Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na 2019-03-19 - ramówka, emisje

2019-03-19 Pokaż dziś

06:00

Lotnisko pełne zwierząt, odc. 7

Opowieści z centrum odbioru zwierząt na lotnisku Heathrow w Londynie. Tak ogromnej różnorodności gatunków, podróżujących po całym świecie, nie sposób spotkać nigdzie indziej.

Godziny emisji Lotnisko pełne zwierząt

06:30

Projekt AKWARIUM: Książęce akwarium dla Prince'a Royce'a

Prince Royce, gwiazda muzyki, chce mieć w swojej rezydencji w Miami akwarium zrobione na zamówienie przez ATM. Wayde i Brett robią co mogą, by stworzyć akwarium godne Księcia...

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

07:20

Mieszkanie na pniu: Medytacje na klonie

Pete znajduje doskonałe drzewo dla pary, która szuka ustronnego miejsca do medytacji. Przepełniona dobrą energią kryjówka powstaje na splecionych konarach dwóch klonów.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

08:10

Weterynarz z Gór Skalistych: Robi się gorąco

Do kliniki trafia pies z cieknącą pianą z pyska — doktor Jeff musi działać naprawdę szybko. Doktor musi zoperować świnię Penelopę, jednak nigdy wcześniej tego nie robił.

Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

09:00

Dzikość Bliskiego Wschodu: Turcja

Turcja to kraina kontrastów, gdzie przyroda musi stawić czoła ekstremalnym wyzwaniom. Wysokie góry, zmiany klimatu i wrogie linie brzegowe - wszystko to odgrywa tu ważną rolę.

Godziny emisji Dzikość Bliskiego Wschodu

Reklama
10:00

Kłopotliwe zwierzaki: Kleptoman i sprytny uciekinier

Niesforne i niepokorne pupile, które doprowadzają swoich właścicieli do białej gorączki. Zobaczymy m.in. wyjąkowo rozbrykanego i przebiegłego pieska oraz pełnego uroku mrówkojada.

Godziny emisji Kłopotliwe zwierzaki

11:00

Obcy wewnątrz nas: Moje gnijące płuca

Groźny pasożyt atakuje kobietę i pokrywa jej skórę ropiejącymi ranami. Grzybica doprowadza mężczyznę na skraj załamania nie tylko nerwowego.

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

12:00

Alaska: Przetrwać na krańcu świata: Długa droga do domu

Ochotnicy opuszczają chaty i wyruszają w drogę na lotnisko, aby złapać samolot do cywilizacji. Niektórzy z nich źle znoszą niskie temperatury. Inni cierpią z powodu odwodnienia.

Godziny emisji Alaska: Przetrwać na krańcu świata

13:00

Resocjalizacja z Pit Bullem, odc. 6

Zaczyna się operacja, której celem jest umieszczenie we wspaniałym domu psa od dawna pozostającego w schronisku. We francuskiej dzielnicy Nowego Orleanu dwa psy potrzebują pomocy.

Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

14:00

Kot z piekła rodem: Mokry protest

Jackson poznaje Henery'ego, kota-dachowca, który został zmuszony do życia w domu i protestuje przeciwko temu, zalewając moczem całe mieszkanie.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Policja dla zwierząt w Houston: Nieustraszony na służbie

Główny śledczy, Charles Jantzen, ratuje kilkadziesiąt psów z płonącego domu. Inny funkcjonariusz pomaga w wydostaniu szczeniąt z rury kanalizacyjnej.

Godziny emisji Policja dla zwierząt w Houston

16:00

Projekt AKWARIUM: Ekstra akwarium dla boksera

Światowej sławy bokser, Fernando Vargas, prosi o akwarium w kształcie rękawicy bokserskiej, które ma znaleźć się w jego siłowni w Las Vegas. Czy wszyscy aż padną z wrażenia?

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

17:00

Baseny jak z bajki: Najlepsze projekty

Anthony Archer-Wills to niedościgniony mistrz i konstruktor basenów. Buduje niezwykłe, ekologiczne baseny na zamówienie klientów z całych Stanów Zjednoczonych.

