Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na 2018-11-22 - ramówka, emisje

2018-11-22 Pokaż dziś

06:00

Śnieżne pantery, odc. 7

W finałowym odcinku serii Adrian opowiada o swojej pracy w fundacji. Tymczasem samiec Toffee nie marnuje czasu i zaczyna swoje zaloty do Crunchie.

Godziny emisji Śnieżne pantery

06:30

Projekt AKWARIUM: Spektakularna pralka

Pralnia w Las Vegas zamawia akwarium wbudowane w prawdziwą pralkę! Okulista prosi o akwarium, na widok którego pacjenci nie będą mogli uwierzyć własnym oczom.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

07:20

Mieszkanie na pniu: Spa między ziemią a niebem

Przedsiębiorca zatrudnia Pete'a do zbudowania pierwszego spa na drzewie. Nelson stawia czoło wszelkim hydraulicznym wyzwaniom i tworzy jedyny w swoim rodzaju gabinet odnowy.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

08:10

Weterynarz z Gór Skalistych: Serce pit bulla

Udomowiona koza ulega przedziwnemu wypadkowi. Czy doktorowi Jeffowi uda się jej pomóc? Ponadto, pies Gus czuje się źle od kiedy połknął jakiś przedmiot.

Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

09:00

Najdziksza Ameryka Łacińska: Amazonia

Wyprawa wgłąb największego lasu tropikalnego. Co sprawia, że Amazonia jest domem dla prawie jednej trzeciej wszystkich gatunków światowej fauny i flory?

Godziny emisji Najdziksza Ameryka Łacińska

Reklama
10:00

Safari w Parku Krugera, odc. 9

Program ukazuje codzienne życie ludzi pracujących w Parku Narodowym Krugera w Republice Południowej Afryki.

Godziny emisji Safari w Parku Krugera

11:00

Obcy wewnątrz nas: Coś żyje w moim kolanie!

Wybuch tajemniczej infekcji sprawia, że czteroletni chłopiec krztusi się własnym śluzem. Rana w kolanie siedmiolatka okazuje się mieć ponurą przyczynę.

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

12:00

Przetrwać na wyspie z Bearem Gryllsem, odc. 1

Poszukiwacz przygód Bear Grylls zostawia grupę mężczyzn i kobiet na bezludnej wyspie na Pacyfiku. Wyposażeni są jedynie we własne ubrania oraz kilka podstawowych narzędzi.

Godziny emisji Przetrwać na wyspie z Bearem Gryllsem

13:00

Resocjalizacja z Pit Bullem: Nieoczekiwana pomoc

W 2016 r. stan Luizjana spustoszyła ogromna powódź. Tia i zespół z Villalobos starają się pomóc ofiarom. Pewna starsza pani trafia do szpitala — ktoś musi zająć się jej psami.

Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

14:00

Kot z piekła rodem: Ślepy, głuchy i gryzie

Kot imieniem Burberry niedowidzi i niedosłyszy. Od pewnego czasu przestał załatwiać się do kuwety i zachowuje się niezwykle agresywnie. Czy Jackson będzie mógł pomóc?

Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Policja dla zwierząt w Filadelfii: Bonnie i Clyde

Pracownicy pensylwańskiego towarzystwa zapobiegania okrucieństwu wobec zwierząt PSPCA pomagają psu imieniem Clyde, który został brutalnie zaatakowany.

Godziny emisji Policja dla zwierząt w Filadelfii

16:00

Projekt AKWARIUM: Zbiornik dla Betty White

Wayde i Brett jadą do słonecznej Kalifornii, aby zainstalować zbiornik dla Betty White. Następnie budują akwarium w kształcie telefonu.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

17:00

Baseny z rozmachem: Pływając z rybami

W Siesta Key ekipa Lucasa zamienia oczko wodne w ogrodową oazę, w której schronienie znajdą zwierzęta i cała rodzina. Potem stary basen przemienia się w piękną lagunę.

