Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na 2019-03-23 - ramówka, emisje

2019-03-23 Pokaż dziś

06:00

Na haczyku: Rekinomania

Zawodowy zapaśnik Eric Young na środku oceanu u wybrzeży Florydy łowi rekiny siedząc na małej desce z wiosłem. Czy można łowić ryby za pomocą damskich rajstop?

Godziny emisji Na haczyku

06:25

Weterynarz z Gór Skalistych: Waleczny duch

Owczarek niemiecki imieniem Xena został podeptany przez osła, co doprowadziło do urazu głowy. Natomiast kot imieniem Coco ma problemy z chodzeniem.

Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

07:10

Irwinowie - następne pokolenie: Na ratunek dziobakowi

Terri wita w australijskim zoo nowego lokatora: Mballa to kocię geparda, które trafiło tu z RPA. Robert wyrusza na ratunek zagubionemu dziobakowi.

Godziny emisji Irwinowie - następne pokolenie

08:00

Mieszkanie na pniu: Przygoda: kwatera główna

Pete i jego zespół budują domek marzeń dla pary lubiącej dreszczyk emocji: platforma łącząca trzy wielkie cedry zapewnia oszałamiający widok w każdym kierunku.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

09:00

Baseny jak z bajki: Basen sportowy

Rodzina przerywa remont domu, aby zbudować wymarzony basen. Niesprzyjająca pogoda i ograniczona przestrzeń sprawiają, że Anthony staje przed trudnym zadaniem.

Godziny emisji Baseny jak z bajki

Reklama
10:00

Projekt AKWARIUM, odc. 15

Wayde King i Brett Raymer — przyjaciele, wspólnicy i zażarci rywale — prowadzą największą w USA firmę zajmującą się urządzaniem akwariów, Acrylic Tank Manufacturing (ATM).

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

11:00

Królowa lwów, odc. 2

W RPA coraz popularniejsze jest polowanie na wcześniej schwytane lub specjalnie w tym celu hodowane zwierzęta. Andi Rive prowadzi schronisko, które chroni lwy przed takim losem.

Godziny emisji Królowa lwów

12:00

Czworonogi na diecie: Schudnąć przed ślubem

Travis pomaga Stelli zgubić zbędne kilogramy przed ślubem jej właścicieli. Rodzina Hernandezów musi przestać karmić swojego boksera resztkami ze stołu.

Godziny emisji Czworonogi na diecie

13:00

Schroniskowa rewolucja

Ekipa remontująca przychodzi na pomoc schroniskom, które potrzebują zmian. By zwierzętom żyło się lepiej, zajmą się zarówno planowaniem, wykonaniem jak i pracami wykończeniowymi.

Godziny emisji Schroniskowa rewolucja

14:00

Kot z piekła rodem: Medium w opałach

Maryam jest kocim medium, ale nie może porozumieć się z jej szaloną kotką Lily. Khloe odkrywa za domem jej rodziców całą kolonię zdziczałych kotów.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Kot z piekła rodem: Żyli długo i nieszczęśliwie

Debbie musi wybrać między swoim chłopakiem a jej siusiającym kotem Blinkiem. Krisi i Jason chcą się pobrać, ale na ich drodze stoi Frankie - szalony kot kobiety.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

16:00

Irwinowie - następne pokolenie: To żyrafiątko!

W australijskim zoo wielkie poruszenie: żyrafa Rosie zaczyna rodzić! Robert ma krwawe spotkanie z dzikim pytonem, który wpełzł do jednej z klatek.

Godziny emisji Irwinowie - następne pokolenie

17:00

Strażnicy Alaski: W poszukiwaniu kozicy górskiej

Bill i Dustin w pobliżu jazu zbliżają się do lochy i warchlaków. Dom wyrusza na długą wędrówkę po górach Chugach, chcąc znaleźć jedną z kozic z założonymi obrożami telemetrycznymi.

