Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na 2018-11-26 - ramówka, emisje

2018-11-26 Pokaż dziś

06:00

Kot na drzewie: Promeo, Promeo!

Shaun i Tom muszą sprawdzić czy kociak uwięziony na drzewie należy do osób, które wezwały ich na pomoc. Tom uratuje także kota, na którego czeka jego psi przyjaciel.

Godziny emisji Kot na drzewie

06:30

Projekt AKWARIUM: Baseballowe akwarium

Drużyna baseballowa San Francisco Giants chce nadać swojemu stadionowi styl znad zatoki! Ale czy ekipa ATM zbuduje odpowiednio duże akwarium by zachwycić fanów baseball'a?

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

07:20

Mieszkanie na pniu: Miłość w powietrzu

Para narzeczonych marzy o domu na drzewie, w którym może urządzić wesele i spędzić miesiąc miodowy. Pete buduje dla nich magiczny apartament, zawieszony 75 metrów nad ziemią.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

08:10

Weterynarz z Gór Skalistych: Najmniejsi pacjenci

Dr Jeff przeprowadza rzadką operację szczenięcia a ekipa próbuje uratować życie kota imieniem Hope. Ponadto, zakupiony przez internet pies okazuje się być śmiertelnie chory.

Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

09:00

Najdziksza Ameryka Łacińska: Wenezuela

Deltę Orinoko porastają lasy namorzynowe, które są domem dla wielu różnorodnych gatunków zwierząt m.in.: ibisów, czworooków, krabów skrzypków oraz pum.

Godziny emisji Najdziksza Ameryka Łacińska

Reklama
10:00

Safari w Parku Krugera, odc. 11

Program ukazuje codzienne życie ludzi pracujących w Parku Narodowym Krugera w Republice Południowej Afryki.

Godziny emisji Safari w Parku Krugera

11:00

Obcy wewnątrz nas: Operacja mózgu pod choinkę

Urodzone w okresie Bożego Narodzenia dziecko cierpi na infekcję macicy. Groźne zakażenie niszczy obchody Chanuki. Święto Dziękczynienia kończy się tragicznie dla nauczyciela.

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

12:00

Przetrwać na wyspie z Bearem Gryllsem, odc. 3

Poszukiwacz przygód Bear Grylls zostawia grupę mężczyzn i kobiet na bezludnej wyspie na Pacyfiku. Wyposażeni są jedynie we własne ubrania oraz kilka podstawowych narzędzi.

Godziny emisji Przetrwać na wyspie z Bearem Gryllsem

13:00

Resocjalizacja z Pit Bullem: Długa droga

Tania wyrusza do Kalifornii, aby zabrać psa, który już kiedyś był w schronisku, a jego nowy właściciel zmarł. Poharatany szczeniak okazuje się być psem, którego ktoś szuka.

Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

14:00

Kot z piekła rodem: Penny nienawidzi Pucka

Starego i łagodnego kocura Pucka brutalnie atakuje nowo przybyła ulubienica o imieniu Penny. W czym tkwi problem? Następnie poznamy przyczynę przedziwnego zachowania innego kota.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Policja dla zwierząt w Filadelfii: Podejrzane hodowle psów

Pracownicy pensylwańskiego towarzystwa zapobiegania okrucieństwu wobec zwierząt PSPCA odsłaniają szokujące fakty o amerykańskich hodowlach szczeniaków.

Godziny emisji Policja dla zwierząt w Filadelfii

16:00

Projekt AKWARIUM: Ulubione akwaria

Pracownicy ATM: Brett, Wayde, Heather, Agnes, Redneck i Generał wspominają pracę nad swoimi ulubionymi akwariami.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

17:00

Baseny z rozmachem: Raj w ogrodzie

Lucas dostaje zlecenie stworzenia wodnego raju w przydomowym ogródku. Ekipa musi najpierw całkowicie zniszczyć ogród i stworzyć zupełnie nową przestrzeń.

