Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na 2018-11-27 - ramówka, emisje

2018-11-27 Pokaż dziś

06:00

Kot na drzewie: W opałach

W deszczowy dzień Shaun zostaje wezwany do Covington, aby sprowadzić na ziemię przyjaźnie nastawionego kota, który tęskni za swoim domem.

Godziny emisji Kot na drzewie

06:30

Projekt AKWARIUM: Terrarium dla węży

Legenda koszykówki, Dwight Howard, prosi chłopaków z ATM o zaprojektowanie i zbudowanie terrarium dla 14 węży. Dodatkowym projektem jest też rezydencja dla gadów!

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

07:20

Mieszkanie na pniu: Nadrzewny mikrobrowar

Pewna rodzina prosi Pete'a o wybudowanie na terenie ich posiadłości podniebnego browaru. Pete tworzy nadrzewną karczmę z instalacją browarniczą, do której wchodzi się po linie.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

08:10

Weterynarz z Gór Skalistych: Teraz jest nasz

Dr Jeff diagnozuje zagrażający życiu doga niemieckiego problem zdrowotny. Natomiast dr Don walczy o uratowanie łapy kota, którego nocą zaatakowało tajemnicze zwierze.

Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

09:00

Najdziksza Ameryka Łacińska: Pantanal

Pantanal to największe tereny podmokłe świata. Nie są to jednak zwykłe mokradła. Po długiej porze suchej obfite deszcze przemieniają wypaloną słońcem równinę w śródlądowe morze.

Godziny emisji Najdziksza Ameryka Łacińska

Reklama
10:00

Safari w Parku Krugera, odc. 12

Program ukazuje codzienne życie ludzi pracujących w Parku Narodowym Krugera w Republice Południowej Afryki.

Godziny emisji Safari w Parku Krugera

11:00

Obcy wewnątrz nas: Robale w moich płucach

Małe dziecko omal nie umiera we własnym domu. Mężczyzna czuje, jak robale pełzają mu w płucach. Bokserka traci wzrok za sprawą rzadkiej infekcji.

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

12:00

Przetrwać na wyspie z Bearem Gryllsem, odc. 4

Poszukiwacz przygód Bear Grylls zostawia grupę mężczyzn i kobiet na bezludnej wyspie na Pacyfiku. Wyposażeni są jedynie we własne ubrania oraz kilka podstawowych narzędzi.

Godziny emisji Przetrwać na wyspie z Bearem Gryllsem

13:00

Resocjalizacja z Pit Bullem: Tęsknota za domem

Nowożeńcy ze stanu New Jersey szukają nowego członka rodziny. Sui, po okresie zwolnienia warunkowego, wraca do domu, do Wirginii — i staje przed trudnym wyborem.

Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

14:00

Kot z piekła rodem: Zdziczały szkocki kot zwisłouchy

Tym razem Jackson pomaga właścicielom niesfornego kota, który zażarcie atakuje domowników. Następnie próbuje poskromić innego pupila, przysparzającego opiekunom wiele kłopotów.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Policja dla zwierząt w Filadelfii: Morderca kotów

Oficerowie PSPCA zajmują się sprawą brutalnego ataku na trzy koty. Po zebraniu dowodów, zostaje sporządzony akt oskarżenia. Czy uda się ukarać sprawcę?

Godziny emisji Policja dla zwierząt w Filadelfii

16:00

Projekt AKWARIUM: Bar pod rekinem

Zespół buduje gigantyczne akwarium dla właścicieli kasyna. To największy zbiornik w ich karierze - razem mają ich już na koncie 10 tysięcy.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

17:00

Baseny z rozmachem: W gorącej wodzie

Małżeństwo zamawia basen, który ma wszystkich wprawiać w osłupienie. Ekipa Lucasa buduje konstrukcję połączoną ze strumieniem i dorzuca jeszcze kilka niespodzianek.