Godziny emisji Strażnicy Alaski

18:00

Gadomaniacy: Niewiarygodne pogony

Ekipa buduje terrarium oparte na motywach cyrkowych dla pogony o imieniu Nash. Jason pomaga Gregowi przygotować przyjęcie-niespodziankę i proponuje, że przyniesie swoją tarantulę.

Godziny emisji Gadomaniacy

19:00

Projekt AKWARIUM: Johnny Damon spodziewa się niemożliwego

ATM buduje także dwa akwaria dla legendy baseballa Johnny'ego Damona. Aby zaimponować słynnemu sportowcowi, Wayde i Brett muszą podwoić wysiłki.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

Reklama
20:00

Baseny z rozmachem: Dżungla w ogrodzie

Na Florydzie Lucas buduje wyjątkową dżunglę w ogrodzie za domem. Będzie tam boisko do siatkówki plażowej, grota, do której można wpłynąć, wielka ściana wodna i zraszacze.

Godziny emisji Baseny z rozmachem

21:00

Premiera Kot z piekła rodem: Kot-terrorysta

Jackson musi stawić czoło agresywnemu kotu, który terroryzuje całą rodzinę — a w domu wkrótce ma się pojawić noworodek. Poznaje także inspirującego kota o imieniu Skinny.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

22:00

Królowa psich serc: Obiekt westchnień

Po szalonej misji ratunkowej na Hawajach Amanda przywozi do domu dwa psy: Iceland jest ślepym szczeniakiem, Egypt — nieśmiałym i zalęknionym psem ze schroniska.

Godziny emisji Królowa psich serc

23:00

Alaska: ostatni przystanek: Ziemia niczyja

W Arctic National Wildlife Refuge nastaje zima. Karibu rozpoczynają swoją migrację. Niedźwiedź plądruje chatę i zjada całe zapasy jedzenia.

Godziny emisji Alaska

00:00

Dzikie wyspy z Dave'em Salmonim: Wyspa Diabelska

Dave Salmoni odwiedza jedną z najbardziej dziewiczych wysp tropikalnych. Ten niezwykły zielony klejnot, który znajduje się u wybrzeży Panamy, posiada jednak mroczny sekret.

Godziny emisji Dzikie wyspy z Dave'em Salmonim

01:00

Obcy wewnątrz nas: Święta z piekła rodem

Mężczyzna z Wirginii odkrywa podczas świąt, że coś zjada mu serce. Czy będzie to jego ostatnie Boże Narodzenie z rodziną?

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

02:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Dni chwały

Rybak z jednego z kutrów dostaje ataku serca. Silny sztorm i słaba widoczność utrudnia straży granicznej prowadzenie akcji ratunkowej.

Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

02:48

Strażnicy Teksasu: Niebezpieczeństwo o świcie

Strażnik Albert Flores egzekwuje prawo gdy odkrywa nielegalne połowy krewetek. Strażnik Jayme Deschaaf upewnia się, że myśliwi przestrzegają praw związanych z migracją gołębi.

Godziny emisji Strażnicy Teksasu

03:36

Policja dla zwierząt w Houston: Parszywa dwunastka

Główny oficer śledczy SPCA w Houston, Charles Jantzen, znajduje chorego i zaniedbanego konia. Czy uda mu się uratować zwierzę zanim będzie za późno?

Godziny emisji Policja dla zwierząt w Houston

04:24

Weterynarz z Gór Skalistych: Po prostu pech

Dr Jeff szykuje się do operacji rottweilera ze złamanym barkiem, a dr Baier odwiedza utykającą świnkę. Ekipa wyrusza w góry, aby wyleczyć kilka wilków.

Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

Reklama
05:12

Szkoła przetrwania: Syberia, część 2

Kolejne spotkanie z Bearem Gryllsem na Syberii. Grylls rozgrzewa się napojem z krwi jaka i buduje schronienie, aby przetrwać noc w temperaturze poniżej -30 stopni Celsjusza.

Godziny emisji Szkoła przetrwania

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2019-03-23. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2019-03-23 dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info