Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na 2018-12-29 - ramówka, emisje

2018-12-29 Pokaż dziś

06:00

Miasto małp: Królem być...

Król Lir musi stłumić bunt żołnierzy. Spiskowcy dążą do odebrania mu władzy. Tymczasem Czarne Pazury przygotowują się do ataku. Wojna wisi w powietrzu.

Godziny emisji Miasto małp

06:25

Weterynarz z Gór Skalistych: Góry i krokodyle

Do kliniki zostaje przywieziony pies z podejrzeniem złamania nogi, ale doktor Jeff szybko odkrywa dużo poważniejszą chorobę. Leczy także kota-niejadka.

Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

07:10

Weterynarz w dziczy: W królestwie słoni

Dr Chris Brown jedzie do Tajlandii, by leczyć zagrożone słonie indyjskie. Pomaga także wypuścić na wolność dwa gibony białorękie.

Godziny emisji Weterynarz w dziczy

08:00

Mieszkanie na pniu: Zagubiony w lesie

Zaklinacz drzew Pete Nelson buduje kryjówki w koronach drzew dla tych, którzy marzą o bliskim kontakcie z przyrodą i chcą urzeczywistnić marzenia z dzieciństwa.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

09:00

Baseny z rozmachem: Pływając z rybami

W Siesta Key ekipa Lucasa zamienia oczko wodne w ogrodową oazę, w której schronienie znajdą zwierzęta i cała rodzina. Potem stary basen przemienia się w piękną lagunę.

Godziny emisji Baseny z rozmachem

Reklama
10:00

Projekt AKWARIUM: Baseballowe akwarium

Drużyna baseballowa San Francisco Giants chce nadać swojemu stadionowi styl znad zatoki! Ale czy ekipa ATM zbuduje odpowiednio duże akwarium by zachwycić fanów baseball'a?

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

11:00

Irwinowie - następne pokolenie, odc. 9

Dzięki pracy na rzecz australijskiego zoo, rodzina Irwinów - Terry, Bindi i Robert - kontynuuje pracę Steve'a Irwina.

Godziny emisji Irwinowie - następne pokolenie

12:00

Najsłodsze zwierzaki: Słodkie puchate pieski

Dlaczego psy są najlepszymi przyjaciółmi człowieka? Szczenięta której rasy najbardziej lubią się bawić, a które są największymi rozrabiakami? Który z psiaków jest najsłodszy?

Godziny emisji Najsłodsze zwierzaki

13:00

Gadomaniacy: Rodzina drzewołazowatych

W stanie Waszyngton Greg i Lucas poznają rodzinę Daschów. Daschowie chcą stworzyć terrarium inspirowane kulturą Majów i trzymać w nim jadowite żaby z rodziny drzewołazowatych.

Godziny emisji Gadomaniacy

14:00

Kot z piekła rodem: Dlaczego nie miauczą?

Kolejne zmagania właścicieli z kłopotliwymi ulubieńcami. Zobaczymy, jak Jackson Galaxy rozpoznaje kocie problemy i powoli przywraca w domach spokój i harmonię.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Kot z piekła rodem: Koszmar spadochroniarza

Jackson pomaga znanemu skoczkowi spadochronowemu w okiełznaniu jego dwóch kotów rasy savannah. Usiłuje też rozwiązać problem kota, który niechętnie dzieli się swoim terytorium.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

16:00

Wilki i wojownicy: Wilcze serce

Matt i weterani muszą pomóc w zabraniu z podmiejskiego domu Apache'a — mieszanki psa z wilkiem. Zwierzę jest zaniedbane i agresywne.

Godziny emisji Wilki i wojownicy

17:00

Strażnicy przyrody: Intruzi

Strażnik Lucas stara się wyśledzić intruzów, którzy zniszczyli grunt. Tymczasem Towne spieszy na pomoc rannemu 11-letniemu turyście.