Godziny emisji Baseny z rozmachem

18:00

Strażnicy przyrody: Detektywi do spraw jeleni

Sezon polowań na jelenie jest dla strażników przyrody z Maine wyjątkowo trudnym czasem. Strażnik Jonathan Parker łapie myśliwego, który postrzelił jelenia pozbawionego poroża.

Godziny emisji Strażnicy przyrody

19:00

Dzikość Bliskiego Wschodu: Egipt

Rozległe i jałowe piaski Afryki Północnej to także miejsce, w którym powstał ekosystem pełen wyjątkowych zwierząt: od krokodyli zamieszkujących Nil po żmiję nosorogą.

Godziny emisji Dzikość Bliskiego Wschodu

Reklama
20:00

Największy żarłacz biały

Znani badacze rekinów Jeff Kurr, Andy Casagrande i Dickie Chivell podróżują na wulkaniczną wyspę na Pacyfiku - Gwadelupę, w poszukiwaniu największych żarłaczy białych świata.

Godziny emisji Największy żarłacz biały

21:00

Po ataku: Lew morski i kangur

Opowieści o ludziach, którzy przeżyli atak dzikiego zwierzęcia. Relacje nastolatki, która surfując na desce wpadła na lwa morskiego. Historia ataku kangura na dziecko.

Godziny emisji Po ataku

22:00

Premiera Człowiek w roli ofiary: Groza na górskim szlaku

Greg Boswell podczas wspinaczki w ośnieżonych górach Kanady stanął oko w oko z potężnym niedźwiedziem grizzly. W stanie Nowy Jork pielęgniarka natknęła się na agresywnego kojota.

Godziny emisji Człowiek w roli ofiary

23:00

Najdziksze wyspy: Filipiny - tajemnicze wyspy

Filipiny składają się z ponad 7000 wysp. Poznamy ich przyrodę, przyjrzymy się życiu tubylców i dowiemy się, jak zwierzęta i ludzie zaadaptowali się do wyspiarskich warunków.

Godziny emisji Najdziksze wyspy

00:00

Weterynarz w dziczy: Zagrożone zwierzęta Wietnamu

Tym razem Chris wyrusza do Wietnamu, aby przeprowadzić operacje dwóch zagrożonych żółwi. Później leczy kilka łuskowców, które odebrano przemytnikom. Zwierzęta są w ciężkim stanie.

Godziny emisji Weterynarz w dziczy

01:00

Irwinowie - następne pokolenie, odc. 4

Rodzina Irwinów — Terry, Bindi i Robert — kontynuuje dzieło swojego męża i ojca, Steve'a Irwina, na terenie należącego do niej Australia Zoo.

Godziny emisji Irwinowie - następne pokolenie

02:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Wylot rany

Załogi odważnych rybaków wciąż łowią kraby na Morzu Beringa. Choć warunki są ekstremalne, walka o łup o wartości 100 milionów dolarów trwa...

Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

03:00

Strażnicy Teksasu: Zwiad w Zatoce Meksykańskiej

Specjalny oddział strażników spędza tydzień w pływającym domu podczas operacji przeciwko przemytnikom narkotyków.

Godziny emisji Strażnicy Teksasu

03:50

Policja dla zwierząt w Houston: Przygodny hodowca

Pracownicy SPCA usiłują zlikwidować niehumanitarną hodowlę psów. Czy śledczym uda się uratować zwierzęta, zanim będzie za późno?

Godziny emisji Policja dla zwierząt w Houston

04:40

Poznajcie pingwiny, odc. 6

Rana dzikiego pingwina zostaje opatrzona, dwa pingwiny wdają się w ostrą bójkę, a pewien stary mieszkaniec ośrodka świętuje wyjątkową okazję.

Godziny emisji Poznajcie pingwiny

Reklama
05:10

Szkoła przetrwania: Gwatemala

Bear Grylls przedziera się przez pola lawy na aktywnym wulkanie. Odkrywa podziemny wodospad. Swoje legowisko dzieli ze żmiją, a wyprawę kończy wśród ruin z epoki Majów.

Godziny emisji Szkoła przetrwania

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-11-26. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-11-26 dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info