Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na 2018-11-25 - ramówka, emisje

2018-11-25 Pokaż dziś

06:00

Poznajcie orangutany, odc. 1

Kulisy opieki nad osieroconymi orangutanami w schronisku dla tych małp na Borneo. Zanim zwierzęta wrócą na wolność, muszą nauczyć się sztuki przetrwania.

Godziny emisji Poznajcie orangutany

06:25

Weterynarz z Gór Skalistych: Pomoc dla zwierząt z ulicy

Dr Jeff udaje się do schroniska by pomóc pupilom ubogich oraz bezdomnych. W klinice, pies Max potrzebuje leczenia narośli, którą ma na głowie.

Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

07:10

Z życia weterynarzy: Spotkanie po latach

Weterynarze udają się na spotkanie absolwentów swojego uniwersytetu i zostają profesorami na jeden dzień. Tymczasem, pit bull ze zdeformowaną łapą potrzebuje drastycznej operacji.

Godziny emisji Z życia weterynarzy

08:00

Mieszkanie na pniu: Kuchnia na drzewie

Na zamówienie rodziny producentów cukierków Pete konstruuje ukrytą w gałęziach drzewa kuchnię ze stali nierdzewnej. Ta kryjówka ma beczkowe sufity i sypialnię na strychu.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

09:00

Baseny jak z bajki: Luksusowe baseny

Anthony Archer-Wills to niedościgniony mistrz i konstruktor basenów. Buduje niezwykłe, ekologiczne baseny na zamówienie klientów z całych Stanów Zjednoczonych.

Godziny emisji Baseny jak z bajki

Reklama
10:00

Projekt AKWARIUM: Akwarium dla zapaśnika

Zapaśnik Chris Jericho prosi o ogromne akwarium będące repliką pasa mistrza wrestlingu, wraz z listą swoich wrogów. Czy Brett i Wayde sprostają zadaniu czy trafią na słynną listę?

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

11:00

Kot z piekła rodem: Nieznośny kocur

Kobieta w ciąży prowadzi nieustanną walkę ze swoim upartym kotem. Z kolei inny kot rujnuje związek swoich właścicieli. Czy Jackson jest w stanie im pomóc?

Godziny emisji Kot z piekła rodem

12:00

Kot z piekła rodem: Pokąsani

Jackson pomaga właścicielom dwóch zwaśnionych kotów. Czy Bitten i Chompy zaczną żyć w harmonii i zgodzie?

Godziny emisji Kot z piekła rodem

13:00

Strażnicy przyrody: Trema myśliwska

Ostatni sezon polowań na jelenie. Robertson łapie mężczyznę z nielegalną bronią i przynętą. Carter bada doniesienia o nastoletnich myśliwych będących postrachem okolicy.

Godziny emisji Strażnicy przyrody

14:00

Weterynarz z Alaski: Operacja w pralni

Dr Dee leci do odległej wioski w Ruby w stanie Alaska, aby przeprowadzić serię sterylizacji i kastracji zwierząt w tamtejszej pralni. Czeka ją także odebranie porodu u krowy.

Godziny emisji Weterynarz z Alaski

15:00

Śmiercionośne węże, odc. 2

Nigel udaje się z gór piaskowych Nowej Południowej Walii do tropikalnych lasów deszczowych północnego Queensland, gdzie mieszkają jedne z najjadowitszych węży.

Godziny emisji Śmiercionośne węże

16:00

Małżeństwo w dżungli: Pożar!

Pożar lasów w Luizjanie zaskakuje Mykela i Ruth. Muszą dzielnie stawiać czoła spadającym drzewom. Spróbują zbudować sobie schronienie, a na obiad posilą się pancernikiem.

Godziny emisji Małżeństwo w dżungli

17:00

Projekt AKWARIUM: Gangsterskie akwarium

Muzeum Mafii składa fachowcom z ATM propozycję nie do odrzucenia. Chcą mieć akwarium z modelem zatopionego statku służącego do przemytu alkoholu w czasach prohibicji.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

18:00

Klan z Alaski: Nigdy się nie poddawaj

Spotkania z rodziną Brownów i ich siódemką dzieci, którzy żyją w dziczy na Alasce bez prądu i udogodnień współczesnej cywilizacji. Aby przetrwać, muszą działać wspólnie.

