Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na 2019-03-26 - ramówka, emisje

2019-03-26 Pokaż dziś

06:00

Lotnisko pełne zwierząt, odc. 12

Na lotnisko trafia rzadko spotykany biegus łyżkodzioby, a południowoafrykańskie psy stróżujące rozchorują się w drodze z Johannesburga. Do tego zagadka: jak zmierzyć psa boksera?

Godziny emisji Lotnisko pełne zwierząt

06:30

Projekt AKWARIUM: Rybie miasto

Wayde i Brett tworzą akwarium dla rapera o pseudonimie Tyga. Zainspirowani jego hitem "Rack City", chcą napełnić akwarium pieniędzmi. Czy Tyga poczuje się jak milion dolarów?

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

07:20

Mieszkanie na pniu: Domek rodem z westernu

Zaklinacz drzew Pete Nelson buduje kryjówki w koronach drzew dla tych, którzy marzą o bliskim kontakcie z przyrodą i chcą urzeczywistnić marzenia z dzieciństwa.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

08:10

Weterynarz z Gór Skalistych: Ryzykowna sprawa

W klinice weterynaryjnej Planned Pethood Plus nie ma czegoś takiego, jak „zwykły dzień". Nieszablonowy lekarz, doktor Jeff Young, jest jedyną nadzieją dla wielu chorych zwierząt.

Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

09:00

Najdziksza Arktyka: W krainie białych nocy

Oto seria opowiadająca o życiu zwierząt na skutym wiecznym lodem kole podbiegunowym. Nigdzie indziej na świecie nie jest ono aż tak uzależnione od pór roku.

Godziny emisji Najdziksza Arktyka

Reklama
10:00

Kłopotliwe zwierzaki: Psie diwy i koty włamywacze

Tym razem widzowie poznają buldoga, który jest wyjątkowym śpiochem, kota kleptomana oraz parę rozbrykanych świnek, doprowadzających swoich opiekunów do białej gorączki.

Godziny emisji Kłopotliwe zwierzaki

11:00

Obcy wewnątrz nas: Pomocy! Mój syn jest trędowaty!

Tajemnicza infekcja zwala z nóg silnego sportowca. Nastolatek zaraża się straszną chorobą. Mózg kobiety dosłownie "staje w ogniu".

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

12:00

Alaska: Przetrwać na krańcu świata: Lądowanie awaryje

Uczestnicy niezwykłej ekspedycji walczą o przetrwanie w pięknej, lecz niebezpiecznej dziczy. Dzieli ochotnicy zmagają się z chłodem i trudami życia z dala od cywilizacji.

Godziny emisji Alaska: Przetrwać na krańcu świata

13:00

Resocjalizacja z Pit Bullem: Operacja ratunkowa

Tia ratuje zaniedbanego szczeniaka trzymanego w fatalnych warunkach. Czy zdoła ocalić mu życie? Właściciele 4-letniego psa o imieniu Chase chcą zapewnić mu towarzystwo.

Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

14:00

Kot z piekła rodem: Multimilionowy koszmar

Kot Daniela i Desiree zaznacza moczem dom, który kupili za kilka milionów dolarów. Z kolei kotka Sugar ukrywa się przed nowo przybyłym samcem. Czy Jackson rozwiąże oba problemy?

Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Policja dla zwierząt w Houston: Konie rasy Appaloosa

Charles Jantzen ratuje konie, które były głodzone przez właścicieli. Jedna z klaczy ma źrebięta, których nie jest w stanie wykarmić.

Godziny emisji Policja dla zwierząt w Houston

16:00

Projekt AKWARIUM: Akwarium pełne wspomnień

Kierowca wyścigowy Kurt Busch i jego żona chcą mieć w domu akwarium z makietą miejsca, w którym brali ślub!

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

17:00

Baseny z rozmachem: Zielony z zazdrości

Lucas tworzy mały karaibski raj w przydomowym ogrodzie. Jednak wizja projektanta znacząco różni się od wizji klienta. Jak zakończy się ten projekt?

