Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na 2019-03-18 - ramówka, emisje

2019-03-18 Pokaż dziś

06:00

Lotnisko pełne zwierząt, odc. 6

Lemur katta wymyka się poza lotnisko. Czy uda się go szybko schwytać? Pracownicy przyjmują żółwia, który ma polecieć do USA. Natomiast pies rasy husky musi przejść kwarantannę.

Godziny emisji Lotnisko pełne zwierząt

06:30

Projekt AKWARIUM: 2 Chainz, 1 akwarium

2 Chainz, raper z Atlanty, marzy o naprawdę wyjątkowym akwarium. W trakcie pracy Wayde gubi istotne pomiary — sprawy mocno się komplikują.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

07:20

Mieszkanie na pniu: Wydanie międzynarodowe - Francja

Wizjoner Alain Laurens dołącza do Pete'a w trakcie jego wyprawy do Francji. Przedstawia on swoje fantastyczne projekty, które komplenie redefiniują znaczenie domku na drzewie.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

08:10

Weterynarz z Gór Skalistych: Uwaga, zły kot

Doktor Nichols leczy kota poturbowanego przez psa z sąsiedztwa. Grupa czwartoklasistów liczy, że doktor Jeff uratuje ich ulubionego jeża.

Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

09:00

Najdziksza Ameryka Łacińska: Andy

Andy to najdłuższy łańcuch górski świata, ciągnący się wzdłuż całego zachodniego wybrzeża Ameryki Południowej. Jak radzą sobie zwierzęta, żyjące na dużych wysokościach?

Godziny emisji Najdziksza Ameryka Łacińska

Reklama
10:00

Kłopotliwe zwierzaki: Kto tu rządzi?

Niesforne i niepokorne pupile, które doprowadzają swoich właścicieli do białej gorączki. Poznamy m.in. psa, który z pasją wykrywa wszelkie łakocie oraz obsesyjnie dziobiącą gęś.

Godziny emisji Kłopotliwe zwierzaki

11:00

Obcy wewnątrz nas: Mój gwiazdkowy prezent

Mężczyzna, który uderzył się w głowę, zmaga się z niezwykle rzadkim schorzeniem. W ranie na kolanie chłopca mieszka nieproszony gość. Mężczyzna nieświadomie żywi własnego zabójcę.

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

12:00

Alaska: Przetrwać na krańcu świata: Nie ma odwrotu

Ochotnicy muszą stawić czoła burzy śnieżnej i niskim temperaturom. Muszą pokonać zamarznięte rzeki. Powoli zaczynają tracić pewność siebie, ale niestety, nie ma już odwrotu.

Godziny emisji Alaska: Przetrwać na krańcu świata

13:00

Resocjalizacja z Pit Bullem: Co dalej?

Moe i Lizzy ratują chorego, bezdomnego psa. Diagnoza niestety nie jest dobra. Nowa wolontariuszka, Tania stara się pogodzić prywatne życie z pracą w Villalobos.

Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

14:00

Kot z piekła rodem: Siostrzane wojny

Jackson jest w Filadelfii, gdzie stara się pomóc kotce o imieniu Charlee naprawić relacje z jej siostrą, Frankie, która od dawna się nad nią znęcała.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Policja dla zwierząt w Houston: Węże

Oficer śledczy i miłośniczka węży - Dana Almengor, zostaje wezwana do boa dusiciela, którego znaleziono w Galveston.

Godziny emisji Policja dla zwierząt w Houston

16:00

Projekt AKWARIUM: Trzy akwaria

Biznesmen Brad Jennings chce by jego biuro zdobiły trzy akwaria. Chłopaki pracują nad odpowiednim projektem, w którego skład wchodzi między innymi działający kominek.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

17:00

Baseny jak z bajki: Inne pomysły mistrza

Anthony Archer-Wills słynie na całym świecie z projektowania i konstrukcji jedynych w swoim rodzaju, niezwykłych basenów.

Godziny emisji Baseny jak z bajki

18:00

Strażnicy przyrody: Ucieczka

W New Hampshire, oficer Hannett udaje się w pościg za nietypowym pojazdem. Pushee i nowy strażnik Driscoll odkrywają grupę agresywnych miłośników prędkości.