Godziny emisji Baseny jak z bajki

18:00

Strażnicy przyrody: Prawda albo konsekwencje

Lucas bada sprawę myśliwego, który polując na indyki strzelał zbyt blisko publicznej drogi. Podobnie sierżant Szewczyk, który poszukuje strzelca łamiącego przepisy.

Godziny emisji Strażnicy przyrody

19:00

Kłopotliwe zwierzaki: Nie dotykaj

Oto kolejne rozbrykane pupile. Właściciele zastanawiają się nad inteligencją swego psa. Przebiegła suczka buldoga myśli, że wszystko należy do niej. Kot kleptoman okrada sąsiadów.

Godziny emisji Kłopotliwe zwierzaki

Reklama
20:00

Rekiny: Arena śmierci

Badacz rekinów Jeff Kurr powraca. Tym razem w jednoosobowej klatce penetruje dno oceanów na żerowiskach żarłaczy białych.

Godziny emisji Rekiny

21:00

Strażnicy Teksasu: Twarzą w twarz z niebezpieczeństwem

Teksańscy strażnicy łowieccy mają ręce pełne roboty. Czuwają nad bezpieczeństwem 27 milionowej populacji stanu Teksas oraz sprawują pieczę nad jego naturalnymi zasobami.

Godziny emisji Strażnicy Teksasu

22:00

Na tropie wymarłych gatunków: Olbrzym z Madagaskaru

Pachylemur był madagaskarskim gatunkiej lemura o rudej sierści, wielkością dorównujący ssakom naczelnym. Forrest przeczesuje dżunglę z nadzieją, że ten wymarły gatunek jednak żyje.

Godziny emisji Na tropie wymarłych gatunków

23:00

Życiodajne rzeki Afryki, odc. 7

Starożytna rzeka Nil od stuleci definiuje Afrykę. Na jego brzegach szereg stworzeń, od krokodyli nilowych po żyrafy i szympansy, opiekuje się swoim potomstwem.

Godziny emisji Życiodajne rzeki Afryki

00:00

Królowa psich serc: Obiekt westchnień

Po szalonej misji ratunkowej na Hawajach Amanda przywozi do domu dwa psy: Iceland jest ślepym szczeniakiem, Egypt — nieśmiałym i zalęknionym psem ze schroniska.

Godziny emisji Królowa psich serc

01:00

Tygrys ludojad

Grasujący w północnych Indiach tygrys-ludojad zabił już dziesięć osób i pożarł trzy. Nowocześnie wyposażeni i znający dawne techniki łowieckie myśliwi wyruszają, aby go znaleźć.

Godziny emisji Tygrys ludojad

02:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Arktyczne poszukiwania

Szyper kutra Northwestern zrobi wszystko, aby złowić jak najwięcej królewskich krabów. Załoga zaczyna wątpić, czy jest przy zdrowych zmysłach.

Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

03:00

Strażnicy Teksasu: W mgnieniu oka

Strażnicy ratują życie turystom gdy ich kanoe wywraca się do góry dnem. Po znalezieniu jelenia w potrzasku, pojawiają się pytania. Zatrzymany zostaje człowiek posiadający kokainę.

Godziny emisji Strażnicy Teksasu

03:50

Policja dla zwierząt w Houston: Uparty Joe

Oficer śledczy Jennifer Francis odkrywa zaniedbane dwa konie i osła. Jednak, aby odebrać zwięrzeta właścicielowi musi mieć orzeczenie sądowe.

Godziny emisji Policja dla zwierząt w Houston

04:40

Poznajcie orangutany, odc. 7

Chiquita miała zaledwie dwa miesiące, gdy przybyła do Sepilok. Teraz jest już trzylatką silnie przywiązaną do jednego z pracowników, co stało się przyczyną problemów.

Godziny emisji Poznajcie orangutany

Reklama
05:10

Szkoła przetrwania: Panama, część 2

Bear Grylls kontynuuje wyprawę przez namorzynowe mokradła i dżungle Panamy w Ameryce Południowej. Pogryziony przez komary udowodni nam, że człowiek przetrwa w równikowym upale.

Godziny emisji Szkoła przetrwania

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2019-03-19. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2019-03-19 dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info