Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na 2018-12-22 - ramówka, emisje

2018-12-22 Pokaż dziś

06:00

Poznajcie orangutany, odc. 8

Ośrodek Sapinok przeżywa baby boom! Na świat przyszło wiele maleństw, a wkrótce przybędzie ich jeszcze więcej. Czy ojcem wszystkich pociech jest dominujący samiec o imieniu C.I.D.?

Godziny emisji Poznajcie orangutany

06:25

Weterynarz z Gór Skalistych: Blisko domu

Dr Jeff przybywa do miasteczka, które ma problem z inwazją dzikich kotów. Pies członka ekipy przechodzi pilną operację, a dr Jeff spieszy na pomoc psu rasy chihuahua.

Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

07:10

Z życia weterynarzy: Leć!

Dr Ross bada potrąconego przez samochód puszczyka kreskowanego. Weterynarze odwiedzają schronisko dla zwierząt oraz przeżywają bliskie spotkanie z teksańską fauną.

Godziny emisji Z życia weterynarzy

08:00

Mieszkanie na pniu: Wydanie międzynarodowe: Brazylia

Wizjoner i zaklinacz drzew Pete Nelson wraz ze swoją ekipą buduje niezwykłe, nowatorskie, ekscentryczne i niewiarygodne kryjówki oraz domki na drzewach.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

09:00

Baseny jak z bajki: Inne pomysły mistrza

Anthony Archer-Wills słynie na całym świecie z projektowania i konstrukcji jedynych w swoim rodzaju, niezwykłych basenów.

Godziny emisji Baseny jak z bajki

Reklama
10:00

Projekt AKWARIUM: Spektakularna pralka

Pralnia w Las Vegas zamawia akwarium wbudowane w prawdziwą pralkę! Okulista prosi o akwarium, na widok którego pacjenci nie będą mogli uwierzyć własnym oczom.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

11:00

Irwinowie - następne pokolenie, odc. 8

Dzięki pracy na rzecz australijskiego zoo, rodzina Irwinów - Terry, Bindi i Robert - kontynuuje pracę Steve'a Irwina.

Godziny emisji Irwinowie - następne pokolenie

12:00

Najsłodsze zwierzaki: Doskonałe przytulanki

Dlaczego psy pilnują dzieci swoich właścicieli? Co sprawia, że kundle są bardziej wytrzymałe od rasowców? Czemu pewne psy warczą częściej od innych? Który z nich jest najsłodszy?

Godziny emisji Najsłodsze zwierzaki

13:00

Weterynarz w dziczy: Leniwiec w potrzebie

Dr Chris Brown wyrusza do Kostaryki, aby pomóc ciężko rannemu leniwcowi. Łapie także i leczy małpkę kapucynkę cierpiącą na dziwną chorobę skóry.

Godziny emisji Weterynarz w dziczy

14:00

Kot z piekła rodem: Diabelski kot

Kolejne zmagania właścicieli z kłopotliwymi ulubieńcami. Zobaczymy, jak Jackson Galaxy rozpoznaje kocie problemy i powoli przywraca w domach spokój i harmonię.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Kot z piekła rodem: Zwariowana Daisy

Kolejne zmagania właścicieli z kłopotliwymi ulubieńcami. Zobaczymy, jak Jackson Galaxy rozpoznaje kocie problemy i powoli przywraca w domach spokój i harmonię.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

16:00

Wilki i wojownicy: Wilczy romans

Pobliskiemu schronisku zagraża pożar. Matt i jego ekipa pomagają w ewakuacji. W czasie badania 20-letniego wilka o imieniu Blade okazuje się, że cierpi on na nowotwór.

Godziny emisji Wilki i wojownicy

17:00

Strażnicy przyrody: Tu nie ma miejsca na błąd

Strażnik Lopashanski szuka na wyspie rannego orła i dokonuje zaskakującego odkrycia. Tymczasem strażnik MacFadzen prowadzi poszukiwania zaginionego pływaka.

Godziny emisji Strażnicy przyrody

18:00

Cztery kąty, cztery łapy: Futbolowy raj dla szczeniąt

Antonio pomaga pracującemu psu zwalczyć złe nawyki oraz przemienia domową pralnię w spa z prawdziwego zdarzenia. Jego ekipa tworzy psi raj o futbolowej tematyce.

Godziny emisji Cztery kąty, cztery łapy

19:00

Projekt AKWARIUM: Akwarium pełne wspomnień

Kierowca wyścigowy Kurt Busch i jego żona chcą mieć w domu akwarium z makietą miejsca, w którym brali ślub!

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

Reklama
20:00

Baseny z rozmachem: Nadmorski pałac

Lucasa czeka wyzwanie zbudowania nad Zatoką Meksykańską basenu godnego rzymskiego pałacu. Poszukiwanie inspiracji zaprowadzi go aż do samego Cezara.

Godziny emisji Baseny z rozmachem

21:00

Kot z piekła rodem: Dziki kot sklepowy

Jackson pomaga parze, która przeprowadziła się do większego domu by móc odseparować od siebie wiecznie walczące koty. Ponadto, zachowanie sklepowego kota naraża interes na szwank.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

22:00

Z życia wielkich kotów, odc. 3

Lamparcica Bahati stara się chronić swoje trzy kocięta przed pawianami i lwami. Na terenie moczarów pojawia się sześć wędrownych samców lwów. Stado jest w niebezpieczeństwie.

Godziny emisji Z życia wielkich kotów

23:00

Złotka z Alaski: Koniec miodowego miesiąca

Złe warunki atmosferyczne spowalniają pracę. Napiętą sytuację dodatkowo zaostrza brak wzajemnego zaufania. Czy uda się szybko rozwiązać problem i przejść do porządku dziennego?

Godziny emisji Złotka z Alaski

00:00

Górskie potwory: Wielki finał

Zespół chce wyrównać rachunki z potężnym stworzeniem przypominającym Wielką Stopę. Tym razem chodzi o doniesienia ze stanu Ohio.

Godziny emisji Górskie potwory

02:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Krew o świcie

Na wodach Morza Beringa konkurencja jest tak zaciekła, że kapitanowie kutrów posuwają się do kolejnych oszustw. Junior musi słono zapłacić za zerwany sojusz z Keithem.

Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

02:48

Strażnicy Teksasu: Atak jelenia

Patrolując Rio Grande, strażnicy przyrody znajdują niezidentyfikowane ciało, a strażnik Powell zajmuje się zaskakującą sprawą jelenia. Problematyczny aligator zostaje przeniesiony.

Godziny emisji Strażnicy Teksasu

03:36

Policja dla zwierząt w Houston, odc. 8

Śledczy ds. okrucieństwa wobec zwierząt interweniują w sprawie ogromnej liczby kotów trzymanych przez starsze osoby w domu, którego dach może się lada chwila zawalić.

Godziny emisji Policja dla zwierząt w Houston

04:24

Weterynarz z Gór Skalistych: Mały cud

Dr Jeff operuje psa, który ma problem z jedzeniem, przez co waży o 9 kg za mało. Natomiast kot imieniem Winter ma krwawiącą ranę na boku.

Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

05:12

Szkoła przetrwania: Pustynia Moab

Na pustyni Moab w stanie Utah Bear Grylls spotyka grzechotniki i przeprawia się przez ruchome piaski. Pokaże nam, jak można przeżyć w tak ekstremalnych warunkach.

Godziny emisji Szkoła przetrwania

Reklama

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-12-22. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-12-22 dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info