Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na 2018-11-19 - ramówka, emisje

2018-11-19 Pokaż dziś

06:00

Śnieżne pantery, odc. 4

Adrian i Terry jadą do Zoo w Exmoor po młodego samca pumy zwanego Toffee, który ma stać się partnerem dla dwóch samic przebywających w fundacji. Czy jego zaloty będą skuteczne?

Godziny emisji Śnieżne pantery

06:30

Projekt AKWARIUM: Słodkie akwarium

Gwiazda rocka DJ Ashba jak najszybciej potrzebuje akwarium do swojego nowego sklepu. Ma ono stanowić główny element w trakcie wielkiego otwarcia. Czy chłopaki zdążą na czas?

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

07:20

Mieszkanie na pniu: Bungalow w ogrodzie

Pete powiększa przestrzeń mieszkalną na zlecenie pewnej rodziny. W obliczu zmieniających się wymagań klienta, przekształca swój projekt w wielofunkcyjny apartament dla gości.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

08:10

Weterynarz z Gór Skalistych: Pies, który skradł serce Jeffa

Nietypowe zwierze jednego z klientów bardzo szybko wyrasta ze swojej zagrody. Ponadto, dr Jeff leczy kota, który ucierpiał na wiele poważnych i tajemniczych urazów.

Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

09:00

Najdziksze wyspy Indonezji: Kraina wulkanów

W Indonezji jest więcej aktywnych wulkanów niż w jakimkolwiek innym kraju na Ziemi. Jak tutejsza przyroda przystosowała się do specyficznych warunków życia w takim miejscu?

Godziny emisji Najdziksze wyspy Indonezji

Reklama
10:00

Safari w Parku Krugera, odc. 6

Program ukazuje codzienne życie ludzi pracujących w Parku Narodowym Krugera w Republice Południowej Afryki.

Godziny emisji Safari w Parku Krugera

11:00

Obcy wewnątrz nas: Coś jest w moim moczu

Na nadgarstku dłoni mężczyzny pojawia się dziwna narośl. Pielęgniarka zauważa w moczu kawałki przypominające gałązki. Kobieta w ciąży zapada na chorobę o niecodziennych objawach.

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

12:00

Bear Grylls - ucieczka z piekła: Kaniony

W niebezpiecznych zakątkach świata i ekstremalnych warunkach Bear Grylls odtwarza historie innych ludzi. Zmierzy się z wyzwaniami, którym musieli stawić czoła w obliczu śmierci.

Godziny emisji Bear Grylls - ucieczka z piekła

13:00

Resocjalizacja z Pit Bullem: Dar

Po otrzymaniu wyjatkowego e-maila z prośbą o adopcję, Tia wsiada za kierownicę i przemierza kraj by pies miał przed Gwiazdką nowy dom. Ponadto, pewna rodzina dostaje wspaniały dar.

Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

14:00

Kot z piekła rodem: Koci tyran

Koci behawiorysta pomaga parze, której kot stanął na drodze do ich szczęścia. Następnie zajmuje się pupilem, który został przygarnięty ze schroniska.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Policja dla zwierząt w Filadelfii: Kot z dziurą w szyi

Pracownicy pensylwańskiego towarzystwa zapobiegania okrucieństwu wobec zwierząt PSPCA pomagają psu ze sfilcowaną sierścią. Do ośrodka trafia też kot, poważnie poraniony w szyję.

Godziny emisji Policja dla zwierząt w Filadelfii

16:00

Projekt AKWARIUM: Legalny automat

Aby utrzymać wysokie morale wśród pracowników, Wayde wysyła ich na obóz integracyjny w nadziei, że razem wykonają dwa niesamowite zbiorniki słonowodne.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

17:00

Baseny jak z bajki: Japoński ogród wodny

Anthony ze swoją ekipą wkracza do pozbawionego charakteru ogródka i zamienia go w wodny japoński raj, pełen wodospadów. Nie zabraknie tam jacuzzi.

