Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na 2019-03-24 - ramówka, emisje

2019-03-24 Pokaż dziś

06:00

Na haczyku: Starcie z żaglicą

Zawodowy zapaśnik Eric Young na małej, ręcznie skleconej tratwie wypływa na morze u wybrzeży Florydy, aby złowić groźnie wyglądającą rybę z rodziny żaglicowatych.

Godziny emisji Na haczyku

06:25

Weterynarz z Gór Skalistych: Nalla staje na cztery łapy

Suczka Nalla potrzebuje pilnej operacji po tym jak została postrzelona w trakcie rabunku domu. Dr Jeff i Hector pomagają też wilkom z rezerwatu w Kolorado.

Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

07:10

Irwinowie - następne pokolenie: Pierwsza randka żółwi

W australijskim zoo miłość wisi w powietrzu! Terri pomaga sprawdzić, czy Caballe — samica nosorożca — jest w ciąży, a Robert bawi się w swata żółwi olbrzymich.

Godziny emisji Irwinowie - następne pokolenie

08:00

Mieszkanie na pniu: Restauracja na drzewie

Pete i jego ekipa budują na drzewie salę jadalną dla pewnej francuskiej restauracji. Chodzi o to, aby goście w czasie posiłku mogli podziwiać piękny krajobraz Prowansji.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

09:00

Baseny jak z bajki: Japoński ogród wodny

Anthony ze swoją ekipą wkracza do pozbawionego charakteru ogródka i zamienia go w wodny japoński raj, pełen wodospadów. Nie zabraknie tam jacuzzi.

Godziny emisji Baseny jak z bajki

Reklama
10:00

Projekt AKWARIUM, odc. 16

Wayde King i Brett Raymer — przyjaciele, wspólnicy i zażarci rywale — prowadzą największą w USA firmę zajmującą się urządzaniem akwariów, Acrylic Tank Manufacturing (ATM).

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

11:00

Kot z piekła rodem: Despotyczna Chloe

Od kotów, które rozbijają związki po pupile atakujące właścicieli - żaden koci eksces nie zaskoczy Jacksona Galaxy. W czasie kilku wizyt okiełzna największą bestię.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

12:00

Kot z piekła rodem: Piekło w domu

Stanley i Shelby nieustannie ze sobą walczą. Z kolei Finn ma zwyczaj skakania po dziecięcym łóżeczku. Czy Jackson Galaxy pomoże właścicielom okiełznać ich niesforne pupile?

Godziny emisji Kot z piekła rodem

13:00

Strażnicy przyrody: Indyczy problem

Strażnicy badają sprawę myśliwego podejrzanego o nielegalne zastrzelenie indyka na drodze. Chris McKee szuka pisklęcia sowy, które wypadło z gniazda.

Godziny emisji Strażnicy przyrody

14:00

Królowa lwów, odc. 2

W RPA coraz popularniejsze jest polowanie na wcześniej schwytane lub specjalnie w tym celu hodowane zwierzęta. Andi Rive prowadzi schronisko, które chroni lwy przed takim losem.

Godziny emisji Królowa lwów

15:00

Królowa psich serc: Obiekt westchnień

Po szalonej misji ratunkowej na Hawajach Amanda przywozi do domu dwa psy: Iceland jest ślepym szczeniakiem, Egypt — nieśmiałym i zalęknionym psem ze schroniska.

Godziny emisji Królowa psich serc

16:00

Wilki i wojownicy: Wilcze serce

Matt i weterani muszą pomóc w zabraniu z podmiejskiego domu Apache'a — mieszanki psa z wilkiem. Zwierzę jest zaniedbane i agresywne.

Godziny emisji Wilki i wojownicy

17:00

Baseny z rozmachem: Mało miejsca, wielkie marzenia

Oddana opiekunka zawsze marzyła o ty, żeby mieć własny basen. Przed Lucasem stoi niełatwe zadanie zbudowania basenu marzeń na niewielkiej powierzchni.

