Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na 2018-11-30 - ramówka, emisje

2018-11-30 Pokaż dziś

06:00

Kot na drzewie: Drapiący kociak

Shaun przekonuje się na własnej skórze, że "ciasteczko" nie jest wcale takie słodkie, próbując ściągnąć z drzewa niezwykle płochliwego kota o tym smakowitym imieniu.

Godziny emisji Kot na drzewie

06:30

Projekt AKWARIUM: Podwodny pokój

Supergwiazda ligii NBA, Anthony Davis, daje Wayde'owi i Brettowi niezłe zadanie! Mają oni przemienić cały pokój w akwarium. Czy uda im się sprostać temu zadaniu?

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

07:20

Mieszkanie na pniu: Warsztat świętego Mikołaja

Pete i jego ekipa budują magiczną chatę nadrzewną w stylu alpejskim. Czy ich dzieło przypadnie do gustu ekscentrycznej rodzinie?

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

08:10

Weterynarz z Gór Skalistych: Pit bull kontra grzechotnik

Dzięki 80. tysiącom klientów, dr Jeff Young oraz pozostali weterynarze pracujący w klinice dla zwierząt Planned Pethood Plus nigdy się nie nudzą.

Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

09:00

Dzikość Bliskiego Wschodu: Egipt

Rozległe i jałowe piaski Afryki Północnej to także miejsce, w którym powstał ekosystem pełen wyjątkowych zwierząt: od krokodyli zamieszkujących Nil po żmiję nosorogą.

Godziny emisji Dzikość Bliskiego Wschodu

Reklama
10:00

Mój przyjaciel Grizzly: Ucząc niedźwiedzie łowić ryby

Jeff rozpoczyna aklimatyzowanie Boba i Screetcha z dziką przyrodą. Niestety, wychodzi na jaw, że łowienie ryb jest dość trudne, zwłaszcza dla Boba.

Godziny emisji Mój przyjaciel Grizzly

11:00

Obcy wewnątrz nas: Porwali moją gałkę oczną

Tajemnicza infekcja zjada nogę nastolatka. Dziwne schorzenie dopada małżeństwo i kompletnie niszczy mu życie. Podstępny robal przejmuje kontrolę nad gałką oczną ośmiolatki.

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

12:00

Przetrwać na wyspie z Bearem Gryllsem, odc. 1

Bear Grylls wysyła 16 Brytyjczyków na daleką, bezludną wyspę na Pacyfiku. Uczestnicy mają tylko ubrania i podstawowe narzędzia codziennego użytku. Czy uda im się przetrwać miesiąc?

Godziny emisji Przetrwać na wyspie z Bearem Gryllsem

13:00

Resocjalizacja z Pit Bullem: Czworonożni przyjaciele z dawnych lat

Członkowie rodziny wspominają psy, które były szczególnie bliskie ich sercom. Gdyby nie te zwierzęta, nikt z nich nie byłby dziś tym, kim jest.

Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

14:00

Kot z piekła rodem: Chubs

Koci behawiorysta Jackson Galaxy pomaga właścicielom zapanować nad niesfornymi zwierzakami, które wprowadzają w domu wielki zamęt.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Policja dla zwierząt w Filadelfii: Dom strachu

Pracownicy PSPCA otrzymują wezwanie w sprawie porzuconych zwierząt. Jednak to, co zastają na miejscu przechodzi wszelkie wyobrażenia.

Godziny emisji Policja dla zwierząt w Filadelfii

16:00

Projekt AKWARIUM: Zbiorniki dla mistrzów NASCAR i baseballu

Mistrz NASCAR Ryan Newman zleca zespołowi budowę akwarium na biurko, a gwiazda Red Soxów Shane Victorino marzy o zbiorniku w stylu hawajskim.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

17:00

Baseny z rozmachem: Witamy w dżunglii

Pewien stary basen potrzebuje pomocy Lucasa. Jego misją będzie stworzenie w ogródku na przedmieściach pełnej niespodzianek, przypominającej dżunglę oazy.