Godziny emisji Baseny z rozmachem

18:00

Strażnicy przyrody: Pomagać i chronić

Strażnik Carter poszukuje ranionego niedźwiedzia. Poszukiwany jest też turysta, który zaginął w lesie. Strażnicy MacCabe i Stevens śledzą myśliwego, który przekroczył limit.

Godziny emisji Strażnicy przyrody

19:00

Dzikość Bliskiego Wschodu: Jordania

Bliski Wschód posiada piękną i różnorodną przyrodę, lecz rzadko bywa ona filmowana. Gdy spojrzymy nieco uważniej odkryjemy tu zadziwiającą faunę i florę!

Godziny emisji Dzikość Bliskiego Wschodu

Reklama
20:00

Dorastanie...: Orangutan

Nowa seria popularnego cyklu programów o wychowywaniu przez ludzi młodych zwierząt. Znów mamy okazję towarzyszenia im podczas pierwszego roku życia.

Godziny emisji Dorastanie...

21:00

Premiera Strażnicy przyrody: Przekraczając granice

Bronson stara się zatrzymać kierowcę jadącego pod wpływem alkoholu. Mancini pomaga w ewakuacji rannego turysty. Hannett ściga dwójkę nastolatków w skradzionym samochodzie.

Godziny emisji Strażnicy przyrody

22:00

Weterynarz w dziczy: Zagrożone zwierzęta Wietnamu

Tym razem Chris wyrusza do Wietnamu, aby przeprowadzić operacje dwóch zagrożonych żółwi. Później leczy kilka łuskowców, które odebrano przemytnikom. Zwierzęta są w ciężkim stanie.

Godziny emisji Weterynarz w dziczy

23:00

Najdziksze wyspy: Falklandy

Wyprawa na smagane wiatrem Falklandy, których główną atrakcją jest piękna, dziewicza przyroda, zwłaszcza pingwiny.

Godziny emisji Najdziksze wyspy

00:00

Po ataku: Lew morski i kangur

Opowieści o ludziach, którzy przeżyli atak dzikiego zwierzęcia. Relacje nastolatki, która surfując na desce wpadła na lwa morskiego. Historia ataku kangura na dziecko.

Godziny emisji Po ataku

01:00

Człowiek w roli ofiary: Groza na górskim szlaku

Greg Boswell podczas wspinaczki w ośnieżonych górach Kanady stanął oko w oko z potężnym niedźwiedziem grizzly. W stanie Nowy Jork pielęgniarka natknęła się na agresywnego kojota.

Godziny emisji Człowiek w roli ofiary

02:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Jak łyse konie

Kłótnia na pokładzie kutra Cornelia Marie kończy się wezwaniem policji. Osłabiająca choroba zmusza marynarza z Kodiaka do zakończenia pracy.

Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

03:00

Strażnicy Teksasu, odc. 5

Strażnicy badają wypadek skutera wodnego, po którym mężczyzna trafił do szpitala. Później, nad jeziorem Lewisville, muszą radzić sobie z imprezowiczem, który trochę za dużo wypił.

Godziny emisji Strażnicy Teksasu

03:50

Policja dla zwierząt w Houston: Huragan Ike

Charles Jantzen i jego zespół mają do wykonania wyjątkowo trudne zadanie. Muszą uratować setki porzuconych zwierząt domowych, które znalazły się w tragicznej sytuacji.

Godziny emisji Policja dla zwierząt w Houston

04:40

Poznajcie pingwiny, odc. 7

Los nie sprzyja niedożywionemu, porzuconemu pisklakowi - czteromiesięczny Little Bluey waży zaledwie kilogram. Ekipa stara się mu pomóc jak tylko potrafi, ale czy to wystarczy?

Godziny emisji Poznajcie pingwiny

Reklama
05:10

Szkoła przetrwania: Betonowa dżungla

Bear pokazuje, jak techniki przetrwania w dziczy mogą przydać się w mieście, szczególnie po katastrofie, gdy wszelkie udogodnienia cywilizacyjne uległy awarii lub zniszczeniu.

Godziny emisji Szkoła przetrwania

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-11-27. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-11-27 dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info