Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na 2018-11-20 - ramówka, emisje

2018-11-20 Pokaż dziś

06:00

Śnieżne pantery, odc. 5

W fundacji ochrony kotów nastała zima. Adrian obserwuje irbisy śnieżne w swoim żywiole, a Terry przeprowadza dokładne badania lekarskie tych majestatycznych zwierząt.

Godziny emisji Śnieżne pantery

06:30

Projekt AKWARIUM: Jak plaża w Panamie

Kurort w Panama City prosi o akwarium z motywem morskim, które będzie cieszyć oczy gości ich nowej restauracji. Takie zlecenie sprawi, że chłopaki zapragną urlopu!

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

07:20

Mieszkanie na pniu: Klub w koronie drzewa

Pete projektuje bawialnię, która ma służyć całej rodzinie. Domek w koronie drzew będzie miał salon i taras z miejscem na grilla. Czy spełni oczekiwania wszystkich grup wiekowych?

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

08:10

Weterynarz z Gór Skalistych: Uratować niedźwiedzia

Dr Jeff przeprowadza ryzykowny, nowoczesny zabieg, by uratować łapę szczenięcia. Czy pies znów będzie chodzić? Zdjęcie rentgenowskie bezpańskiego kota unaocznia szokującą historię.

Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

09:00

Najdziksze wyspy Indonezji: Tajemnicze światy

Od głębin oceanu po szczyty koron najwyższych drzew na Borneo: odkryjmy fascynujący świat, w którym żyją najbardziej niezwykłe stworzenia na naszej planecie.

Godziny emisji Najdziksze wyspy Indonezji

Reklama
10:00

Safari w Parku Krugera, odc. 7

Program ukazuje codzienne życie ludzi pracujących w Parku Narodowym Krugera w Republice Południowej Afryki.

Godziny emisji Safari w Parku Krugera

11:00

Obcy wewnątrz nas: Ja i moja grzybica

Trzy rodziny muszą pogodzić się z nagłą zmianą w swoim życiu. Wymarzony dom jednego z małżeństw zamienia się w piekło na ziemi. Podstępne stworzenie zżera śledzionę mężczyzny.

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

12:00

Bear Grylls - ucieczka z piekła: Góry

We włoskich Dolomitach Bear Grylls odtwarza niebezpieczne sytuacje w górach, w jakich wcześniej znaleźli się inni ludzie. Jak poradzi sobie słynny podróżnik?

Godziny emisji Bear Grylls - ucieczka z piekła

13:00

Resocjalizacja z Pit Bullem: Ratunek w Rock City

Tia udaje się do Detroit by pomóc schronisku, któremu grozi zamknięcie. Wolontariusze szukają zagubionego psa. Kobieta, która straciła pupila chce by kolejny pies wypełnił pustkę.

Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

14:00

Kot z piekła rodem: Nieznośny kocur

Kobieta w ciąży prowadzi nieustanną walkę ze swoim upartym kotem. Z kolei inny kot rujnuje związek swoich właścicieli. Czy Jackson jest w stanie im pomóc?

Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Policja dla zwierząt w Filadelfii: Pomocna dłoń

Do schroniska trafia bardzo wychudzony pies. Funkcjonariusze pomagają też kotu, który przypadkowo włożył tylną łapkę w obróżkę i nie mógł jej wyciągnąć przez kilka miesięcy.

Godziny emisji Policja dla zwierząt w Filadelfii

16:00

Projekt AKWARIUM: Tracy i jego ośmiornica

Tracy Morgan jest tak bardzo zadowolony ze zbiornika dla rekinów, że zamawia następny. Tym razem będzie to nowy dom dla jego niezwykłej pupilki - ośmiornicy.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

17:00

Baseny jak z bajki: Inne pomysły mistrza

Anthony Archer-Wills słynie na całym świecie z projektowania i konstrukcji jedynych w swoim rodzaju, niezwykłych basenów.

Godziny emisji Baseny jak z bajki

18:00

Strażnicy przyrody: W mgnieniu oka

Wyczucie czasu jest kluczowe gdy strażnicy przyrody z Maine chcą złapać przestępców. Strażnicy Blanchard i Christianson łączą siły by ująć osoby nielegalnie przekraczające granicę.