Godziny emisji Baseny z rozmachem

18:00

Strażnicy przyrody: Goniąc za łosiami

Na północy, w hrabstwie Aroostook, sierżant Menard i strażnik Pelkey prowadzą śledztwo w sprawie zabicia dwóch łosi.

Godziny emisji Strażnicy przyrody

19:00

Najdziksza Ameryka Łacińska: Andy

Andy to najdłuższy łańcuch górski świata, ciągnący się wzdłuż całego zachodniego wybrzeża Ameryki Południowej. Jak radzą sobie zwierzęta, żyjące na dużych wysokościach?

Godziny emisji Najdziksza Ameryka Łacińska

Reklama
20:00

Tajemnice syren

Jon Frankel spotyka biologa morskiego, który twierdzi, że legendarne syreny istnieją naprawdę. Czy uda mu się znaleźć wiarygodne źródło informacji o tych istotach?

Godziny emisji Tajemnice syren

21:00

Premiera Projekt AKWARIUM: Akwarium pełne wspomnień

Kierowca wyścigowy Kurt Busch i jego żona chcą mieć w domu akwarium z makietą miejsca, w którym brali ślub!

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

22:00

Dziki Frank w Afryce, odc. 7

W odcinku najlepsze fragmenty z serii, w której Frank poszukiwał w Afryce tzw. Wielkiej Piątki zwierząt. Do tego nagrania zza kulis programu i inne niepublikowane dotąd materiały.

Godziny emisji Dziki Frank w Afryce

23:00

Najdziksze wyspy: Brazylia i Amazonka

Niezwykłe gatunki zwierząt zasiedlających tysiące rzecznych wysp, rozrzuconych po Rio Negro i Amazonce. Jak te stworzenia przystosowały się do życia w trudnych środowiskach?

Godziny emisji Najdziksze wyspy

00:00

Irwinowie - następne pokolenie, odc. 4

Rodzina Irwinów — Terry, Bindi i Robert — kontynuuje dzieło swojego męża i ojca, Steve'a Irwina, na terenie należącego do niej Australia Zoo.

Godziny emisji Irwinowie - następne pokolenie

01:00

Resocjalizacja z Pit Bullem, odc. 4

Tia rusza w środku nocy do pewnej rodziny, która pilnie potrzebuje wsparcia. Tymczasem bezdomny szuka pomocy dla swojego ciężko chorego psa, który ma problem z oddychaniem.

Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

02:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Nerwy na morzu

Atmosfera na kutrach na Morzu Beringa robi się coraz bardziej napięta. Puste skrzynki na kraby sprawiają, że rybacy nie potrafią trzymać nerwów na wodzy.

Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

03:00

Strażnicy Teksasu, odc. 12

Strażnicy przyrody, Henderson i Harper, poszukują kłusowników. Wyznanie podejrzanego mówi o ponad 40 zabitych jeleniach.

Godziny emisji Strażnicy Teksasu

03:50

Policja dla zwierząt w Houston: Zaginiony, lecz nie zapomniany

Śledczy przeprowadzają akcję przejęcia koni. Zajmują się psem, którego właściciele pozostawili w domu bez opieki na cztery tygodnie. Ratują kota, który utknął w kanale burzowym.

Godziny emisji Policja dla zwierząt w Houston

04:40

Poznajcie pingwiny, odc. 5

Po amputacji, związek Cedricka i Robin przechodzi kryzys. Młody Squeaker nadwyręża cierpliwość opiekunów, a pewien dziki pingwin trafia do szpitala z zagrażającą życiu raną.

Godziny emisji Poznajcie pingwiny

Reklama
05:10

Szkoła przetrwania: Od kulis

Podczas swoich niebezpiecznych wypraw Bear Grylls nigdy nie jest sam. Zawsze towarzyszy mu pełna oddania i poświęcenia ekipa techniczna i kamerzyści.

Godziny emisji Szkoła przetrwania

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-11-22. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-11-22 dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info