Godziny emisji Baseny jak z bajki

18:00

Strażnicy przyrody: Szturm

W sezonie łowieckim, do Maine przyjeżdżają myśliwi, którzy nie zawsze przestrzegają zasad. Strażnicy przyrody poszukują osób polujących nocą. Natrafiają też na kłusownika.

Godziny emisji Strażnicy przyrody

19:00

Najdziksza Ameryka Łacińska: Patagonia

Patagonia to ogromna i niezwykle zróżnicowana kraina. Kamera rejestruje życie zamieszkałych tam ludzi i zwierząt na przestrzeni całego roku.

Godziny emisji Najdziksza Ameryka Łacińska

Reklama
20:00

Kubański rekin gigant: Cuban Shark

Obserwacja populacji żarłaczy białych w niezbadanych wodach oceanu zbliżają amerykańskich i kubańskich naukowców.

Godziny emisji Kubański rekin gigant

21:00

Po ataku: Wilk i bizon

Opowieści o ludziach, którzy przeżyli atak dzikiego zwierzęcia. Historia rodziny, zaatakownej przez wilka oraz mężczyzny, którego bizon wyrzucił w powietrze.

Godziny emisji Po ataku

22:00

Premiera Człowiek w roli ofiary: Pod wodę

W czasie pieszej wycieczki Catherine Dwinnell została zaatakowana przez półtonowego łosia. Z kolei Tony Lee pływał na Hawajach, kiedy nagle coś chwyciło go i wciągnęło pod wodę.

Godziny emisji Człowiek w roli ofiary

23:00

Najdziksze wyspy: Sri Lanka

Podróże na najpiękniejsze wyspy - od archipelagu Galapagos po Zanzibar. W jaki sposób rośliny, zwierzęta oraz ludzie przystosowali się do życia w izolacji od reszty świata?

Godziny emisji Najdziksze wyspy

00:00

Weterynarz w dziczy: W paszczę lwa

Dr Chris Brown rusza tym razem do RPA, gdzie operuje trzy lwice. Pomaga także w usunięciu rogu białemu nosorożcowi. Dzięki temu zwierzę nie będzie atrakcyjne dla kłusowników.

Godziny emisji Weterynarz w dziczy

01:00

Irwinowie - następne pokolenie, odc. 3

Rodzina Irwinów — Terry, Bindi i Robert — kontynuuje dzieło swojego męża i ojca, Steve'a Irwina, na terenie należącego do niej Australia Zoo.

Godziny emisji Irwinowie - następne pokolenie

02:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Dzień spłaty

Na kutrze Time Bandit Scott walczy z Mike'em o awans na kapitana. Tymczasem szyper Andy martwi się stanem pokładu łodzi.

Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

03:00

Strażnicy Teksasu: Atak jelenia

Patrolując Rio Grande, strażnicy przyrody znajdują niezidentyfikowane ciało, a strażnik Powell zajmuje się zaskakującą sprawą jelenia. Problematyczny aligator zostaje przeniesiony.

Godziny emisji Strażnicy Teksasu

03:50

Policja dla zwierząt w Houston: Nieustraszony na służbie

Główny śledczy, Charles Jantzen, ratuje kilkadziesiąt psów z płonącego domu. Inny funkcjonariusz pomaga w wydostaniu szczeniąt z rury kanalizacyjnej.

Godziny emisji Policja dla zwierząt w Houston

04:40

Poznajcie pingwiny, odc. 2

Ku zaskoczeniu wszystkich, wiecznie marudny Crabby, zaprzyjaźnia się z najnowyszym mieszkańcem azylu. Princess, królowa pingwinów, doznaje największej straty w swoim młodym życiu.

Godziny emisji Poznajcie pingwiny

Reklama
05:10

Szkoła przetrwania: Wietnam

W samym środku wietnamskiej dżungli Bear Grylls musi poradzić sobie z groźnymi pijawkami i plującą kobrą. Leśny skorpion znajdzie się na talerzu mistrza sztuki przetrwania.

Godziny emisji Szkoła przetrwania

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-11-19. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-11-19 dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info