Godziny emisji Strażnicy przyrody

19:00

Najdziksza Ameryka Łacińska: Wenezuela

Deltę Orinoko porastają lasy namorzynowe, które są domem dla wielu różnorodnych gatunków zwierząt m.in.: ibisów, czworooków, krabów skrzypków oraz pum.

Godziny emisji Najdziksza Ameryka Łacińska

Reklama
20:00

W kryjówce krokodyla

Operator filmowy Didier Noirot i fotograf Roger Horrocks wyruszają do Botswany. W niezwykłych podwodnych, papirusowych jaskiniach stają oko w oko z potężnymi krokodylami nilowymi.

Godziny emisji W kryjówce krokodyla

21:00

Premiera Strażnicy przyrody: Podejrzenia

Strażnicy Hannett i Boudreau mają do czynienia z grupą ludzi rozpalających ogień w lesie. Cheney i McKee przesłuchują rybaka, którego podejrzewają o kłamstwo.

Godziny emisji Strażnicy przyrody

22:00

Weterynarz w dziczy: W paszczę lwa

Dr Chris Brown rusza tym razem do RPA, gdzie operuje trzy lwice. Pomaga także w usunięciu rogu białemu nosorożcowi. Dzięki temu zwierzę nie będzie atrakcyjne dla kłusowników.

Godziny emisji Weterynarz w dziczy

23:00

Najdziksze wyspy: Hebrydy

Szkockie Hebrydy to dom dla maskonurów, orłów przednich, derkaczy, długoszparów, waleni, delfinów i wydr. Dlaczego te gatunki znalazły na wyspach idealne warunki bytowania?

Godziny emisji Najdziksze wyspy

00:00

Po ataku: Wilk i bizon

Opowieści o ludziach, którzy przeżyli atak dzikiego zwierzęcia. Historia rodziny, zaatakownej przez wilka oraz mężczyzny, którego bizon wyrzucił w powietrze.

Godziny emisji Po ataku

01:00

Człowiek w roli ofiary: Pod wodę

W czasie pieszej wycieczki Catherine Dwinnell została zaatakowana przez półtonowego łosia. Z kolei Tony Lee pływał na Hawajach, kiedy nagle coś chwyciło go i wciągnęło pod wodę.

Godziny emisji Człowiek w roli ofiary

02:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Walhalla

Kapitan Phil przegrywa walkę o życie. Tymczasem załogi kutrów zmagają się z silnym sztormem. Kiedy dociera do nich wiadomość o śmierci przyjaciela, postanawiają oddać mu hołd.

Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

03:00

Strażnicy Teksasu: Kłusownicy i kłamcy

Strażnik Mike Boone przenosi żółwia sępiego a strażnicy Inman i Eddins zmuszają kłusownika do przyznania się. Strażnik Provaznik edukuje teksańskich rybaków.

Godziny emisji Strażnicy Teksasu

03:50

Policja dla zwierząt w Houston: Walka o przetrwanie

Śledcza, Trischa Price, ratuje trzy konie, które były głodzone przez właściciela. Pracownicy HSPCA wydostają ze strychu kocięta. Znajdują też nowy dom dla trzech szczeniąt.

Godziny emisji Policja dla zwierząt w Houston

04:40

Poznajcie pingwiny, odc. 3

Pete nie chce opuścić rodzinnego gniazda, a jednooki Edgar stara się zaimponować partnerce. Ponadto, pingwin ze zwichniętym kolanem ma coraz mniej możliwości powrotu do zdrowia.

Godziny emisji Poznajcie pingwiny

Reklama
05:10

Szkoła przetrwania: Teksas

W zachodnim Teksasie Bear Grylls zostanie zrzucony na spaloną słońcem pustynię Chihuahua. Potem pokona kilka głębokich kanionów, gdzie spotka groźnego grzechotnika.

Godziny emisji Szkoła przetrwania

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-11-20. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-11-20 dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info