Godziny emisji Baseny z rozmachem

18:00

Strażnicy przyrody: Sprawa sprzed lat

Bronson i Lucas pomagają policji stanowej w sprawie zaginięcia sprzed 19 lat. Towne pomaga zranionemu jastrzębiowi.

Godziny emisji Strażnicy przyrody

19:00

Kłopotliwe zwierzaki: Psy kopiące

Pies kopiący rowy, które jego właściciele z powrotem zasypują za pomocą spycharki. Kozy, wywołujące chaos podczas przyjęcia. Pies kleptoman, który kradnie bieliznę.

Godziny emisji Kłopotliwe zwierzaki

Reklama
20:00

Błękitne Serengeti

Specjalistka od rekinów Barbara Block przedstawia portret błękitnego Serengeti. Dzięki nowoczesnym kamerom, ta ogromna, bujna, podwodna kraina staje się dziś bardziej dostępna.

Godziny emisji Błękitne Serengeti

21:00

Strażnicy Teksasu: Pod wodą

Teksańscy strażnicy łowieccy mają ręce pełne roboty. Czuwają nad bezpieczeństwem 27 milionowej populacji stanu Teksas oraz sprawują pieczę nad jego naturalnymi zasobami.

Godziny emisji Strażnicy Teksasu

22:00

Na tropie wymarłych gatunków: Biały wilk z Nowej Fundlandii

Forrest dołącza do eksperta z Nowej Fundlandii w celu odnalezienia białego wilka. W 1930 gatunek został uznany za wymarły. Pewien myśliwy jest przekonany, że postrzelił to zwierzę.

Godziny emisji Na tropie wymarłych gatunków

23:00

Dzika Australia: Część 2

Australia to jeden z najrozleglejszych dzikich obszarów świata. Aborygenom udało się przetrwać na tym kontynencie dzięki obserwacji przyrody i czerpaniu z niej wiedzy.

Godziny emisji Dzika Australia

00:00

Przygarnąć miłość

Prowadząca program Cecily Strong przedstawia wzruszające historie o zwierzętach uratowanych i adoptowanych przez gwiazdy. W programie hokeista David Backes i aktorka Selma Blair.

Godziny emisji Przygarnąć miłość

01:00

Inwazja niedźwiedzi polarnych

Oto Churchill w Kanadzie — światowa stolica niedźwiedzi polarnych. Każdej jesieni odwiedzają ją tysiące wygłodniałych zwierząt i setki turystów.

Godziny emisji Inwazja niedźwiedzi polarnych

02:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Pusty tron

Szyper Phil Harris zostaje samolotem przewieziony do szpitala w Anchorage. Jego syn Josh zastanawia się, czy jechać z ojcem, czy dokończyć połowy krabów.

Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

03:00

Strażnicy Teksasu: Kłusownicy i kłamcy

Strażnik Mike Boone przenosi żółwia sępiego a strażnicy Inman i Eddins zmuszają kłusownika do przyznania się. Strażnik Provaznik edukuje teksańskich rybaków.

Godziny emisji Strażnicy Teksasu

03:50

Policja dla zwierząt w Houston: Pies ze złomowiska

Policjanci z oddziału SPCA w Houston ratują psa, który z powodu panicznego strachu dostał bardzo wysokiej gorączki. Aby uratować czworonoga, muszą działać bardzo szybko.

Godziny emisji Policja dla zwierząt w Houston

04:40

Poznajcie pingwiny, odc. 3

Pete nie chce opuścić rodzinnego gniazda, a jednooki Edgar stara się zaimponować partnerce. Ponadto, pingwin ze zwichniętym kolanem ma coraz mniej możliwości powrotu do zdrowia.

Godziny emisji Poznajcie pingwiny

Reklama
05:10

Szkoła przetrwania: Zambia

Bear Grylls udowodni nam, że można przetrwać w zambijskim buszu. Pokaże nam, jak poradzić sobie z najsilniejszymi na świecie prądami w rzece.

Godziny emisji Szkoła przetrwania

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2019-03-26. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2019-03-26 dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info