Godziny emisji Klan z Alaski

19:00

Obcy wewnątrz nas: Porwali moją gałkę oczną

Tajemnicza infekcja zjada nogę nastolatka. Dziwne schorzenie dopada małżeństwo i kompletnie niszczy mu życie. Podstępny robal przejmuje kontrolę nad gałką oczną ośmiolatki.

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

Reklama
20:00

Premiera Irwinowie - następne pokolenie, odc. 5

Rodzina Irwinów — Terry, Bindi i Robert — kontynuuje dzieło swojego męża i ojca, Steve'a Irwina, na terenie należącego do niej Australia Zoo.

Godziny emisji Irwinowie - następne pokolenie

21:00

Premiera Łowca krokodyli: najlepsze wspomnienia: Gady z zaginionego kontynentu

Steve udaje się na Madagaskar, gdzie ma szansę obserwować kameleony, węże i krokodyle. W programie komentarz Terri Irwin i Wesa Manniona.

Godziny emisji Łowca krokodyli

22:00

Wybawcy zwierząt: Wyjątkowe show

Organizacja Animal Defenders International wywalczyła w 40 krajach zakaz występowania zwierząt w cyrkach. Peru może się jednak okazać największym dotychczasowym wyzwaniem.

Godziny emisji Wybawcy zwierząt

23:00

Alaska: ostatni przystanek: Zima na horyzoncie

Temperatury gwałtownie spadają i wszyscy przygotowują się, aby przetrwać zimę. Jedno wielkie zwierzę powinno zapewnić rodzinie pożywienie na czas wielkich mrozów.

Godziny emisji Alaska

00:00

Górskie potwory: Wielka Stopa z hrabstwa Washington

Tym razem ekipa poszukiwaczy niezwykłych stworzeń trafia do hrabstwa Washington w stanie Pensylwania. Tu także ludzie widują „wielką stopę", wyjątkowo szybką i zręczną.

Godziny emisji Górskie potwory

01:00

Obcy wewnątrz nas: Moje gnijące płuca

Groźny pasożyt atakuje kobietę i pokrywa jej skórę ropiejącymi ranami. Grzybica doprowadza mężczyznę na skraj załamania nie tylko nerwowego.

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

02:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Skrzydło i modlitwa

Załogi odważnych rybaków wciąż łowią kraby na Morzu Beringa. Choć warunki są ekstremalne, walka o łup o wartości 100 milionów dolarów trwa...

Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

02:48

Strażnicy Teksasu: Cisza przed burzą

Na terenie całego Teksasu wodne patrole przeżywają trudne chwile z powodu rekordowych burz i powodzi, a zespoły ratownicze ocalają ludzi z niebezpiecznych wód.

Godziny emisji Strażnicy Teksasu

03:36

Policja dla zwierząt w Houston: Superglina

Debbie przyjmuje wezwanie w sprawie wycieńczonej z głodu klaczy, która przedwcześnie urodziła źrebię. Ponieważ źrebię jest chore, dr Thurston zabiera je do domu i karmi butelką.

Godziny emisji Policja dla zwierząt w Houston

04:24

Weterynarz z Gór Skalistych: Pies, który skradł serce Jeffa

Nietypowe zwierze jednego z klientów bardzo szybko wyrasta ze swojej zagrody. Ponadto, dr Jeff leczy kota, który ucierpiał na wiele poważnych i tajemniczych urazów.

Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

Reklama
05:12

Szkoła przetrwania: Chiny

Bear jest na terytorium słynącym z tajfunów, gdzie pokonuje wezbrane rzeki i wspina się na wysokie wodospady. Czy uda mu się upolować nietoperze na kolację?

Godziny emisji Szkoła przetrwania

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-11-25. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-11-25 dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info