Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na 2019-03-22 - ramówka, emisje

2019-03-22 Pokaż dziś

06:00

Lotnisko pełne zwierząt, odc. 10

Opowieści z centrum odbioru zwierząt na lotnisku Heathrow w Londynie. Tak ogromnej różnorodności gatunków, podróżujących po całym świecie, nie sposób spotkać nigdzie indziej.

Godziny emisji Lotnisko pełne zwierząt

06:30

Projekt AKWARIUM: Akwarium na wielką imprezę

Wayde King i Brett Raymer — partnerzy biznesowi, najlepsi kumple i zażarci rywale — prowadzą największą w USA firmę zajmującą się urządzaniem akwariów.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

07:20

Mieszkanie na pniu: W kontakcie z przyrodą

Zaklinacz drzew Pete Nelson buduje kryjówki w koronach drzew dla tych, którzy marzą o bliskim kontakcie z przyrodą i chcą urzeczywistnić marzenia z dzieciństwa.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

08:10

Weterynarz z Gór Skalistych: Poza granicami

Tysiące zwierząt potrzebuje pomocy, a nie każdego stać na weterynarza. Dr Jeff i jego ekipa jadą do Meksyku, gdzie prowadzą przenośną klinikę, pomagając potrzebującym.

Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

09:00

Dzikość Bliskiego Wschodu: Turkmenistan

Bliski Wschód posiada piękną i różnorodną przyrodę, lecz rzadko bywa ona filmowana. Gdy spojrzymy nieco uważniej odkryjemy tu zadziwiającą faunę i florę!

Godziny emisji Dzikość Bliskiego Wschodu

Reklama
10:00

Kłopotliwe zwierzaki: Podwójny problem

Kot, igrający z aligatorami, pies, podkradający kawę i małpka, która jeździ na psim grzbiecie. Oto domowe pupile, których codzienne wybryki przyprawiają właścicieli o ból głowy.

Godziny emisji Kłopotliwe zwierzaki

11:00

Obcy wewnątrz nas: Wakacje z piekła rodem

Życie trzech rodzin staje na głowie, kiedy zakażenie rozrywa mężczyźnie nogę. Rzadka infekcja mózgu popycha siedmioletnią dziewczynkę do samobójstwa.

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

12:00

Alaska: Przetrwać na krańcu świata: W co ja się wpakowałem?

Ochotnicy zmagają się z surowym klimatem i dziką przyrodą. Warunki stają się coraz trudniejsze. Śmiałkowie zaczynają wątpić, czy podjęli dobrą decyzję.

Godziny emisji Alaska: Przetrwać na krańcu świata

13:00

Resocjalizacja z Pit Bullem: Nowi podopieczni

Ekipa ratunkowa dostaje wezwanie: bezdomna suka właśnie rodzi szczenięta. Na razie urodziły się dwa, wkrótce będą kolejne. Czy pomoc dotrze na czas?

Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

14:00

Kot z piekła rodem: Ratunku - mój kota trzyma mnie jako zakładnika

Jackson jedzie do Portland, by pomóc Teresie i Lee okiełznać nieobliczalnego kota. Zwierzak dotkliwie podrapał ich syna po tym, jak ten pociągnął go za ogon.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Policja dla zwierząt w Houston: Zaginiony, lecz nie zapomniany

Śledczy przeprowadzają akcję przejęcia koni. Zajmują się psem, którego właściciele pozostawili w domu bez opieki na cztery tygodnie. Ratują kota, który utknął w kanale burzowym.

Godziny emisji Policja dla zwierząt w Houston

16:00

Projekt AKWARIUM: Gangsterskie akwarium

Muzeum Mafii składa fachowcom z ATM propozycję nie do odrzucenia. Chcą mieć akwarium z modelem zatopionego statku służącego do przemytu alkoholu w czasach prohibicji.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

17:00

Baseny z rozmachem: Raj w ogrodzie

Lucas dostaje zlecenie stworzenia wodnego raju w przydomowym ogródku. Ekipa musi najpierw całkowicie zniszczyć ogród i stworzyć zupełnie nową przestrzeń.

