Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na 2018-12-21 - ramówka, emisje

2018-12-21 Pokaż dziś

06:00

Australijscy weterynarze, odc. 15

James Carroll i Anthony Bennett powracają z jeszcze bardziej niezwykłymi przypadkami z kliniki weterynaryjnej, która opiekuje się zwierzakami na południu Nowej Południowej Walii.

Godziny emisji Australijscy weterynarze

06:30

Projekt AKWARIUM: Akwarium pełne wspomnień

Kierowca wyścigowy Kurt Busch i jego żona chcą mieć w domu akwarium z makietą miejsca, w którym brali ślub!

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

07:20

Mieszkanie na pniu: Medytacje na klonie

Pete znajduje doskonałe drzewo dla pary, która szuka ustronnego miejsca do medytacji. Przepełniona dobrą energią kryjówka powstaje na splecionych konarach dwóch klonów.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

08:10

Weterynarz z Gór Skalistych: Koci lifting

Gruby kot o imieniu Chubbs wymaga natychmiastowej operacji twarzy. Zespół zajmie się także grzbietem labradora postrzelonego ze śrutówki.

Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

09:00

Dzikie Indochiny: Chiny

Królestwo zwierząt Państwa Środka jest niezwykle bogate i różnorodne. Około połowa chińskich ptaków i ssaków żyje na niewielkim obszarze w południowo-zachodnim regionie kraju.

Godziny emisji Dzikie Indochiny

Reklama
10:00

Na tropie wymarłych gatunków: Pantera mglista

Po doniesieniach świadków o panterze mglistej, Forrest zaczyna tropić to zwierze. Czy przedstawiciel gatunku uznanego niedawno za wymarły naprawdę żyje?

Godziny emisji Na tropie wymarłych gatunków

11:00

Obcy wewnątrz nas: Przygotowani na śmierć

Na ciele nastolatka pojawiają się tajemnicze plamiste rany. Sportowiec zapada na rzadką chorobę, która wywołuje halucynacje. Kobieta zmaga się z napadami wymiotów.

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

12:00

Alaska: Przetrwać na krańcu świata: Myśliwy albo ofiara

Cztery grupy zwykłych ludzi porzucają wygodne, pełne współczesnych udogodnień życie i przenoszą się w dzikie rejony Alaski.

Godziny emisji Alaska: Przetrwać na krańcu świata

13:00

Resocjalizacja z Pit Bullem: Sądny dzień

Nowa lokalizacja ośrodka jest zagrożona: miejscowi protestują przeciwko budowie schroniska dla niebezpiecznych psów. Czy uda się uratować pewnego bardzo małego szczeniaka?

Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

14:00

Kot z piekła rodem: Multimilionowy koszmar

Kot Daniela i Desiree zaznacza moczem dom, który kupili za kilka milionów dolarów. Z kolei kotka Sugar ukrywa się przed nowo przybyłym samcem. Czy Jackson rozwiąże oba problemy?

Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Policja dla zwierząt w Houston: Zaginione szczenięta

Dwoje inspektorów śledczych, Charles Jantzen i Debbie Michielson, ratuje grupę psów, które po śmierci właściciela pozostawiono bez opieki.

Godziny emisji Policja dla zwierząt w Houston

16:00

Projekt AKWARIUM: Specjalne zamówienie

Kolejne odcinki serii opowiadającej o rodzinnej firmie, zajmującej się projektowaniem i aranżacją akwariów. Przedsiębiorstwo ATM prowadzi dwóch szwagrów, Wayde King i Brett Raymer.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

17:00

Baseny jak z bajki: Jak w angielskim ogrodzie

Anthony Archer-Wills to niedościgniony mistrz i konstruktor basenów. Buduje niezwykłe, ekologiczne baseny na zamówienie klientów z całych Stanów Zjednoczonych.

