Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na 2018-11-18 - ramówka, emisje

2018-11-18 Pokaż dziś

06:00

Poznajcie leniwce, odc. 7

Po odbyciu rehabilitacji dwa leniwce zostają wypuszczane na wolność. Claire odkrywa tajemnice sportowych wyczynów swoich podopiecznych. Z kolei Becky bada szkielet leniwca.

Godziny emisji Poznajcie leniwce

06:25

Weterynarz z Gór Skalistych: Kraina lwów

Dzięki 80. tysiącom klientów, dr Jeff Young oraz pozostali weterynarze pracujący w klinice dla zwierząt Planned Pethood Plus nigdy się nie nudzą.

Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

07:10

Z życia weterynarzy: Mały pies, duży problem

Dr Ross zajmuje się parą kogutów, które wdały się w bójkę a także, wraz z Dr. Lavigne'em, podejmuje się zdiagnozowania hieny. Dr Blue leczy sparaliżowanego Yorka.

Godziny emisji Z życia weterynarzy

08:00

Najsłodsze zwierzaki: Słodkie puchate pieski

Dlaczego psy są najlepszymi przyjaciółmi człowieka? Szczenięta której rasy najbardziej lubią się bawić, a które są największymi rozrabiakami? Który z psiaków jest najsłodszy?

Godziny emisji Najsłodsze zwierzaki

09:00

Baseny jak z bajki: Basen na imprezę przy lampce wina

Anthony i jego ekipa realizują kolejny projekt w samym sercu krainy wina i winnic. Nachylenie terenu i gliniasta gleba stwarzają wiele konstrukcyjnych problemów.

Godziny emisji Baseny jak z bajki

Reklama
10:00

Projekt AKWARIUM: Jak ryba bez wody

Wayde i Brett udają się do Dubaju by zobaczyć dwa rekordowe akwaria. Będą również mieli okazję zanurkować wśród największej na świecie liczby rekinów tygrysich.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

11:00

Kot z piekła rodem: Kot, który zjada wszystko!

Behawiorysta pomaga właścicielowi kota, który ma niespożyty apetyt. Następnie próbuje rozwiązać problemy kolejnego pupila, który jest obsesynie zazdrosny o swoją właścicielkę.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

12:00

Kot z piekła rodem: Koci tyran

Koci behawiorysta pomaga parze, której kot stanął na drodze do ich szczęścia. Następnie zajmuje się pupilem, który został przygarnięty ze schroniska.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

13:00

Strażnicy przyrody: Zmiana biegów

Po kradzieży quada okazuje się, że podejrzanych jest wielu. Carter reaguje na zgłoszenie o przemocy rodzinnej. Marquis i Fitzpatrick planują nocną zasadzkę na kłusownika.

Godziny emisji Strażnicy przyrody

14:00

Weterynarz z Alaski: Żywiołowa akcja

Doktor Dee bada dwa konie: dużego w poważnym stanie oraz zadziornego konia miniaturowego. Pokaże także początkującemu hodowcy świń, jak należy kastrować prosięta.

Godziny emisji Weterynarz z Alaski

15:00

Śmiercionośne węże, odc. 1

Poszukując najgroźniejszych węży, Nigel trafia do świątyni czcicieli tych gadów. Przeprawia się także łodzią przez bagna namorzynowe Langkawi i składa wizytę w szpitalu.

Godziny emisji Śmiercionośne węże

16:00

Małżeństwo w dżungli: Zaginieni na morzu

Mykel i Ruth, uwięzieni na wodach Trójkąta Bermudzkiego, muszą wykorzystać wszystko, co mają na pokładzie łodzi. Czy uda im się przetrwać mimo głodu i odwodnienia?

Godziny emisji Małżeństwo w dżungli

17:00

Projekt AKWARIUM: Ryby w fortepianie

Producent fortepianów prosi Wayde'a i Bretta, aby stworzyli dla niego akrylowe akwarium w kształcie fortepianu. Czy chłopcy trafią we właściwy ton?

