Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na 2019-03-17 - ramówka, emisje

2019-03-17 Pokaż dziś

06:00

Wszystko o psach - nowe sztuczki: Krzywdzące stereotypy

Niektóre rasy psów mają złą reputację. A przecież pitbulle, mastify, rottweilery, dobermany czy buldogi wcale nie muszą być agresywne i mogą być wspaniałymi przyjaciółmi człowieka.

Godziny emisji Wszystko o psach - nowe sztuczki

06:25

Weterynarz z Gór Skalistych: Pomoc dla zwierząt z ulicy

Dr Jeff udaje się do schroniska by pomóc pupilom ubogich oraz bezdomnych. W klinice, pies Max potrzebuje leczenia narośli, którą ma na głowie.

Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

07:10

Irwinowie - następne pokolenie: Kangurek Roberta

Bindi i opiekunowie z zoo przygotowują Sophie — nowo narodzoną żyrafkę — do pierwszych dni na wybiegu. Robert tymczasem pomaga wychowywać innego malucha: kangura Melmana.

Godziny emisji Irwinowie - następne pokolenie

08:00

Mieszkanie na pniu: Magia i nowoczesność

W Georgii Pete buduje domek, którego konstrukcja łamie wszelkie reguły. Odwiedza także legendę wyścigów samochodowych, Dale'a Earnhardta Jr., który ma własny domek na drzewie.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

09:00

Baseny jak z bajki: W wielkim luksusie

Para przyjaciół i miłośników fitnessu chce wybudować basen do ćwiczeń i imprez ze znajomymi. Chcą też, aby było to bezpieczne miejsce dla ich czterech psów.

Godziny emisji Baseny jak z bajki

Reklama
10:00

Projekt AKWARIUM, odc. 14

Wayde King i Brett Raymer — przyjaciele, wspólnicy i zażarci rywale — prowadzą największą w USA firmę zajmującą się urządzaniem akwariów, Acrylic Tank Manufacturing (ATM).

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

11:00

Kot z piekła rodem: Multimilionowy koszmar

Kot Daniela i Desiree zaznacza moczem dom, który kupili za kilka milionów dolarów. Z kolei kotka Sugar ukrywa się przed nowo przybyłym samcem. Czy Jackson rozwiąże oba problemy?

Godziny emisji Kot z piekła rodem

12:00

Kot z piekła rodem: Głodny jak wilk

Galaxy rozpoznaje problemy kota Marleya, który nie tylko pozostawia za sobą krwawe żniwo, ale też z pasją niszczy wszystko w domu. Zobacz, jak metody Jacksona czynią cuda.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

13:00

Strażnicy przyrody: Wstęp wzbroniony

Porucznik Boudreau i strażnik Hannett badają miejsce nielegalnego polowania na indyki. Tymczasem strażnik Bronson zostaje wezwany do węża chowającego się w łóżku.

Godziny emisji Strażnicy przyrody

14:00

Królowa lwów, odc. 1

W RPA coraz popularniejsze jest polowanie na wcześniej schwytane lub specjalnie w tym celu hodowane zwierzęta. Andi Rive prowadzi schronisko, które chroni lwy przed takim losem.

Godziny emisji Królowa lwów

15:00

Królowa psich serc: Psy spod wulkanu

Po erupcji wulkanu Kilauea w maju 2018 r. schroniska na Hawajach zapełniły się bezdomnymi zwierzętami. Amanda i jej rodzina wyruszają na misję humanitarną.

Godziny emisji Królowa psich serc

16:00

Wilki i wojownicy: Wilczy romans

Pobliskiemu schronisku zagraża pożar. Matt i jego ekipa pomagają w ewakuacji. W czasie badania 20-letniego wilka o imieniu Blade okazuje się, że cierpi on na nowotwór.

Godziny emisji Wilki i wojownicy

17:00

Baseny z rozmachem: Co z tym dokiem?

Lucas buduje dla przyjaciela ogromny basen. W ogródku pojawi się dok, kaskady wodne, palenisko i wodny bar wyposażony w sprzęt audio-wideo.

