Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na 2019-03-25 - ramówka, emisje

2019-03-25 Pokaż dziś

06:00

Lotnisko pełne zwierząt, odc. 11

W stawie znaleziono żółwia sępiego - czy Stuartowi uda się go złapać? Poznamy także szympansa-łasucha, który zamiast wody woli pić oranżadę.

Godziny emisji Lotnisko pełne zwierząt

06:30

Projekt AKWARIUM: Akwaria dla hotelu Bellagio

Wayde King i Brett Raymer — partnerzy biznesowi, najlepsi kumple i zażarci rywale — prowadzą największą w USA firmę zajmującą się urządzaniem akwariów.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

07:20

Mieszkanie na pniu: Chatka alpinisty z Kentucky

Pete buduje nadrzewną kryjówkę dla pary miłośników wspinaczki, która nie tylko odzwierciedli jego własną miłość do drzew, ale także pokaże jego konstruktorskie zdolności.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

08:10

Weterynarz z Gór Skalistych: Najlepsza opieka

Dr Jeff ratuje pogonę, która dostała ataku. Dr Amy ma do czynienia z trudną sytuacją, kiedy w czasie rutynowej sterylizacji kota dochodzi do komplikacji.

Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

09:00

Dzikość Bliskiego Wschodu: Arabia

Bliski Wschód posiada piękną i różnorodną przyrodę, lecz rzadko bywa ona filmowana. Zapraszamy do poznania zadziwiającej fauny i flory tego niezwykłego regionu świata.

Godziny emisji Dzikość Bliskiego Wschodu

Reklama
10:00

Kłopotliwe zwierzaki: Urwis z natury

Od niesfornego psa gończego i przebiegłego kota po psotnego szopa pracza - oto domowe zwierzaki, które sieją chaos i doprowadzają właścicieli do białej gorączki.

Godziny emisji Kłopotliwe zwierzaki

11:00

Obcy wewnątrz nas: Coś żyje w moim kolanie!

Wybuch tajemniczej infekcji sprawia, że czteroletni chłopiec krztusi się własnym śluzem. Rana w kolanie siedmiolatka okazuje się mieć ponurą przyczynę.

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

12:00

Alaska: Przetrwać na krańcu świata: Potrawka z ursona

Wygłodzeni śmiałkowie walczą o przetrwanie. Jeśli nie znajdą nic innego do zjedzenia, będą musieli zapolować na ursona, drugiego największego gryzonia północnoamerykańskiego.

Godziny emisji Alaska: Przetrwać na krańcu świata

13:00

Resocjalizacja z Pit Bullem: Wioska wilków

Cała ekipa ściga się z czasem, podejmując najtrudniejszą jak dotąd misję ratunkową. Tia musi uratować grupę psów, zanim będzie za późno i zajmie się nimi rakarz.

Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

14:00

Kot z piekła rodem: Demoniczny kot

Od kotów, które rozbijają związki po pupile atakujące właścicieli - żaden koci eksces nie zaskoczy eksperta, Jacksona Galaxy. W czasie kilku wizyt okiełzna największą bestię.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Policja dla zwierząt w Houston: Zajęcie psiarni

Główny śledczy, Charles Jantzen, zajmuje się sprawą psiarni, w której czworonogi karmione są padliną. Jest to jeden z najgorszych przypadków w jego dotychczasowej karierze.

Godziny emisji Policja dla zwierząt w Houston

16:00

Projekt AKWARIUM: Szybcy i mokrzy

Firma zajmująca się projektowaniem ekskluzywnych i rzadkich pojazdów chce zamówić wyjątkowe akwarium. Zbiornik ma stanąć w centrum ich biura.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

17:00

Baseny z rozmachem: W gorącej wodzie

Małżeństwo zamawia basen, który ma wszystkich wprawiać w osłupienie. Ekipa Lucasa buduje konstrukcję połączoną ze strumieniem i dorzuca jeszcze kilka niespodzianek.

