Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na 2018-11-28 - ramówka, emisje

2018-11-28 Pokaż dziś

06:00

Kot na drzewie: Koty na szczycie

Shaun udaje się do La Conner, aby uratować kotkę Play-Play, której zrozpaczona właścicielka czeka 21 metrów poniżej. Tymczasem Tom zostaje wezwany na nocną misję.

Godziny emisji Kot na drzewie

06:30

Projekt AKWARIUM: Akwarium dla winiarni

Dyrektor rodzinnej winiarni prosi o piękne morskie akwarium do salonu. Musi być ono ukończone przed sezonem zbiorów winogron. Czy chłopaki zdążą?

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

07:20

Mieszkanie na pniu: Irlandzka chata

Pete projektuje chatkę na drzewie w stylu celtyckim dla pewnej irlandzkiej rodziny. Wymyśla urządzenie, które stworzy iluzję wilgotnego klimatu, panującego w ich rodzimym kraju.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

08:10

Weterynarz z Gór Skalistych: Daleko od domu

Dr Jeff wraz z ekipą udają się do Rumunii aby pomóc bezpańskim psom. Natomiast w górach pomocy weterynaryjnej potrzebuje ranny bizon.

Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

09:00

Najdziksza Ameryka Łacińska: Andy

Andy to najdłuższy łańcuch górski świata, ciągnący się wzdłuż całego zachodniego wybrzeża Ameryki Południowej. Jak radzą sobie zwierzęta, żyjące na dużych wysokościach?

Godziny emisji Najdziksza Ameryka Łacińska

Reklama
10:00

Safari w Parku Krugera, odc. 13

Program ukazuje codzienne życie ludzi pracujących w Parku Narodowym Krugera w Republice Południowej Afryki.

Godziny emisji Safari w Parku Krugera

11:00

Obcy wewnątrz nas: Infekcja oka

Infekcja może zniszczyć studentce college'u gałkę oczną. Tajemnicze zakażenie paraliżuje sześciomiesięczne dziecko. Matka doświadcza traumy po porodzie.

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

12:00

Przetrwać na wyspie z Bearem Gryllsem, odc. 5

Bear Grylls rzuca współczesnemu Amerykaninowi wyzwanie: czy przetrwa na bezludnej wyspie bez luksusów współczesnej cywilizacji, nawet artykułów pierwszej potrzeby?

Godziny emisji Przetrwać na wyspie z Bearem Gryllsem

13:00

Resocjalizacja z Pit Bullem: Bez smyczy

Ten odcinek przypomni najciekawsze chwile tego sezonu. Zobaczymy niepublikowane wcześniej historie, opowieści zza kulis oraz wywiady z bohaterami poprzednich odcinków.

Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

14:00

Kot z piekła rodem: Kot macho

Koty Ryann i Derka nie żyją w zgodzie, gdyż Buddy terroryzuje Lita. Z kolei relacje pomiędzy Jen i Nicole popsuły się, od kiedy nowy kot Jen zaczął wszystko znaczyć moczem.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Policja dla zwierząt w Filadelfii: Na ratunek koniom

Oficerowie PSPCA sprawdzają farmę, na której trzyma się konie. Zwierzęta żyją w makabrycznych warunkach. Jeden z koni padł. Czy uda się ukarać właścicieli?

Godziny emisji Policja dla zwierząt w Filadelfii

16:00

Projekt AKWARIUM: Nowy biznes

Utalentowany duet spróbuje zmienić Toyotę Highlander w nietypowe akwarium. Zajmą się też przygotowaniami do otwarcia nowego biura ATM na południowej Florydzie.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

17:00

Baseny z rozmachem: Zielony z zazdrości

Lucas tworzy mały karaibski raj w przydomowym ogrodzie. Jednak wizja projektanta znacząco różni się od wizji klienta. Jak zakończy się ten projekt?

Godziny emisji Baseny z rozmachem

18:00

Strażnicy przyrody: W ostatniej chwili

Koniec sezonu polowań na jelenie przyciąga sfrustrowanych myśliwych, nie wahających się łamać prawo. Strażnicy chcą złapać polującego nocami mężczyznę i rodzinę uzbrojoną po zęby.

