Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na 2018-11-21 - ramówka, emisje

2018-11-21 Pokaż dziś

06:00

Śnieżne pantery, odc. 6

Adriana i Terry;ego czeka bliskie spotkanie z panterami Shen i Sharmą. Tymczasem miłosny trójkąt pomiędzy Cato, Omegą i Niną zaczyna owocować.

Godziny emisji Śnieżne pantery

06:30

Projekt AKWARIUM: Akwarium Wyclefa - gotowe czy nie?

Panowie udają się do New Jersey na ratunek zbiornika producenta muzycznego i założyciela zespołu The Fugees, Wyclefa Jeana. Jego akwarium bardzo potrzebuje profesjonalnej pomocy.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

07:20

Mieszkanie na pniu: Świątynia natchnienia

Pisarka marzy o miejscu, gdzie będzie mogła się ukryć i w pełni oddać twórczości. Pete przemienia stare drzewo cedrowe w nastrojowe, pełne osobliwości ustronie.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

08:10

Weterynarz z Gór Skalistych: Dzika świnia

Dr Jeff okazuje się być ostatnią nadzieją porzuconego szczenięcia ze złamaną łapą. Ekipa zajmuje się Boston terrierem, który prawdopodobnie jest ciężko chory.

Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

09:00

Najdziksze wyspy Indonezji: Królestwo smoków

Wysokie temperatury panujące w Indonezji czynią z niej idealne środowisko życia dla gadów. Od lasów deszczowych po morze pełne koralowców: oto prawdziwa kraina smoków.

Godziny emisji Najdziksze wyspy Indonezji

Reklama
10:00

Safari w Parku Krugera, odc. 8

Program ukazuje codzienne życie ludzi pracujących w Parku Narodowym Krugera w Republice Południowej Afryki.

Godziny emisji Safari w Parku Krugera

11:00

Obcy wewnątrz nas: Wakacje z piekła rodem

Życie trzech rodzin staje na głowie, kiedy zakażenie rozrywa mężczyźnie nogę. Rzadka infekcja mózgu popycha siedmioletnią dziewczynkę do samobójstwa.

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

12:00

Bear Grylls - ucieczka z piekła: Ostateczna szkoła przetrwania

Bear Grylls wspomina najbardziej niebezpieczne sytuacje, w których znalazł się w serii "Ucieczka z piekła". Które wyzwania słynny podróżnik uzna za najbardziej wymagające?

Godziny emisji Bear Grylls - ucieczka z piekła

13:00

Resocjalizacja z Pit Bullem: Wstrząśnięty

Gdy adoptowany pies pojawia się w schronisku w Mississippi, Tania i Earl przybywają z odsieczą. Joe jest wstrząśnięty próbą odseparowania walczących psów.

Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

14:00

Kot z piekła rodem: Pokąsani

Jackson pomaga właścicielom dwóch zwaśnionych kotów. Czy Bitten i Chompy zaczną żyć w harmonii i zgodzie?

Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Policja dla zwierząt w Filadelfii: Psy zakute w łańcuchy

Praca pensylwańskiego towarzystwa zapobiegania okrucieństwu wobec zwierząt PSPCA. Oficerowie ratują osiem psów, które były trzymane na grubych łańcuchach o wadze 22 kg każdy.

Godziny emisji Policja dla zwierząt w Filadelfii

16:00

Projekt AKWARIUM: Bitwa na śnieżki

W ramach relaksu po wykonaniu zamówienia na akwarium w barze Minus 5 w Las Vegas duet postanawia porzucać się śnieżkami. Ale skąd je weźmie?

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

17:00

Baseny jak z bajki: Najlepsze projekty

Anthony Archer-Wills to niedościgniony mistrz i konstruktor basenów. Buduje niezwykłe, ekologiczne baseny na zamówienie klientów z całych Stanów Zjednoczonych.

Godziny emisji Baseny jak z bajki

18:00

Strażnicy przyrody: Sądny dzień

Dzikie, trudne do zdobycia tereny stanu Maine są istnym rajem dla spragnionych wrażeń sportowców. Zadaniem sierżanta Simmonsa i strażnika McKenney'ego jest egzekwowanie prawa.