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

18:00

Klan z Alaski: Sukces albo klęska

Spotkania z rodziną Brownów i ich siódemką dzieci, którzy żyją w dziczy na Alasce bez prądu i udogodnień współczesnej cywilizacji. Aby przetrwać, muszą działać wspólnie.

Godziny emisji Klan z Alaski

19:00

Obcy wewnątrz nas: Zabójca pod samym nosem

Tajemnicza przypadłość sprawia, że nastolatkowi przestają działać płuca. Dziwne schorzenie atakuje układ nerwowy trenera osobistego. Pasożyt żywi się krwią zdrowego robotnika.

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

Reklama
20:00

Premiera Irwinowie - następne pokolenie, odc. 4

Rodzina Irwinów — Terry, Bindi i Robert — kontynuuje dzieło swojego męża i ojca, Steve'a Irwina, na terenie należącego do niej Australia Zoo.

Godziny emisji Irwinowie - następne pokolenie

21:00

Premiera Łowca krokodyli: najlepsze wspomnienia: Surfujące węże

Steve i Wes udają się na różne indonezyjskie wyspy, gdzie obserwują jaszczurki, jadowite węże i radosne małpy. W programie komentarz Terri Irwin i Wesa Manniona.

Godziny emisji Łowca krokodyli

22:00

Wybawcy zwierząt: Pen i psy wojny

Brytyjski żołnierz piechoty morskiej, Pen Farthing, prowadzi jedyny w Afganistanie oficjalny azyl dla zwierząt. Ma zamiar przekazać sześć psów żołnierzom, którzy je uratowali.

Godziny emisji Wybawcy zwierząt

23:00

Alaska: ostatni przystanek: Ziemia niczyja

W Arctic National Wildlife Refuge nastaje zima. Karibu rozpoczynają swoją migrację. Niedźwiedź plądruje chatę i zjada całe zapasy jedzenia.

Godziny emisji Alaska

00:00

Górskie potwory: Wielka Stopa z hrabstwa Lincoln

Poszukiwacze tajemniczych stworzeń wyruszają do hrabstwa Lincoln w Wirginii Zachodniej, aby zbadać sprawę piekielnego psa, który pojawiał się tam ostatniej jesieni.

Godziny emisji Górskie potwory

01:00

Obcy wewnątrz nas: Niszczarka organów

Paraliż nagle dotyka małe dziecko. Młody ojciec zmaga się z potworem, który może pozbawić go wzroku. Lekarze nie potrafią ustalić przyczyny silnych bólów dręczących kobietę.

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

02:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Kain i Abel

Szyper Phil walczy o życie, podczas gdy jego synowie prowadzą walkę między sobą. Zwodzony kolejnymi obietnicami brat kapitana Siga myśli, czy nie zrezygnować z pracy.

Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

02:48

Strażnicy Teksasu: Pogoń przy granicy

Strażnicy spieszą by uratować chorego bielika amerykańskiego. Doglądając jeleni niedaleko meksykańskiej granicy, jeden ze strażników wyrusza w pieszy pościg.

Godziny emisji Strażnicy Teksasu

03:36

Policja dla zwierząt w Miami: Żądza życia

Codzienna praca policjantów ze specjalnej jednostki ds. ochrony zwierząt, która pomaga wszystkim stworzeniom znajdującym się w opresji.

Godziny emisji Policja dla zwierząt w Miami

04:24

Weterynarz z Gór Skalistych: Ostatnia nadzieja

Pewien pudel musi przejść operację. Cztery żółwie nie mogą jeść i po raz pierwszy od 43 lat trafiają do weterynarza. Dr Jeff i jego ekipa szykują się do operacji aligatora.

Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

Reklama
05:12

Szkoła przetrwania: Koło podbiegunowe północne

Bear Grylls staje przed najtrudniejszym zadaniem w swojej karierze. W najzimniejszym miejscu na ziemi poluje na renifery, pokonuje zamarznięte wodospady i... próbuje przeżyć.

Godziny emisji Szkoła przetrwania

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-11-18. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-11-18 dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info