Godziny emisji Strażnicy przyrody

19:00

Dzikość Bliskiego Wschodu: Turkmenistan

Bliski Wschód posiada piękną i różnorodną przyrodę, lecz rzadko bywa ona filmowana. Gdy spojrzymy nieco uważniej odkryjemy tu zadziwiającą faunę i florę!

Godziny emisji Dzikość Bliskiego Wschodu

Reklama
20:00

Roar: najgroźniejszy film świata

Kulisy produkcji okrzykniętej najniebezpieczniejszym filmem wszechczasów. Wystąpiło w nim 150 nietresowanych lwów i tygrysów a zranionych zostało 70 członków ekipy filmowej.

Godziny emisji Roar

21:00

Irwinowie - następne pokolenie, odc. 5

Rodzina Irwinów — Terry, Bindi i Robert — kontynuuje dzieło swojego męża i ojca, Steve'a Irwina, na terenie należącego do niej Australia Zoo.

Godziny emisji Irwinowie - następne pokolenie

22:00

Premiera Resocjalizacja z Pit Bullem: Co dalej?

Moe i Lizzy ratują chorego, bezdomnego psa. Diagnoza niestety nie jest dobra. Nowa wolontariuszka, Tania stara się pogodzić prywatne życie z pracą w Villalobos.

Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

23:00

Najdziksze wyspy Indonezji: Królestwo gigantów

17 tysięcy wysp Indonezji to jeden z najbardziej zróżnicowanych ekosystemów na świecie. Żyją tu jedne z największych zwierząt - między innymi najdłuższy wąż świata.

Godziny emisji Najdziksze wyspy Indonezji

00:00

Strażnicy przyrody: Przekraczając granice

Bronson stara się zatrzymać kierowcę jadącego pod wpływem alkoholu. Mancini pomaga w ewakuacji rannego turysty. Hannett ściga dwójkę nastolatków w skradzionym samochodzie.

Godziny emisji Strażnicy przyrody

01:00

Weterynarz w dziczy: Zagrożone zwierzęta Wietnamu

Tym razem Chris wyrusza do Wietnamu, aby przeprowadzić operacje dwóch zagrożonych żółwi. Później leczy kilka łuskowców, które odebrano przemytnikom. Zwierzęta są w ciężkim stanie.

Godziny emisji Weterynarz w dziczy

02:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Koniec sezonu

Sezon kończy się silnym sztormem. Załoga Time Bandit płata figla rybakom z kutra Northwestern. Z pracy rezygnuje jeden z najbardziej doświadczonych rybaków.

Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

03:00

Strażnicy Teksasu, odc. 6

Strażnicy szukają aligatora, który pogryzł mężczyznę i jego 13-letniego syna. Wyniki śledztwa w sprawie porzuconego samochodu sugerują, że zaginęła pewna nastolatka.

Godziny emisji Strażnicy Teksasu

03:50

Policja dla zwierząt w Houston: Zaginione szczenięta

Dwoje inspektorów śledczych, Charles Jantzen i Debbie Michielson, ratuje grupę psów, które po śmierci właściciela pozostawiono bez opieki.

Godziny emisji Policja dla zwierząt w Houston

04:40

Poznajcie pingwiny, odc. 8

W pobliżu Kapsztadu, trzydzieści trzy pingwiny padły ofiarą ataku lamparta. Tylko jeden ocalał. Strażnicy szybko przewożą go do ośrodka - czy akcja ratunkowa się powiedzie?

Godziny emisji Poznajcie pingwiny

Reklama
05:10

Szkoła przetrwania: Miejskie strategie

W kanadyjskich Górach Skalistych Bear Grylls zostaje przysypany lawiną. Pływa pod lodem, który pokrywa jezioro. W końcu po niefortunnym upadku trafia do szpitala.

Godziny emisji Szkoła przetrwania

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-11-28. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-11-28 dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info