Godziny emisji Baseny z rozmachem

18:00

Strażnicy przyrody: Przekraczając granice

Bronson stara się zatrzymać kierowcę jadącego pod wpływem alkoholu. Mancini pomaga w ewakuacji rannego turysty. Hannett ściga dwójkę nastolatków w skradzionym samochodzie.

Godziny emisji Strażnicy przyrody

19:00

Kłopotliwe zwierzaki: Rozpieszczone pupile

Labrador o imieniu Max ma swoje własne skrzydło domu. Kotka Didga jeździ na plażę na deskorolce. Zaś świnka miniaturowa z upodobaniem grzebie w śmieciach w poszukiwaniu jedzenia.

Godziny emisji Kłopotliwe zwierzaki

Reklama
20:00

Inwazja gigantycznych meduz

Prawda i mity o atakach meduz. A w szczególności ogromnych, śmiercionośnych meduz Nomura, które są w stanie wywrócić łódź do góry dnem.

Godziny emisji Inwazja gigantycznych meduz

21:00

Premiera Strażnicy Alaski: Sezon na wędkowanie

Rob przeprowadza test, który ma wykazać, czy jego ulubiony pies jest gotów do służby. Funkcjonariusz Chris jest zajęty organizacją rozpoczęcia sezonu wędkarskiego na rzece Kenai.

Godziny emisji Strażnicy Alaski

22:00

Pandy w niebezpieczeństwie

Ośrodek hodowli i rezerwat pand w Wolong znalazł się niedaleko epicentrum trzęsienia ziemi, które nawiedziło Chiny w 2008 roku. Co stało się ze zwierzętami, żyjącymi w rezerwacie?

Godziny emisji Pandy w niebezpieczeństwie

23:00

Afryka: kraina węży, odc. 3

Kurdt Greenwood przemierza najdziksze tereny RPA w poszukiwaniu 12 gatunków śmiertelnie niebezpiecznych węży. Chce pomóc ludziom lepiej zrozumieć te często nielubiane zwierzęta.

Godziny emisji Afryka

00:00

Baseny z rozmachem: Dżungla w ogrodzie

Na Florydzie Lucas buduje wyjątkową dżunglę w ogrodzie za domem. Będzie tam boisko do siatkówki plażowej, grota, do której można wpłynąć, wielka ściana wodna i zraszacze.

Godziny emisji Baseny z rozmachem

01:00

Strażnicy przyrody: Indyczy problem

Strażnicy badają sprawę myśliwego podejrzanego o nielegalne zastrzelenie indyka na drodze. Chris McKee szuka pisklęcia sowy, które wypadło z gniazda.

Godziny emisji Strażnicy przyrody

02:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: To nie Kansas

Zmęczona i wykończona załoga kutra Northwestern z trudem spełnia polecenia wymagającego kapitana Siga. Rybak Jake Anderson doznaje poważnego obrażenia.

Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

02:48

Strażnicy Teksasu: Pod wodą

Teksańscy strażnicy łowieccy mają ręce pełne roboty. Czuwają nad bezpieczeństwem 27 milionowej populacji stanu Teksas oraz sprawują pieczę nad jego naturalnymi zasobami.

Godziny emisji Strażnicy Teksasu

03:36

Policja dla zwierząt w Houston: O 600 psów za wiele

Max Mixson, oficer śledczy SPCA doznaje szoku, gdy odkrywa, że w pewnym schronisku trzyma się 600 psów. Przypomina właścicielom o przepisach prawnych, ale czy przyniesie to skutek?

Godziny emisji Policja dla zwierząt w Houston

04:24

Weterynarz z Gór Skalistych: Nigdy się nie poddawaj

Dr Jeff wraca do Meksyku, aby pomóc kilku zwierzakom — między innymi małpom żyjącym w schronisku. Weterynarze muszą złapać i wyleczyć stado bezpańskich psów.

Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

Reklama
05:12

Szkoła przetrwania: Syberia, część 1

Bear Grylls postanawia nas przekonać, że można przetrwać nawet syberyjską zimę. Dzielnie znosi temperatury poniżej minus trzydziestu stopni Celsjusza i pokonuje lodowate rzeki.

Godziny emisji Szkoła przetrwania

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2019-03-22. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2019-03-22 dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info