Godziny emisji Strażnicy przyrody

19:00

Kłopotliwe zwierzaki: Twardziele

Wybryki kota, który nawąchał się kocimiętki i psa, który opanował do perfekcji sztukę wchodzenia do opiekacza. Oto rozbrykane pupile, potafiące nieźle namieszać.

Godziny emisji Kłopotliwe zwierzaki

Reklama
20:00

W poszukiwaniu rekina giganta: Air Jaws: Fins Of Fury

W 2011 roku żarłacz biały, zwany Kolosem, wynurzył się raz i nikt go już potem nie widział. Teraz zespół ekspertów próbuje wyciągnąć tego olbrzyma z morskich głębin.

Godziny emisji W poszukiwaniu rekina giganta

21:00

Premiera Królowa psich serc: Obiekt westchnień

Po szalonej misji ratunkowej na Hawajach Amanda przywozi do domu dwa psy: Iceland jest ślepym szczeniakiem, Egypt — nieśmiałym i zalęknionym psem ze schroniska.

Godziny emisji Królowa psich serc

22:00

Tygrys ludojad

Grasujący w północnych Indiach tygrys-ludojad zabił już dziesięć osób i pożarł trzy. Nowocześnie wyposażeni i znający dawne techniki łowieckie myśliwi wyruszają, aby go znaleźć.

Godziny emisji Tygrys ludojad

23:00

Życiodajne rzeki Afryki, odc. 6

Płynąca przez dziewięć afrykańskich krajów rzeka Zambezi tworzy różnorodne krainy i stawia liczne wyzwania. Jak słonie, krokodyle i inne zwierzęta potrafią przetrwać u jej brzegów?

Godziny emisji Życiodajne rzeki Afryki

00:00

Strażnicy Alaski: W poszukiwaniu kozicy górskiej

Bill i Dustin w pobliżu jazu zbliżają się do lochy i warchlaków. Dom wyrusza na długą wędrówkę po górach Chugach, chcąc znaleźć jedną z kozic z założonymi obrożami telemetrycznymi.

Godziny emisji Strażnicy Alaski

01:00

Interwencje w dziczy, odc. 6

Dzikim zwierzętom zagrażają kłusownicy i przemytnicy. Międzynarodowy zespół obrońców zwierząt podejmuje dramatyczne akcje ratunkowe i przenosi uwolnione osobniki do rezerwatów.

Godziny emisji Interwencje w dziczy

02:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Kąpiel w Morzu Beringa

Szyprowie Sig i Phil próbują na pełnym morzu oddać sobie „wypożyczonych" rybaków. Podczas wymiany wpadają do lodowatej wody.

Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

03:00

Strażnicy Teksasu: Nie zadzieraj z Teksasem

Strażnicy poszukują zagrożonego gatunku - żurawia krzykliwego oraz dostają zgłoszenie o agresywnym aligatorze. Właścicielka salonu kosmetycznego znajduje ranne piskle jastrzębia.

Godziny emisji Strażnicy Teksasu

03:50

Policja dla zwierząt w Houston: Siwa babcia

Pracownicy SPCA w Houston ratują z opresji sześć wygłodzonych koni, w tym niezwykle przyjazną starą klacz o imieniu Grandma.

Godziny emisji Policja dla zwierząt w Houston

04:40

Poznajcie orangutany, odc. 6

Dla młodziutkich mieszkańców Sepilok nadszedł czas karmienia. Choć orangutany mają dobrą opieką, same muszą nauczyć się szukania jedzenia. A to wcale nie jest takie łatwe.

Godziny emisji Poznajcie orangutany

Reklama
05:10

Szkoła przetrwania: Panama, część 1

W Panamie Bear Grylls przedziera się przez lasy namorzynowe, mokradła i dżunglę. Pogryziony przez ponad sto komarów chce nam udowodnić, że człowiek przetrwa w każdych warunkach.

Godziny emisji Szkoła przetrwania

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2019-03-18. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2019-03-18 dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info