Godziny emisji Baseny z rozmachem

18:00

Klan z Alaski: Pożegnanie z cywilizacją

Spotkania z rodziną Brownów i ich siódemką dzieci, którzy żyją w dziczy na Alasce bez prądu i udogodnień współczesnej cywilizacji. Aby przetrwać, muszą działać wspólnie.

Godziny emisji Klan z Alaski

19:00

Obcy wewnątrz nas: Niszczarka organów

Paraliż nagle dotyka małe dziecko. Młody ojciec zmaga się z potworem, który może pozbawić go wzroku. Lekarze nie potrafią ustalić przyczyny silnych bólów dręczących kobietę.

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

Reklama
20:00

Królowa psich serc: Z kojca na kanapę

Amanda działa pod przykryciem, aby zabrać ze sobą trzy psy uratowane z pseudohodowli. Jest wśród nich uroczy chihuahua, który zdobywa serce jednego z członków ekipy.

Godziny emisji Królowa psich serc

21:00

Weterynarz w dziczy: Zagrożone zwierzęta Wietnamu

Tym razem Chris wyrusza do Wietnamu, aby przeprowadzić operacje dwóch zagrożonych żółwi. Później leczy kilka łuskowców, które odebrano przemytnikom. Zwierzęta są w ciężkim stanie.

Godziny emisji Weterynarz w dziczy

22:00

Człowiek w roli ofiary: Dla mojej rodziny

Sportowiec przygotowywał się do triatlonu, kiedy u wybrzeży Alabamy zaatakował go żarłacz tępogłowy. Ojciec rodziny walczył o życie po ukąszeniu przez grzechotnika.

Godziny emisji Człowiek w roli ofiary

23:00

Alaska: ostatni przystanek: Polowanie na łosia

Życie 650 kilometrów od cywilizacji sprowadza się do jednego - zdobywania jedzenia. Heimo wyrusza tropem łosia, które zapewni mu i Ednie pożywienie na długie miesiące.

Godziny emisji Alaska

00:00

Dzikie wyspy z Dave'em Salmonim: Najstraszniejsze momenty

W tym odcinku Dave Salmoni ujawni widzom liczne trudności i niebezpieczeństwa, z jakim on i ekipa filmowa musieli się uporać podczas kręcenia serii.

Godziny emisji Dzikie wyspy z Dave'em Salmonim

01:00

Obcy wewnątrz nas: Ja i moja grzybica

Trzy rodziny muszą pogodzić się z nagłą zmianą w swoim życiu. Wymarzony dom jednego z małżeństw zamienia się w piekło na ziemi. Podstępne stworzenie zżera śledzionę mężczyzny.

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

02:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Ciemne morze

Kutry Time Bandit i Cornelia Marie są pełne krabów. Dobry humor kapitana Phila niszczy jego własny syn, który ujawnia straszliwy sekret.

Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

02:48

Strażnicy Teksasu: Pogoń przy granicy

Strażnicy spieszą by uratować chorego bielika amerykańskiego. Doglądając jeleni niedaleko meksykańskiej granicy, jeden ze strażników wyrusza w pieszy pościg.

Godziny emisji Strażnicy Teksasu

03:36

Policja dla zwierząt w Houston: Pod presją

Oficerowie śledczy z SPCA wspominają jedną z największych akcji ratunkowych przeprowadzonych w USA, gdy po przejściu huraganu Rita, ocalono ponad 10000 zwierząt.

Godziny emisji Policja dla zwierząt w Houston

04:24

Weterynarz z Gór Skalistych: Cień szansy

Dr Jeff przeprowadza trudną operację usunięcia dużego guza z boku dobermana. Tymczasem dr Baier leczy dziesięcioletnią papugę nimfę, która ma problemy z oddychaniem.

Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

Reklama
05:12

Szkoła przetrwania: Człowiek w dziczy: Co można zjeść?

Co zjeść, by nie skonać z głodu w środku kompletnej dziczy? Bear pokazuje jedzenie, dzięki któremu można przeżyć - od żab po chrząszcze i pozyskiwanie wody z żołądka wielbłąda.

Godziny emisji Szkoła przetrwania

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2019-03-24. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2019-03-24 dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info