze zwierzaki: Pies: mali celebryci

Popraw sobie humor, oglądając wyczyny najsłodszych i najbardziej uroczych psiaków, które są wielkimi gwiazdami internetu. Zobacz zwierzaki, które wyglądają słodko, gdy śpią.

Godziny emisji Najsłodsze zwierzaki

09:00

Baseny jak z bajki: Basen na klifie

Anthony i jego ekipa budują basen z dostępem do naturalnej plaży. Basen ma swój wodospad i ogromną skałę, z której będzie można skakać do wody.

Godziny emisji Baseny jak z bajki

Reklama
10:00

Projekt AKWARIUM: Wesołych Świąt

Wayde i Brett współpracują z australijską gwiazdą Alli Simpson i organizacją charytatywną Children's Miracle Network nad akwarium dla pewnego szpitala dziecięcego.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

11:00

Irwinowie - następne pokolenie, odc. 3

Rodzina Irwinów — Terry, Bindi i Robert — kontynuuje dzieło swojego męża i ojca, Steve'a Irwina, na terenie należącego do niej Australia Zoo.

Godziny emisji Irwinowie - następne pokolenie

12:00

Pieskie życie: Trudna wolność

W tym odcinku zobaczymy, jak wygląda kilka pierwszych tygodni niebezpiecznego życia bezdomnych psów w Tajlandii. Tymczasem w Katmandu, w czasie święta Tihar, czci się psy.

Godziny emisji Pieskie życie

13:00

Weterynarz w dziczy: W paszczę lwa

Dr Chris Brown rusza tym razem do RPA, gdzie operuje trzy lwice. Pomaga także w usunięciu rogu białemu nosorożcowi. Dzięki temu zwierzę nie będzie atrakcyjne dla kłusowników.

Godziny emisji Weterynarz w dziczy

14:00

Kot z piekła rodem: Kot macho

Koty Ryann i Derka nie żyją w zgodzie, gdyż Buddy terroryzuje Lita. Z kolei relacje pomiędzy Jen i Nicole popsuły się, od kiedy nowy kot Jen zaczął wszystko znaczyć moczem.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Kot z piekła rodem: Znakowanie moczem

Koci behawiorysta Jackson Galaxy pomaga właścicielom zapanować nad niesfornymi zwierzakami, które wprowadzają w domu wielki zamęt.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

16:00

Wybawcy zwierząt: Izzy - zaklinacz koali

Po roku opieki nad chorą koalą imieniem Crickey, pewna australijska rodzina wypuszcza ją na wolność.

Godziny emisji Wybawcy zwierząt

17:00

Strażnicy przyrody: Zaskoczenie

Hannett używa wszystkich swoich umiejętności, aby schwytać ranną gęś. Lucas ma do czynienia z przedawkowaniem narkotyków, a MacFadzen musi sobie poradzić z agresywnym jastrzębiem.

Godziny emisji Strażnicy przyrody

18:00

Schroniskowa rewolucja: Wielki remont w Detroit

Tym razem ekipa projektu Pawsitive wyrusza do schroniska w stanie Michigan. Schronisko ma być zmienione tak, aby przebywające w nim zwierzęta miały lepsze warunki życia.

Godziny emisji Schroniskowa rewolucja

19:00

Projekt AKWARIUM: Ekstra akwarium dla boksera

Światowej sławy bokser, Fernando Vargas, prosi o akwarium w kształcie rękawicy bokserskiej, które ma znaleźć się w jego siłowni w Las Vegas. Czy wszyscy aż padną z wrażenia?

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

Reklama
20:00

Baseny z rozmachem: Na dnie morza

Lucas Congdon ma stworzyć wodny pokój, w którym mogłaby żyć syrena. Stali klienci zakochani w morskich klimatach proszą by odnowił ich niewielki basen.

Godziny emisji Baseny z rozmachem

21:00

Potwór: rekin mako

Keith Poe, specjalizujący się w zakładaniu lokalizatorów rekinom, oraz biolodzy morscy Greg Stuntz i Matt Ajemain, badają życie i zachowanie ważącego niemal pół tony rekina mako.

Godziny emisji Potwór

22:00

Dziki Frank w Brazylii, odc. 2

Frank nawiązuje kontakt z pierwszym brazylijskim plemieniem Sateré Mawé i musi poddać się niezwykle bolesnemu obrzędowi, aby stać się członkiem grupy. Czy podoła zadaniu?

Godziny emisji Dziki Frank w Brazylii

23:00

Rodzina z gór: Krok po kroku

Rodzina postanawia odłożyć na później duże projekty związane z domostwem. Zamiast tego, chcą porządnie naprawić prowizorki, które nagromadziły się przez lata.

Godziny emisji Rodzina z gór

00:00

Górskie potwory: Wielka Stopa ze wschodniego Kentucky

Poszukiwacze tajemniczych stworzeń wyruszają do wschodniej części stanu Kentucky, aby poznać historię Dzikiego Człowieka — agresywnej „wielkiej stopy".

Godziny emisji Górskie potwory

01:00

Obcy wewnątrz nas: Kaszlę krwią

Mężczyzna zaczyna kaszleć krwią. Nowożeńca dopada bardzo rzadka choroba. Młody ojciec skarży się na paraliżujące bóle brzucha.

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

02:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Pusty tron

Szyper Phil Harris zostaje samolotem przewieziony do szpitala w Anchorage. Jego syn Josh zastanawia się, czy jechać z ojcem, czy dokończyć połowy krabów.

Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

02:48

Strażnicy Teksasu: Niebezpieczeństwo o świcie

Strażnik Albert Flores egzekwuje prawo gdy odkrywa nielegalne połowy krewetek. Strażnik Jayme Deschaaf upewnia się, że myśliwi przestrzegają praw związanych z migracją gołębi.

Godziny emisji Strażnicy Teksasu

03:36

Policja dla zwierząt w Miami: Pościg za seryjnym mordercą

Codzienna praca policjantów ze specjalnej jednostki ds. ochrony zwierząt, która pomaga wszystkim stworzeniom znajdującym się w opresji.

Godziny emisji Policja dla zwierząt w Miami

04:24

Weterynarz z Gór Skalistych: Cień szansy

Dr Jeff przeprowadza trudną operację usunięcia dużego guza z boku dobermana. Tymczasem dr Baier leczy dziesięcioletnią papugę nimfę, która ma problemy z oddychaniem.

Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

Reklama
05:12

Szkoła przetrwania: Alabama

W lasach Alabamy Bear Grylls pływa tratwą po rwącej rzece i przebija się przez tereny trawione pożarem. Musi wydostać się z ogromnej, wapiennej jaskini.

Godziny emisji Szkoła przetrwania

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-11-17. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-11-17 dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info