Godziny emisji Baseny z rozmachem

18:00

Strażnicy przyrody: Prawdę mówiąc

Letnia aura w Maine sprzyja wędkowaniu i żeglowaniu, więc strażnicy mają pełne ręce roboty. Strażnik Parker poszukuje nieprzewidywalnego strzelca.

Godziny emisji Strażnicy przyrody

19:00

Najdziksza Arktyka: W krainie białych nocy

Oto seria opowiadająca o życiu zwierząt na skutym wiecznym lodem kole podbiegunowym. Nigdzie indziej na świecie nie jest ono aż tak uzależnione od pór roku.

Godziny emisji Najdziksza Arktyka

Reklama
20:00

Inwazja wielkich krokodyli

Na Kostaryce coraz częściej dochodzi do ataków na ludzi ze strony wielkich krokodyli. Znawca gadów Paul Bedard prowadzi wyprawę, która ma znaleźć rozwiązanie tego problemu.

Godziny emisji Inwazja wielkich krokodyli

21:00

Premiera Weterynarz w dziczy: Wyspa koali

Dr Chris Brown wraca do Australii, aby zbadać niebezpieczną chorobę, która zabija koale. Odwiedza także miasto rdzennych Australijczyków, w którym problemem są bezdomne psy.

Godziny emisji Weterynarz w dziczy

22:00

Irwinowie - następne pokolenie, odc. 5

Rodzina Irwinów — Terry, Bindi i Robert — kontynuuje dzieło swojego męża i ojca, Steve'a Irwina, na terenie należącego do niej Australia Zoo.

Godziny emisji Irwinowie - następne pokolenie

23:00

Najdziksze wyspy Indonezji: Kraina wulkanów

W Indonezji jest więcej aktywnych wulkanów niż w jakimkolwiek innym kraju na Ziemi. Jak tutejsza przyroda przystosowała się do specyficznych warunków życia w takim miejscu?

Godziny emisji Najdziksze wyspy Indonezji

00:00

Projekt AKWARIUM, odc. 11

Wayde King i Brett Raymer — przyjaciele, wspólnicy i zażarci rywale — prowadzą największą w USA firmę zajmującą się urządzaniem akwariów, Acrylic Tank Manufacturing (ATM).

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

01:00

Schroniskowa rewolucja: Zły do szpiku kości

Dave Salmoni pokazuje remonty i przebudowy schronisk dla zwierząt w ramach projektu Pawsitive. W tym odcinku zobaczymy prowadzone przez wolontariuszy schronisko w stanie Wirginia.

Godziny emisji Schroniskowa rewolucja

02:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Lekarstwo na huragan

Silny arktyczny huragan sieje spustoszenie na pokładach kutrów i załogi z trudem walczą o przetrwanie. Kapitanowie muszą podjąć ważną decyzję.

Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

02:48

Strażnicy Teksasu: Aligator kontra pies

Strażnicy muszą schwytać i przetransportować ponad 200-kilogramowego aligatora siejącego popłoch na przedmieściach, a w rezerwacie przyrody znajdują plantację marihuany.

Godziny emisji Strażnicy Teksasu

03:36

Policja dla zwierząt w Houston: Zastrzyk z insuliny

Śledcza, Trischa Price, zostaje wezwana w sprawie podejrzenia o złe traktowanie zwierząt. Po przybyciu na miejsce zastaje chorego konia, a przy nim igły. Co faktycznie się stało?

Godziny emisji Policja dla zwierząt w Houston

04:24

Weterynarz z Gór Skalistych: Uratować niedźwiedzia

Dr Jeff przeprowadza ryzykowny, nowoczesny zabieg, by uratować łapę szczenięcia. Czy pies znów będzie chodzić? Zdjęcie rentgenowskie bezpańskiego kota unaocznia szokującą historię.

Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

Reklama
05:12

Szkoła przetrwania: Afryka Północna

Bear Grylls szuka pitnej wody i wyrusza na wybrzeże. Łowi ośmiornicę. Buduje schronienie z drzewa akacjowego i zjada posiłek z szarańczy i ciem.

Godziny emisji Szkoła przetrwania

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-11-30. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-11-30 dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info