Godziny emisji Strażnicy przyrody

18:00

Cztery kąty, cztery łapy: Idealna grota dla zwierzaków

Antonio przemienia pełną bałaganu piwnicę w schronienie dla ponad 20 uratowanych gadów, ssaków i ptaków. Powstają zarówno egzotyczne zagrody jak i strefa rozrywki.

Godziny emisji Cztery kąty, cztery łapy

19:00

Projekt AKWARIUM, odc. 11

Wayde King i Brett Raymer — przyjaciele, wspólnicy i zażarci rywale — prowadzą największą w USA firmę zajmującą się urządzaniem akwariów, Acrylic Tank Manufacturing (ATM).

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

Reklama
20:00

Baseny z rozmachem: Ukryta strefa imprezowa

Lucas podejmuje się niemalże niemożliwego zadania przemienienia malutkiego ogródka na przedmieściach w luksusową strefę z basenem, której nie powstydziłyby się ekskluzywne kurorty.

Godziny emisji Baseny z rozmachem

21:00

Kot z piekła rodem: Kociakom na ratunek

Koci ekspert wyrusza w drogę! By uratować życie 50 kociąt ze schroniska w Los Angeles, Jackson przetransportuje je do swojego rodzinnego Boulder w stanie Kolorado.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

22:00

Z życia wielkich kotów, odc. 4

Po kilku miesiącach przerwy ekipa wraca do rezerwatu Masai Mara w czasie migracji antylop gnu — ale stado gdzieś zniknęło po potyczce z sześcioma obcymi samcami.

Godziny emisji Z życia wielkich kotów

23:00

Złotka z Alaski: Matka wie najlepiej

W Gold Run pomiędzy SJ i Johnem wywiązała się walka o wpływy. Czy przed końcem sezonu zdołają dojść do porozumienia?

Godziny emisji Złotka z Alaski

00:00

Potwory z mokradeł: Bestia z Honey Island Swamp

Na mrocznych luizjańskich mokradłach Honey Island Swamp Elliot i jego zespół z organizacji B.E.A.S.T. poszukują legendarnego potwora ważącego 180 kilogramów.

Godziny emisji Potwory z mokradeł

01:00

Obcy wewnątrz nas: Zabójcy z zimną krwią

Mózg 9-letniego hokeisty zaatakował groźny pasożyt, a biegacza zżera od środka niezidentyfikowane stworzenie. Czy wygrają walkę ze śmiercią?

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

02:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Sypiając z wrogiem

Załogi kutrów zmagają się z silnym, arktycznym sztormem. Junior postanawia zaryzykować i udowodnić, że potrafi dotrzymać kroku nawet najbardziej doświadczonym rybakom.

Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

02:48

Strażnicy Teksasu: Zwiad w Zatoce Meksykańskiej

Specjalny oddział strażników spędza tydzień w pływającym domu podczas operacji przeciwko przemytnikom narkotyków.

Godziny emisji Strażnicy Teksasu

03:36

Policja dla zwierząt w San Francisco: Przepełnione i niechciane

Funkcjonariusze ratują z opuszczonego domu zaniedbane papugi oraz uwalniają kota, który zaklinował się w wąskiej szczelinie. Muszą też schwytać dzikiego szopa pracza.

Godziny emisji Policja dla zwierząt w San Francisco

04:24

Weterynarz z Gór Skalistych: Nalla staje na cztery łapy

Suczka Nalla potrzebuje pilnej operacji po tym jak została postrzelona w trakcie rabunku domu. Dr Jeff i Hector pomagają też wilkom z rezerwatu w Kolorado.

Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

Reklama
05:12

Szkoła przetrwania: Ekwador

Bear podróżuje przez najbardziej nieprzyjazne rejony Ekwadoru, prezentując techniki przetrwania. Pokaże nam, jak można szybko zbudować bambusowy most i jak omijać piranie.

Godziny emisji Szkoła przetrwania

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-12-29. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-12-29 dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info