Godziny emisji Baseny z rozmachem

18:00

Strażnicy przyrody: Poza kontrolą

Boudreau i Hannett ścigają dwójkę nastolatków rozjeżdżających leśne drogi. Bronson prowadzi śledztwo w sprawie nocnego polowania na zwierzę, którego nigdy jeszcze nie spotkał.

Godziny emisji Strażnicy przyrody

19:00

Kłopotliwe zwierzaki: Pies zniknął

Spotkanie z psem, który ma zwyczaj biegania za każdą furgonetką z lodami, dopóki nie otrzyma od sprzedawcy loda. Zobaczymy też kota i królika, siejących spustoszenie w lodówce.

Godziny emisji Kłopotliwe zwierzaki

Reklama
20:00

Pierwszy rok życia pandy

Kontynuacja dokumentu „Narodziny pandy" ukazująca kolejne etapy życia młodej pandy Tai Shan, aż do momentu osiągnięcia przez nią dojrzałości.

Godziny emisji Pierwszy rok życia pandy

21:00

Przygarnąć miłość

Prowadząca program Cecily Strong przedstawia wzruszające historie o zwierzętach uratowanych i adoptowanych przez gwiazdy. W programie hokeista David Backes i aktorka Selma Blair.

Godziny emisji Przygarnąć miłość

22:00

Inwazja niedźwiedzi polarnych

Oto Churchill w Kanadzie — światowa stolica niedźwiedzi polarnych. Każdej jesieni odwiedzają ją tysiące wygłodniałych zwierząt i setki turystów.

Godziny emisji Inwazja niedźwiedzi polarnych

23:00

Dzika Australia: Część 1

Australia to jeden z najrozleglejszych dzikich obszarów świata. Aborygenom udało się przetrwać na tym kontynencie dzięki obserwacji przyrody i czerpaniu z niej wiedzy.

Godziny emisji Dzika Australia

00:00

Strażnicy Alaski: Sezon na wędkowanie

Rob przeprowadza test, który ma wykazać, czy jego ulubiony pies jest gotów do służby. Funkcjonariusz Chris jest zajęty organizacją rozpoczęcia sezonu wędkarskiego na rzece Kenai.

Godziny emisji Strażnicy Alaski

01:00

Pandy w niebezpieczeństwie

Ośrodek hodowli i rezerwat pand w Wolong znalazł się niedaleko epicentrum trzęsienia ziemi, które nawiedziło Chiny w 2008 roku. Co stało się ze zwierzętami, żyjącymi w rezerwacie?

Godziny emisji Pandy w niebezpieczeństwie

02:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Zepchnięty z kursu

Załoga Cornelia Marie musi radzić sobie sama z powodu choroby szypra. Na kutrze Northwestern Jake Anderson poznaje wstrząsające kulisy zniknięcia jego ojca.

Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

03:00

Strażnicy Teksasu: Atak jelenia

Patrolując Rio Grande, strażnicy przyrody znajdują niezidentyfikowane ciało, a strażnik Powell zajmuje się zaskakującą sprawą jelenia. Problematyczny aligator zostaje przeniesiony.

Godziny emisji Strażnicy Teksasu

03:50

Policja dla zwierząt w Houston: Tygrysy i niedźwiedzie

Policjanci z oddziału opieki nad zwierzętami w Houston otrzymują niecodzienne zadanie. Jadą ratować jedenaście niedźwiedzi i parę tygrysów.

Godziny emisji Policja dla zwierząt w Houston

04:40

Poznajcie pingwiny, odc. 2

Ku zaskoczeniu wszystkich, wiecznie marudny Crabby, zaprzyjaźnia się z najnowyszym mieszkańcem azylu. Princess, królowa pingwinów, doznaje największej straty w swoim młodym życiu.

Godziny emisji Poznajcie pingwiny

Reklama
05:10

Szkoła przetrwania: Namibia

Ekspert sztuki przetrwania Bear Grylls zaprezentuje nam jak można przeżyć w najbardziej gorących i suchych miejscach na ziemi, takich jak namibijska pustynia.

Godziny emisji Szkoła przetrwania

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2019-03-25. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2019-03-25 dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info