Godziny emisji Strażnicy przyrody

19:00

Najdziksza Ameryka Łacińska: Pantanal

Pantanal to największe tereny podmokłe świata. Nie są to jednak zwykłe mokradła. Po długiej porze suchej obfite deszcze przemieniają wypaloną słońcem równinę w śródlądowe morze.

Godziny emisji Najdziksza Ameryka Łacińska

Reklama
20:00

Premiera Tajfun na Filipinach: Megastorm: World's Biggest Typhoon

Analiza najsilniejszego tajfunu w historii, który w listopadzie 2013 roku uderzył w Filipiny. Relacje naocznych świadków i wstrząsające zdjęcia zniszczeń, które wyrządził żywioł.

Godziny emisji Tajfun na Filipinach

21:00

Irwinowie - następne pokolenie, odc. 4

Rodzina Irwinów — Terry, Bindi i Robert — kontynuuje dzieło swojego męża i ojca, Steve'a Irwina, na terenie należącego do niej Australia Zoo.

Godziny emisji Irwinowie - następne pokolenie

22:00

Premiera Resocjalizacja z Pit Bullem, odc. 4

Tia rusza w środku nocy do pewnej rodziny, która pilnie potrzebuje wsparcia. Tymczasem bezdomny szuka pomocy dla swojego ciężko chorego psa, który ma problem z oddychaniem.

Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

23:00

Najdziksze wyspy: Japonia - kraina kontrastów

Japonia to archipelag składający się z 6852 wysp, położonych w różnych strefach klimatycznych. Żyją na nich unikatowe gatunki zwierząt zarówno azjatyckich, jak i arktycznych.

Godziny emisji Najdziksze wyspy

00:00

Strażnicy przyrody: Podejrzenia

Strażnicy Hannett i Boudreau mają do czynienia z grupą ludzi rozpalających ogień w lesie. Cheney i McKee przesłuchują rybaka, którego podejrzewają o kłamstwo.

Godziny emisji Strażnicy przyrody

01:00

Weterynarz w dziczy: W paszczę lwa

Dr Chris Brown rusza tym razem do RPA, gdzie operuje trzy lwice. Pomaga także w usunięciu rogu białemu nosorożcowi. Dzięki temu zwierzę nie będzie atrakcyjne dla kłusowników.

Godziny emisji Weterynarz w dziczy

02:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Bez końca

Na kutrze Northwestern atmosfera robi się coraz bardziej napięta. Sfrustrowany Edgar Hansen postanawia stawić czoła Sigowi. Josh Harris wraca na łódź Cornelia Marie.

Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

03:00

Strażnicy Teksasu: Szok w zatoce

Strażnik przyrody Tommy Johnson dołącza do zespołu ratującego żółwie morskie przed pewną śmiercią czekającą na nie w zimnych wodach zatoki Matagorda.

Godziny emisji Strażnicy Teksasu

03:50

Policja dla zwierząt w Houston: Ratuj mnie

Śledcza, Kirstie Franks, odbiera 20 kotów właścicielowi, który mieszka w brudnym i zagraconym domu. Inni oficerowie zajmują się koniem z dziwną raną na tylnej kończynie.

Godziny emisji Policja dla zwierząt w Houston

04:40

Poznajcie pingwiny, odc. 4

Zespół stara się ocalić bezbronne pisklę, a tęgi pingwin idzie na dietę. Przychodzą też ważne wyniki testów młodego pingwina nieznanej dotąd płci.

Godziny emisji Poznajcie pingwiny

Reklama
05:10

Szkoła przetrwania: Alaska

W Chugach Mountains w południowej Alasce Bear Grylls musi stawić czoła nie tylko pogodzie, ale pokonać lasy zamieszkałe przez groźne niedźwiedzie brunatne.

Godziny emisji Szkoła przetrwania

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-11-21. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-11-21 dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info