Godziny emisji Baseny jak z bajki

18:00

Strażnicy przyrody: Problem z przynętą

Strażnicy są na tropie braci z dużym zapasem przynęty. Strażnik Carter poszukuje mężczyzny, który prawdopodobnie uczy syna kłusownictwa. Strażnik Cross łapie kłusownika.

Godziny emisji Strażnicy przyrody

19:00

Najdziksze wyspy: Karaiby

Wyspy Karaibskie zasiedlają żółwie skórzaste, małpy, mrówkojady karłowate, ibisy szkarłatne oraz kajmany okularowe. Zaś w wodach wokół ich wybrzeży żyje ponad 800 gatunków ryb.

Godziny emisji Najdziksze wyspy

Reklama
20:00

Śmiercionośne wody

Nieustraszony Les Stroud znów staje na drodze groźnym rekinom. Tym razem wyrusza na najniebezpieczniejsze wody świata, by obserwować zwyczaje tych potężnych drapieżników.

Godziny emisji Śmiercionośne wody

21:00

Premiera Weterynarz w dziczy: Leniwiec w potrzebie

Dr Chris Brown wyrusza do Kostaryki, aby pomóc ciężko rannemu leniwcowi. Łapie także i leczy małpkę kapucynkę cierpiącą na dziwną chorobę skóry.

Godziny emisji Weterynarz w dziczy

22:00

Irwinowie - następne pokolenie, odc. 8

Dzięki pracy na rzecz australijskiego zoo, rodzina Irwinów - Terry, Bindi i Robert - kontynuuje pracę Steve'a Irwina.

Godziny emisji Irwinowie - następne pokolenie

23:00

Najdziksza Arktyka: Tundra - lodowa pustynia

Tundra arktyczna zajmuje jedną piątą powierzchni globu. To jeden z najzimniejszych i najsuchszych regionów Ziemi. Jednak mimo surowych warunków, tętni on życiem.

Godziny emisji Najdziksza Arktyka

00:00

Projekt AKWARIUM, odc. 14

Wayde King i Brett Raymer — przyjaciele, wspólnicy i zażarci rywale — prowadzą największą w USA firmę zajmującą się urządzaniem akwariów, Acrylic Tank Manufacturing (ATM).

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

01:00

Gadomaniacy: Rodzina drzewołazowatych

W stanie Waszyngton Greg i Lucas poznają rodzinę Daschów. Daschowie chcą stworzyć terrarium inspirowane kulturą Majów i trzymać w nim jadowite żaby z rodziny drzewołazowatych.

Godziny emisji Gadomaniacy

02:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Sztyletem w plecy

Morze Beringa to królestwo jedynej w swoim rodzaju społeczności rybackiej. Przygoda to ich chleb powszedni. Ich ofiarą są kraby, a nagrodą 100 milionów dolarów.

Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

02:48

Strażnicy Teksasu: Pogoń przy granicy

Strażnicy spieszą by uratować chorego bielika amerykańskiego. Doglądając jeleni niedaleko meksykańskiej granicy, jeden ze strażników wyrusza w pieszy pościg.

Godziny emisji Strażnicy Teksasu

03:36

Policja dla zwierząt w Houston, odc. 7

Śledczy ds. okrucieństwa wobec zwierząt, którzy przybywają na interwencję w sprawie koni, przy okazji odkrywają miot szczeniąt uwięzionych rurze kanalizacyjnej.

Godziny emisji Policja dla zwierząt w Houston

04:24

Weterynarz z Gór Skalistych: Kraina lwów

Dzięki 80. tysiącom klientów, dr Jeff Young oraz pozostali weterynarze pracujący w klinice dla zwierząt Planned Pethood Plus nigdy się nie nudzą.

Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

Reklama
05:12

Szkoła przetrwania: Lasy deszczowe Kostaryki

Bear Grylls udowodni nam, że można przetrwać w dżungli. W lasach deszczowych Kostaryki wspina się na 30-metrowe drzewa, pokonuje 40-metrowe wodospady i przeprawia się przez rzeki.

Godziny emisji Szkoła przetrwania

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-12-21. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-12-21 dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info