Godziny emisji Baseny z rozmachem

18:00

Klan z Alaski: Dzikie życie

Niezwykła rodzina Brownów wspomina najważniejsze wydarzenia minionego roku. Poznaj sekrety życia na łonie natury w odległej dziczy.

Godziny emisji Klan z Alaski

19:00

Obcy wewnątrz nas: Kaszlę krwią

Mężczyzna zaczyna kaszleć krwią. Nowożeńca dopada bardzo rzadka choroba. Młody ojciec skarży się na paraliżujące bóle brzucha.

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

Reklama
20:00

Królowa psich serc: W domu najlepiej

Amanda wraca z Portoryko i przygotowuje uratowane przez siebie zwierzęta do aklimatyzacji na kontynencie. Pierwsze kroki kieruje do weterynarza, aby sprawdzić, czy psy są zdrowe.

Godziny emisji Królowa psich serc

21:00

Weterynarz w dziczy: W paszczę lwa

Dr Chris Brown rusza tym razem do RPA, gdzie operuje trzy lwice. Pomaga także w usunięciu rogu białemu nosorożcowi. Dzięki temu zwierzę nie będzie atrakcyjne dla kłusowników.

Godziny emisji Weterynarz w dziczy

22:00

Człowiek w roli ofiary: Samotnie w głuszy

Karen Williams biegła w maratonie, kiedy znalazła się między niedźwiedzicą a jej młodym. Steve'a Campbella zaatakowała puma, kiedy pracował przy budowie rurociągu.

Godziny emisji Człowiek w roli ofiary

23:00

Klan z Alaski: Nigdy się nie poddawaj

Spotkania z rodziną Brownów i ich siódemką dzieci, którzy żyją w dziczy na Alasce bez prądu i udogodnień współczesnej cywilizacji. Aby przetrwać, muszą działać wspólnie.

Godziny emisji Klan z Alaski

00:00

Dzikie wyspy z Dave'em Salmonim: Wyspa wulkaniczna

Biolog Dave Salmoni odwiedza niebezpieczną wyspę należącą do archipelagu Galapagos, aby wytropić jedno z najdziwniejszych zwierząt, żyjących na naszej planecie.

Godziny emisji Dzikie wyspy z Dave'em Salmonim

01:00

Obcy wewnątrz nas: Omal nie zabiłam własnego dziecka

Matka myśli, że coś niedobrego dzieje się z oczami jej dziecka. Po zbadaniu chłopca lekarze odkrywają, że coś zjada jego oczy i mózg.

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

02:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Eksperyment na morzu

To już trzeci tydzień sezonu połowów krabów. W ramach eksperymentu szyprowie Sig i Phil zamieniają się młodymi rybakami.

Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

02:48

Strażnicy Teksasu: Uzbrojony i niebezpieczny

Strażnicy Łowieccy jadą na nocny patrol. Dostają anonimowe doniesienia o wędkarzu łowiącym ponad limit oraz o specjalnej psiej gromadzie do poszukiwań nielegalnych obiektów.

Godziny emisji Strażnicy Teksasu

03:36

Policja dla zwierząt w Houston: Huragan Rita

Po przejściu huraganu Rita oficerowie przeprowadzają największą akcję ratunkową zwierząt w USA.

Godziny emisji Policja dla zwierząt w Houston

04:24

Weterynarz z Gór Skalistych: Kawałek po kawałku

Dr Jeff stara się uratować psa kopniętego w głowę przez konia i próbuje dojść do ładu z dwoma zdziczałymi kotami terroryzującymi okolicę. Pewna fretka ma niepokojące objawy.

Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

Reklama
05:12

Szkoła przetrwania: Sahara, część 2

Bear Grylls kontynuuje swoją wyprawę przez Saharę. Tym razem w jego menu pojawiło się mięso z wielbłąda, a to oznacza obdarcie ze skóry i wypatroszenie zwierzaka.

Godziny emisji Szkoła przetrwania

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2019-03-17. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2019-03-17 dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info